[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 1,32 mln widzów „Czaru par” w TVP2

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gośc

Re: 1,32 mln widzów „Czaru par” w TVP2

gośc Wto Paź 08, 2019 9:49 am

"gośc" napisał(a):
"Karo" napisał(a): Jesień w TVP - co nowość to porażka
ale tutaj w prograamie czar par nie ma zadnej porazki ale porazką na pewno są gotowi do gotowania start tesciowe i synowe najgorszy kuchasz i wkreceni w randke a nbhitami tylko czar par i gra slow krzyzowka
z 5 do 3 ma być 10 do 5
Awatar użytkownika
DOSC TVP

DOSC TVP Wto Paź 08, 2019 11:19 am

klapa i nudny program ustawka masakra.. nie da się oglądać TVP PIS
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 11:57 am

"DOSC TVP" napisał(a): klapa i nudny program ustawka masakra.. nie da się oglądać TVP PIS
nie ma ani klapy ani nudnego programu wieć co ty odpowiadarsz program czar par to przepiekny teleturniej i jest bardzo wesoło ani razu mi sie to nie znodziło a poza tym absolutnie da sie oglądac TVP bo TVP TO ARKA MA ONA ŚWIATOWA KLASĘ I TU NIE MA ŻADNYCH WATPIWOSCI POKOCHAJ RAZEM ZE MMĄ CZAR PAR BO JA UWIELBIAM TEN PROGRAM A PROWADZĄCZY PRZEPIEKNIE PROWADZĄ I TO NIE SĄ ZARTY ANI MOJE KŁAMSTWA ANI BZDURY TYLKO TO JEST PRAWDA PRAWDA I JESZCZE RAZ PRAWDE NAPRAWDE NIE BÓJ SIE JESTEM PRZY TOBIE NA PEWNO PROGRAM CI SIE SPODOBA BO PROGRAM ABSOLUTNIE NIE BOLI ANI RAZU
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 12:09 pm

fatalnie głosujecie to nie jest wasz dzień nie macie zadnych racji z programem czar par tylko ja mam racje program czar par zdeczydowanie nie okazał się żadna klapą ani zenada ani porazką to jest hit tego teleturnieju naprawdę i tu absolutnie nie kłamie to jest hit wspaniali prowadzączy od a do z oni ślicznie prowadzą nie mają zadnych błedów a z wami ja się zdeczydowanie nie zgadzam bo wy pisiecie głupoty bzdury macie brak asekuracji co jest z wami teraz bledy wasze niestety się powyszyły z 939 na 958
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 12:12 pm

"Nicko" napisał(a): Obejrzalem raz, 10 min. Żenujące widowisko.
z 1 do 8 ma sie odwrócic na 12 do 17
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 12:13 pm

"gośc" napisał(a):
"Eidz" napisał(a): Prowadzący pan Kurzajewski to dramat.........
nie ma zadnego dramatu pan kuzajewski bardzo dobre prowadzi i to ze smakiekiem naprawde mamy drugiego ibisza ti mavciej
z 7 do 7 ma być teraz 17 o 10
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 12:16 pm

"gośc" napisał(a):
"Apollo" napisał(a): Kolejna klapa
to nie była zadna klapa fatalna pomylka widzów program czar par to hit TVP a nie klaza zadnej klapy nie było i w ogóle jej nie bedzie
fatalnie glosecie naprawde nie ma zadnej klapy naprawde to hit kłamcie po raz 971 nie spisaliście sie ludzie i macie 1 z minusem odwrocmy wynink na 11 do 8
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 12:28 pm

kompromitacja wstyd hańba katastrofa oraz cyrki w wykonaniu widzów telewizji polskiej oni nie nadają sie do pisania bo oni cały czas piszą głupoty oni zdecydowanie kłamią pisza bzdury a do tego bardzo fatalnie głosują łapka W dol nie tak sie umawialiśmy drodzy widzowie mialiście sie poprawić i poprawienia brak u was bo nie słuchacie mnie i TVP robicie awanture sami z siebie jeszcze raz mowie czar par to hit tego programu prowadzący przepiękni oni są numerem 1 do zastąpienia krzystofa ibisza i to potwierdzili oni robią naprawde ze smakiem szczya dobrego humoru i kapitalnie mowią dlatego poproszę o wielkie brawa dla izy i macka za to ze fantastycznie prowadzą ten program ja bardzo pokochałem czar par pokochajcie czar par razem ze mma naprawde nie ma sie czego bać
Awatar użytkownika
goś

goś Wto Paź 08, 2019 12:41 pm

"gośc" napisał(a):
nie ma zadnego dramatu pan kuzajewski bardzo dobre prowadzi i to ze smakiekiem naprawde mamy drugiego ibisza ti mavciej
kompromitacja widzow z do 8 odwracamy na 15 do 9 odwraczmy to cała polska i ejterzy tez to owracają
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 12:42 pm

to nie była zadna klapa fatalna pomylka widzów program czar par to hit TVP a nie klapa zadnej klapy nie było i w ogóle jej nie bedzie poprawione
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 12:48 pm

"gośc" napisał(a):
kompromitacja na pewno takiego wyniku nie spodziewałem się z 7 do 8 odwracamy to na 14 do 9
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 12:48 pm

"gośc" napisał(a):
"Apollo" napisał(a): Kolejna klapa
to nie była zadna klapa fatalna pomylka widzów program czar par to hit TVP a nie klaza zadnej klapy nie było i w ogóle jej nie bedzie
koleina kompromitacja z 6 do 7 odwracamy to na 13 do 8
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 12:49 pm

"gośc" napisał(a):
"Karo" napisał(a): Jesień w TVP - co nowość to porażka
ale tutaj w prograamie czar par nie ma zadnej porazki ale porazką na pewno są gotowi do gotowania start tesciowe i synowe najgorszy kuchasz i wkreceni w randke a nbhitami tylko czar par i gra slow krzyzowka
koleiny zły wynink glosowania z 5 dco 6 odwracamy to na 13 do 7
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 12:51 pm

"Nicko" napisał(a): Obejrzalem raz, 10 min. Żenujące widowisko.
nie tak to miało być ale ja licze ze z wyniku 13 do 8 bedzie odwrocenia na 15 do 21 odwracamy to
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 12:52 pm

z 11 do 7 na 13 do 18
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości