WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
m.

Re: 1,4 i 1,8 mln widzów pierwszych odcinków „Jaka to melodia?” z udziałem Norbiego

m. Pon Wrz 03, 2018 1:45 pm

Najgorzej nie było, nawet przypomina pierwowzór, wielu spodziewało się karykatury. Norbi jakoś się hamuje z biegiem odcinków wejdzie w rolę. Tylko w tych nowych wykonaniach to światła dają w obiektywy kamer i widzowi po oczach i oślepiają jak w jakimś japońskim anime.
Awatar użytkownika
karol

Re: 1,4 i 1,8 mln widzów pierwszych odcinków „Jaka to melodia?” z udziałem Norbiego

karol Pon Wrz 03, 2018 1:55 pm

"kurski" napisał(a): Kurski dużo ryzykował!ale jak widać ma nosa!!! jest ładniej i chyba zdecydowanie taniej....
niespodziewał sie że go Kurski pogoni i pajacował
Awatar użytkownika
Janowski znokautowany w 1 rundzie

Janowski znokautowany w 1 rundzie Pon Wrz 03, 2018 2:06 pm

Duży sukces, obiektywnie bardzo dobry program, doskonały wynik (sobota, koniec wakacji) w 4+ i niezwykle wysoki wynik w grupie komercyjnej 12,17% - tego nigdy nie miał Janowski. SUKCES Norbiego!
Awatar użytkownika
Uważny

Uważny Pon Wrz 03, 2018 2:16 pm

Gigantyczny sukces! Oto co pisał media rok temu 5.09.17 "Duży spadek oglądalności zanotowała wspomniana już wyżej „Jaka to melodia?”, którą w zeszłym tygodniu w nowym paśmie oglądało 728 tys. widzów (7,17 proc. i 3,02 proc. udziału)."
A zadziałam Norbiego 1,4 i 1,8 mln! Liczby mówią same za siebie!

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/d ... to-melodia
Awatar użytkownika
Darex

Darex Pon Wrz 03, 2018 2:23 pm

A nie mówiłem, żeby się wstrzymać ze wszelkimi ocenami do emisji? Jak widać nie ma ludzi niezastąpionych, bo Norbi radzi sobie całkiem nieźle. Jego krytycy wciąż tylko mówią, że nie jest Janowskim - jak dla mnie to duży plus, bo to dobrze, że próbuje wypracować własny styl prowadzenia show i na siłę nie małpuje Janowskiego. Lekko odświeżona scenografia także na plus, chociaż mogliby zacząć bardziej wykorzystywać ten duży ekran, bo póki co nie jest dostatecznie używany. Na plus również fakt, iż w samym programie jest więcej muzyki i nie ma tej niepotrzebnej gadaniny z czasów Janowskiego. Na minus zdecydowanie na siłę wepchnięta przed 1 rundą czołówka, którą powinni zmienić. Gdzieś po YouTubie lata projekt czołówki, którą ponoć odrzucono za czasów MC. Może warto byłoby skorzystać z tego wzorca? Do wywalenia jest także ten wstęp z Norbim, który został chyba wstawiony tak na siłę. Reasumując, w skali od 1 do 6 JKM w nowej odsłonie dostaje ode mnie na zachętę 4-. Jeżeli producenci wezmą do serca wszystkie zgłaszane uwagi, to z czasem powinno być już tylko lepiej.

PS Też ciekawi mnie wątek Janowskiego. Czyżby za tymi histerycznymi oświadczeniami, litanią żali i socjotechnicznymi sztuczkami kryło się zwykłe: "Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze"? Tym bardziej, że reakcja niektórych ludzi, szczególnie na FB progeamu, tylko potwierdza, że tam był ogromny beton i "sekta", o której pisał SE wcale nie była żadną insynuacją ani hiperbolą.
Awatar użytkownika
Jadwiga Maria

Jadwiga Maria Pon Wrz 03, 2018 2:32 pm

Och! Iluż tu pracowników TVP komentuje z zacięciem.
Awatar użytkownika
mateusz dykier

mateusz dykier Pon Wrz 03, 2018 2:35 pm

Wszystko zależy od młodzieży. Norbi wydaje się zbyt wyluzowany, co może przełożyć się na spadki wśród starszej publiczności. Jeśli dojdą młodzi, to sam program nie ucierpi, jeśli nie, to spodziewam sie coraz większych spadków. Dwa pierwsze odcinki to efekt nowości i ciekawości. Wciąż za mało by wyciągać wnioski.
Awatar użytkownika
łukasz mendrysa

łukasz mendrysa Pon Wrz 03, 2018 2:36 pm

Oglądałem w sobotę i dziwne, ale w sumie Norbi był lepszy niż sztywny Janowski :D.
Awatar użytkownika
Poldek

Poldek Pon Wrz 03, 2018 3:35 pm

1.4 mln widzow w sobote i 1.8 mln widzow w niedziele. To co? Juz dzis ponizej miliona, czy pod koniec tygodnia?

1.8 mln widzow miala srednio poprzednia wersja teleturnieju.
Awatar użytkownika
PIOTR

PIOTR Pon Wrz 03, 2018 3:42 pm

A CO Z KONKURENCJĄ?CZEMU NIE MA INFORMACJI JAKA OGLADALNOSC W TYM CZASIE MIAŁY TVN I POLSAT...
Awatar użytkownika
Kuluarzysta

Kuluarzysta Pon Wrz 03, 2018 4:18 pm

Stażyści z TVP do roboty a nie na forum wypisujcie pochwały ;)
Awatar użytkownika
Baśka

Baśka Pon Wrz 03, 2018 5:54 pm

Dziwię się Norbiemu, że przejął ten program po Janowskim. A dlaczego to sam powinien wiedzieć dlaczego Niestety nie to samo. Przestaje oglądać ten program i w ogóle TVP.
Awatar użytkownika
jl

jl Pon Wrz 03, 2018 7:17 pm

"Kuluarzysta" napisał(a): Stażyści z TVP do roboty a nie na forum wypisujcie pochwały

Oni są w pracy,płatny każdy komentarz.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pon Wrz 03, 2018 7:21 pm

Oglądałem dzisiejszy odcinek nowej odsłony "Jaka to melodia" pierwszy i ostatni raz. Głupawka prowadzącego delikatnie mówiąc , używa zwrotu "skarbie" oraz "kochanie" do uczestnika co męczy w ucho , przerwa między rundami w roli komentarza uczestnika co jest niepotrzebne (to wygląda jak u psychologa). Do tego nie rozumiem nowego elementu typu ubezpieczenie czy co innego nazywane że zegar liczy 6 minut. Do tego runda 2 tylko z trzema pozycjami. Ja to wolę oglądać "Koło fortuny" Brzozowskiego niż nową odsłonę JTM. Raczej dramat nie melodia. Dobrze że są te sami prowadzący "Familiady" i "Jednego z dziesięciu" , bo bym zaraz telewizor wyrzucił przez okno.
Awatar użytkownika
Tomekk

Tomekk Pon Wrz 03, 2018 7:22 pm

Jak na debiut całkiem przyzwoity wynik
Wprawdzie nie oglądałem ale obejrze żeby wyrobić sobie swoje wlasne zdanie.
Jedno mogę powiedziec juz teraz na duzy plus odcinki z udzialem gwiazd gdzie za czasow Janowskiego takie odcinki byly od czasu do czasu
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 10 gości