WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gośc

Re: 1,32 mln widzów „Czaru par” w TVP2

gośc Wto Paź 08, 2019 12:52 pm

"Apollo" napisał(a): Kolejna klapa
z 10 do 8 na 11 do 21
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 12:58 pm

dzień dobry szanowni państwo wirtularne media mam apel do was poproszę o usuniecie wszystkich 32 kometarze w tym także moje bardzo vzle się zachowaliśmy i nie chchemy już głosować ja głosowałem bardzo dobrze ale apeleje do was o usuniecnie wszytkich 32 kometarzy chcemy wyczyścić na 0 kometarzy bardzo to poprosimy
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 12:59 pm

"gośc" napisał(a):
"Nicko" napisał(a): Obejrzalem raz, 10 min. Żenujące widowisko.
jakie zenujące absolutnie nie zgdzaM SIE Z TOBĄ CZAR PAR TO PRZEPIEKNE WIDOWISKO DUZO ZABAWY I MEGA PORCJA SMIECHU JA BARDZO LUBIE CZAR PAR I WAM TEZ POLECAM TEN PROGRAM BO ON ZXDECZYDIWANIE NIE JESTZENUJĄCY FATALNIE Z WAMI JEST
nie tak to miało być nie spodziewałem się takiego wyniku z 10 do 10 odwracamy to na 19 do 11
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 12:59 pm

"Nicko" napisał(a): Obejrzalem raz, 10 min. Żenujące widowisko.
znowu nie tak to miało być z 14 do 8 na 16 do 31
Awatar użytkownika
Ela nieFanka

Ela nieFanka Wto Paź 08, 2019 1:01 pm

Może taki program kogoś cieszy,ktoś go ogląda z przyjemnością,dla mnie niestety głupie to jak włosy na pięcie.Poprzednią edycje pamiętam jak przez mgłę,ale i wtedy nie byłam jego zwolenniczka,a teraz mimo dobrego jury i prowadzących uważam program za absolutnie zbędny.Komisarza Aleksa tez bym zdjęła z anteny,chyba że Wieczorek i Fido znikną w akcji,i będzie inny komisarz.Prezes pokazuje wysokie słupki oglądalności,ok,ale te programy lecą w dół,czas to zmienić.
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 1:07 pm

ale tutaj w programie
czar par nie ma zadnej porazki ale porazką na pewno są gotowi do gotowania start tesciowe i synowe najgorszy kuchasz i wkreceni w randke a hitami tylko czar par i gra slow krzyżówka jeszcze razz to robie aby nie było wysokiego wynink ma być 9 do 3
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 1:10 pm

ja się domagam aby ludzie wrzeście pokochali czar par i zagłosowali łapką w gore
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 1:16 pm

bardzo fatalnie glosujecie tylko pan Zbigniew nowak możne was uleczyć to nie jest wasz dzien to nie jest dobre głosowanie jest bardzo złe teraz zaczynam plakać za wami
Awatar użytkownika
kaktus

kaktus Wto Paź 08, 2019 1:38 pm

ale jednostronny monolog prowadzi PiSowski widz TVP pt. gośc. Nic ciekawego nie ma do zaoferowania poza wyciem jaki to program jest wspaniały. Koszmarny był ten program w latach 90 tych XX wieku i koszmarny jest teraz. Jestem za czytaniem książek dla rozrywki a nie oglądaniem telewizji, która (telewizja) nic nie wnosi do życia poza nudą i sieczką dla mało wymagających oglądaczy i marnym kabaretem TVPiS.
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 2:37 pm

"kaktus " napisał(a): ale jednostronny monolog prowadzi PiSowski widz TVP pt. gośc. Nic ciekawego nie ma do zaoferowania poza wyciem jaki to program jest wspaniały. Koszmarny był ten program w latach 90 tych XX wieku i koszmarny jest teraz. Jestem za czytaniem książek dla rozrywki a nie oglądaniem telewizji, która (telewizja) nic nie wnosi do życia poza nudą i sieczką dla mało wymagających oglądaczy i marnym kabaretem TVPiS.
ja nie jestem z pisu i nie jestem z zadnej partii dopiero chodziłem do szkoły teraz w tym roku szkoczyłem i obecnie jestem w domu jestem widzem który bardzo lubi eleganckie kobiety
Awatar użytkownika
goc

goc Wto Paź 08, 2019 2:38 pm

"gośc " napisał(a):
"kaktus " napisał(a): ale jednostronny monolog prowadzi PiSowski widz TVP pt. gośc. Nic ciekawego nie ma do zaoferowania poza wyciem jaki to program jest wspaniały. Koszmarny był ten program w latach 90 tych XX wieku i koszmarny jest teraz. Jestem za czytaniem książek dla rozrywki a nie oglądaniem telewizji, która (telewizja) nic nie wnosi do życia poza nudą i sieczką dla mało wymagających oglądaczy i marnym kabaretem TVPiS.
ja nie jestem z pisu i nie jestem z zadnej partii dopiero chodziłem do szkoły teraz w tym roku szkoczyłem i obecnie jestem w domu jestem widzem który bardzo lubi eleganckie kobiety
zdeczydowanie to nie był koszmarny program program teraz jest bardzo fajny
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 2:40 pm

"goc" napisał(a):
"gośc " napisał(a):
zdeczydowanie to nie był koszmarny program program teraz jest bardzo fajny
TVPIS absolutnie nie był kabaretem ani razu
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 3:09 pm

panie Zbyszku ja poproszę pana aby uleczył hejterów i widzów terapia bioenergoterapeutyczną i niech pan spokoje uspokoić ludzi mam nadzieje ze pan Zbyszek poradzi on sobie przeciesz pan zbigniew Nowak prowadził i nadal prowadzi program rece które leczą od 1996 roku jest emitowany ten program byl emitowany w Polsacie TV4 czy superstacji a teraz prowadzi na stronie internetowej Nowak.pl z panem zbyskiem na pewno ludzie się uspokują wieze to głęboko niech pan rozpoczyna jak w programie rece ktore leczą do dzieła
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 3:15 pm

pan zbigniew nowak uleczył 7 mld oso wiec z hejterami i widzami ktrózy fatalnie glosują nie powinno być zadnych problemów
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Paź 08, 2019 3:26 pm

kto z was pamieta jak pan zbigniew nowak w programie rece które leczą rozpoczynał proces enegetyzacji wody i przekaz enegertycny?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości