WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
hhhh

Re: 1,4 i 1,8 mln widzów pierwszych odcinków „Jaka to melodia?” z udziałem Norbiego

hhhh Pon Wrz 03, 2018 7:43 pm

"Jadwiga Maria" napisał(a): Życzyłabym sobie zamiast przerw reklamowych modlitwę do Serca Najświętszej Maryi i różaniec.

jeszcze troche i tak bedzie jak w radiu maryja
Awatar użytkownika
Adam

Re: 1,4 i 1,8 mln widzów pierwszych odcinków „Jaka to melodia?” z udziałem Norbiego

Adam Pon Wrz 03, 2018 8:03 pm

"Darex" napisał(a):
"b." napisał(a):
"b." napisał(a):
Pod czym niby tak bardzo nie chciał się podpisać? Bo po trzech odcinkach jakiś rewolucyjnych zmian nie widać, program nie zaliczył nagle jakiegoś olbrzymiego skoku jakościowego. A może po prostu Janowski wściekł się, bo do produkcji wrócił Bik i poczuł, że nie będzie już więcej panem całej sytuacji. Widocznie zapomniał. że to nie jest jego prywatny folwark, bo to telewizja płaci i wymaga i mia pełne prawo zrobić z programem co jej się tylko podoba.
Już wiesz pod czym? Trudne sprawy i poziom dyskusji jak w warszawskim Explosion.
Awatar użytkownika
Tych

Tych Pon Wrz 03, 2018 9:05 pm

Uwarzam, rze nowa edycja jest znacznie leprza, szczegulnie dla zamorznych osub z wyrzszym wykrztałceniem z durzych miast, jak ja.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pon Wrz 03, 2018 10:40 pm

Wynik nawet niezły. Ja wolałbym zamiast przerw reklamowych listę przebojów 30 ton.
Awatar użytkownika
wilk123

wilk123 Pon Wrz 03, 2018 10:46 pm

W zasadzie nic się nie zmieniło tylko prowadzący , Robert Janowski chyba szukał tylko pretekstu by odejść z TVP a szkoda bo był dobrym prowadzącym.
Awatar użytkownika
sewaa

sewaa Wto Wrz 04, 2018 12:34 am

Nawet się zdziwiłem oglądając Jaką to Melodie w Sobote pierwszy raz, myślałem że bedzie do dupy ale jednak się myliłem. Norbi sobie radzi i to jest na Plus ;d
Awatar użytkownika
K.

K. Wto Wrz 04, 2018 9:08 am

" hhhh" napisał(a):

jeszcze troche i tak bedzie jak w radiu maryja

Nikt nie słucha a wszyscy wiedzą o co chodzi, podobnie z Disco-Polo
Awatar użytkownika
Analityk

Analityk Wto Wrz 04, 2018 9:37 am

Ewidentne sukces Jacka Kurskiego. Zmienił Janowskiego i ma lepszy program i wekszą widownię. (Odcinki pierwszych dni września ubiegłego roku z Janowskim około 700 tysięcy, teraz z Norbim 1,8 mln). Dane za media.
Awatar użytkownika
wojtek

wojtek Wto Wrz 04, 2018 10:59 am

W zeszlym roku 700 tysiecy we wrzesniu na otwarcie, teraz 1.8 miliona. No jest roznica. A weekend pogoda byla dobra i sklepy otwarte co jest dosc istotne
Awatar użytkownika
alusia

alusia Wto Wrz 04, 2018 11:00 am

Ciekawe czego ten Janowski sie bal w zmianach, jest znacznie lepiej niz bylo. Pewnie poszlo o pieniadze jak co roku
Awatar użytkownika
Valerio

Valerio Wto Wrz 04, 2018 11:02 am

No brawo Norbert - tak trzymac. Jestes fajnym gosciem i nie musisz tego udawac. A co do grafik i czolowek - dajmy produkcji czas, za niedlugo wszystko pewnie bedzie juz idealnie - tak jest zawsze ;-)
Awatar użytkownika
Adam

Adam Wto Wrz 04, 2018 2:55 pm

Dekle, a wiecie, że te 700k to było gdy przez pierwszy tydzień program było 18.55 i po tygodniu to zmienili?
Obejrzyjcie sobie dokładnie te trudne sprawy bis z green screenem rodem z teledysków disco polo, które serwują w pon-pt. Tego się bał Janowski.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Wto Wrz 04, 2018 6:11 pm

Chciałbym jeszcze dodać że według mnie to jest żenada roku. Familiadę i jeden z dziesięciu i tak nie da rady zniszczyć.
PS : chciałbym dodać że mnie nie interesują głosy w dół w komentarzach czy komu się podoba czy nie.
Awatar użytkownika
gość1234

gość1234 Śro Wrz 05, 2018 1:20 pm

ZAMIAST kulturalnego ,misyjnego programu muzycznego --jakiego NIE MIAŁY I NIE MAJĄ INNE STACJE .-mamy dzięki decyzji Kurskiego , jarmarczny spektakl jakich wiele we wszystkich programach !!! Prowadzący --który mówi do gości mężczyzn i ...kobiet ...SYNUŚ---WPROWADZA GENDER I gwarę na wizjii. Wygląda jakby sam nie wiedział jaki wynik jest trafny , pozwala drwić z siebie smarkatemu gościowi [ w niedzielę] i mówić co chcą , ile chcą nie na temat również !!. Słowem goście i prowadzący bawią się swietnie w swoim własnym gronie i stylu na naszych ekranach za ...naszą kasę. Nasze dzieci natomiast uczą się jak dorośli MOGĄ się wygłupiać i jakich słów można publicznie używać. Jaki prezes --taka zmiana!!
Awatar użytkownika
telewidz

telewidz Śro Wrz 05, 2018 1:22 pm

"cccc" napisał(a): Zastanawiam się dlaczego Janowski odwalił takie show i mówił że program tak odbiega jakością że nie może się pod tym podpisać. Co mu nie pasowało? Nowe rundy, które okazały się fajne? Nowa scenografia, która wygląda nowocześniej? To, że w jeden dzień będą grać gwiazdy na cele charytatywne? O wiele przyjemniej ogląda się Norbiego od Janowskiego- zmiana na plus. A nikt tu Jakiej to Melodii nie wywrócił do góry nogami, więc Janowski oszukiwał i grał gwiazdę.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości