[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 1,10 mln widzów „Jaka to melodia?”, TVP1 wiceliderem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
TeleTV

1,10 mln widzów „Jaka to melodia?”, TVP1 wiceliderem

TeleTV Sob Wrz 26, 2020 8:06 am

Żeby teleturniej przegrywał z jakimś paragniotem?!?! Czy naprawdę mamy aż takie społeczeństwo debili?
Awatar użytkownika
Apollo

Re: 1,10 mln widzów „Jaka to melodia?”, TVP1 wiceliderem

Apollo Sob Wrz 26, 2020 8:50 am

Klapa za klapą. 2 mld nie pomogły
Awatar użytkownika
gośc

gośc Sob Wrz 26, 2020 9:04 am

"Apollo" napisał(a): Klapa za klapą. 2 mld nie pomogły
a jednak pomogły bo ... popełniło błąd a poza tym nie ma żadnej klapy po ... blednie podało wynik oglądalności w 100 procentach bo teleturniej jaka to melodia miał 1.31 mld widzów to wzrost o 5 osób czyli nie ma spadku oglądalności czyli ten wynik 1.10 mld widzów jest fałszywy a ten wynik który ja podałem jest prawidłowy dlatego ja zwraca się do redakcji ... o poprawienie fałszywego wyniku 1.10 mld widzów na prawidłowy który ja podałem 1.31 mld widzów
Awatar użytkownika
gośc

gośc Sob Wrz 26, 2020 9:24 am

ja mam apel do widzów ni to bardzo powazny wróccie do oglądania jakiej to melodii i dołaczcie sie do mnie bo nie tak to miało wyglądać naprawde ja boje sie spadku oglądalności i ja naprawde nie chce nie rezygnujcie z oglądania tego teleturnieju bo naprawde bede na was zdenerwowany i niezadowolony koniec spadku oglądalności od dzisiaj ja chce powrotu widzow oraz wrzostu oglądalności apeluje do was naprawde nie dajcie sie na to nabrać i wróccie do oglądania jakiej to melodii od dzisiaj o 17.30 zakaz przełaczania na inny kanal zakaz wyłaczenie telewizora i proszę o zmiane decyzji i polubienie tego programu na zawsze
Awatar użytkownika
Karo

Karo Sob Wrz 26, 2020 10:44 am

Każda zmiana w tym programie pogłębia jego kryzys. Tragedia...
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Sob Wrz 26, 2020 11:30 am

Co z tego że doszedł DJ Adamus oraz fragmenty w wykonaniu saksofonisty, fortepianisty i solistki oraz prawie w ogóle Rafał nie śpiewa?
Wersja pandemiczna też jest niezła.
Ja już do tego przywykłem, a ciekawe ile ma "Koło fortuny", 1,30 mln?
JTM straciło 250 tysięcy.
Awatar użytkownika
Cozy

Cozy Sob Wrz 26, 2020 1:42 pm

W ostatnim sezonie z Robertem Janowskim wyniki były takie: 1,86 mln. widzów; 17,54 w grupie ogólnej i 10,32 w komercyjnej. Obecnie 1,1 mln. widzów; 12,05 w grupie ogólnej i 6,03 w komercyjnej.
Dobra zmiana...
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Sob Wrz 26, 2020 10:08 pm

A ciekawe co u Roberta słychać?
Awatar użytkownika
Henryk

Henryk Nie Wrz 27, 2020 10:12 am

Melodia leci na dno. W zasadzie premiera to w 80% powtórka. Stare nagrania wykonawców z publicznością łączone z beznadziejnym trio, które zanim zacznie grać, to już kończy. Sztuczne brawa. Brak klimatu. Nuda.
Awatar użytkownika
Jackowski

Jackowski Nie Wrz 27, 2020 10:18 am

To i tak sukces, że tego gniota jeszcze ktoś ogląda. Tandeta, kicz i kompletny brak gustu. Nawet ciemny lud tego nie kupuje...
Awatar użytkownika
Hyrek

Hyrek Nie Wrz 27, 2020 11:10 am

ustawione wszystko że klapa
Awatar użytkownika
bea

bea Nie Wrz 27, 2020 11:34 am

"gośc" napisał(a):
"Apollo" napisał(a): Klapa za klapą. 2 mld nie pomogły
a jednak pomogły bo ... popełniło błąd a poza tym nie ma żadnej klapy po ... blednie podało wynik oglądalności w 100 procentach bo teleturniej jaka to melodia miał 1.31 mld widzów to wzrost o 5 osób czyli nie ma spadku oglądalności czyli ten wynik 1.10 mld widzów jest fałszywy a ten wynik który ja podałem jest prawidłowy dlatego ja zwraca się do redakcji ... o poprawienie fałszywego wyniku 1.10 mld widzów na prawidłowy który ja podałem 1.31 mld widzów
to Ty Maja?
Awatar użytkownika
katarzyna borkowska

katarzyna borkowska Nie Wrz 27, 2020 11:35 am

nowa ekipa,nowe sukcesy,buahahahaaaa😂😂😂
Awatar użytkownika
edek

edek Nie Wrz 27, 2020 12:00 pm

"Gosc" napisał(a): A ciekawe co u Roberta słychać?

A nic. Żonka Monika wydala z siebie co i rusz kolejne agresywne bełkoty na fb, opluwając wszystko i wszystkich, ale jakoś zapomina się pochwalić sukcesami męża.
Awatar użytkownika
kazia

kazia Nie Wrz 27, 2020 12:42 pm

tego plastikowego i ustawionego gniota nie da sie niestety juz ogladac....sorry
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości