WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nicko

1,32 mln widzów „Czaru par” w TVP2

Nicko Wto Paź 08, 2019 7:15 am

Obejrzalem raz, 10 min. Żenujące widowisko.
Awatar użytkownika
Eidz

Re: 1,32 mln widzów „Czaru par” w TVP2

Eidz Wto Paź 08, 2019 7:16 am

Prowadzący pan Kurzajewski to dramat.........
Awatar użytkownika
Apollo

Apollo Wto Paź 08, 2019 8:00 am

Kolejna klapa
Awatar użytkownika
Karo

Karo Wto Paź 08, 2019 8:06 am

Jesień w TVP - co nowość to porażka :)
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 8:19 am

"Nicko" napisał(a): Obejrzalem raz, 10 min. Żenujące widowisko.
jakie zenujące absolutnie nie zgdzaM SIE Z TOBĄ CZAR PAR TO PRZEPIEKNE WIDOWISKO DUZO ZABAWY I MEGA PORCJA SMIECHU JA BARDZO LUBIE CZAR PAR I WAM TEZ POLECAM TEN PROGRAM BO ON ZXDECZYDIWANIE NIE JESTZENUJĄCY FATALNIE Z WAMI JEST
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 8:20 am

"Eidz" napisał(a): Prowadzący pan Kurzajewski to dramat.........
nie ma zadnego dramatu pan kuzajewski bardzo dobre prowadzi i to ze smakiekiem naprawde mamy drugiego ibisza ti mavciej
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 8:23 am

"Apollo" napisał(a): Kolejna klapa
to nie była zadna klapa fatalna pomylka widzów program czar par to hit TVP a nie klaza zadnej klapy nie było i w ogóle jej nie bedzie
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 8:26 am

"Karo" napisał(a): Jesień w TVP - co nowość to porażka
ale tutaj w prograamie czar par nie ma zadnej porazki ale porazką na pewno są gotowi do gotowania start tesciowe i synowe najgorszy kuchasz i wkreceni w randke a nbhitami tylko czar par i gra slow krzyzowka
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 8:26 am

"gośc" napisał(a):
"Nicko" napisał(a): Obejrzalem raz, 10 min. Żenujące widowisko.
jakie zenujące absolutnie nie zgdzaM SIE Z TOBĄ CZAR PAR TO PRZEPIEKNE WIDOWISKO DUZO ZABAWY I MEGA PORCJA SMIECHU JA BARDZO LUBIE CZAR PAR I WAM TEZ POLECAM TEN PROGRAM BO ON ZDECZYDIWANIE NIE JEST ZENUJĄCY FATALNIE Z WAMI JEST
poprawione
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 8:28 am

ale tutaj w programie
czar par nie ma zadnej porazki ale porazką na pewno są gotowi do gotowania start tesciowe i synowe najgorszy kuchasz i wkreceni w randke a hitami tylko czar par i gra slow krzyżówka poprawione
Awatar użytkownika
Do "gość"

Do "gość" Wto Paź 08, 2019 8:30 am

A ty chyba jeszcze na rauszu, że takie bzdury piszesz.........
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 8:59 am

"Do "gość" " napisał(a): A ty chyba jeszcze na rauszu, że takie bzdury piszesz.........
to nie są bzdury absolutnie to jest prawda ja ani razu nie kłamałem i nadal nie kłamie ja mowie prawde nie mam bledu także to jest zdedczydowanie prawda a rownoczesnie asolurnie nie zgdzam się z tobą a tyu się kompletnie nie popisLES
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 8:59 am

"gośc" napisał(a):
"Do "gość" " napisał(a): A ty chyba jeszcze na rauszu, że takie bzdury piszesz.........
to nie są bzdury absolutnie to jest prawda ja ani razu nie kłamałem i nadal nie kłamie ja mowie prawde nie mam bledu także to jest zdedczydowanie prawda a rownoczesnie asolurnie nie zgdzam się z tobą a ty się kompletnie nie popisałeś
poprawione
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 9:02 am

"gośc" napisał(a):
"Eidz" napisał(a): Prowadzący pan Kurzajewski to dramat.........
nie ma żadnego dramatu pan Kurzajewski bardzo dobre prowadzi i to ze smakiem naprawdę mamy drugiego Ibisza to Maciej /quote]
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 9:23 am

ja apeluje do hejterów i do widzów o to aby nie zagłosowali łapką w dol bo to jest bardzo bardzo nudne zaglosuecie łapką w gore a wtedy mój stan się poprawi i będę zadowolony i szczęśliwy a jak zagłosujecie łapka w dol mój stan się bardzo pogorszy i nie będę wtedy zadowolony będę bardzo smutny zdenerwowany i samotny bez was a nawet będę bardzo płakał jeśli mnie nie wysłuchacie naprawde postrzebuje pomocy bo ja nie chce hejterów i obrażania na TVP POMOCY POMOCY POMOCY RATUNKU proszę mi uwierzyć ale nie wolno hejtować i baczmy bardzo spokojną rodziną TVP bo bez was naprawdę się rozpłacze
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości