WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tadek

1,71 mln widzów debiutu serialu „Pod powierzchnią” w TVN

Tadek Wto Paź 23, 2018 7:35 am

Mogliscie przelozyc z powodu wybory i tak samo jeden odcinek pulapki bo byla siata
Awatar użytkownika
Marek

Re: 1,71 mln widzów debiutu serialu „Pod powierzchnią” w TVN

Marek Wto Paź 23, 2018 9:19 am

To chyba bardzo dobry winik biorąc pod uwagę to, ze były wybory i każdy w mniejszym lub większym stopniu był zainteresowany tym jakie były ich wyniki a kolejna sprawa to serial trwał 1,5 h i skończył sie o godzinie 23:00 a nie klasycznie o 22:30.
Awatar użytkownika
Tup

Tup Wto Paź 23, 2018 10:23 am

Oglądali to chyba tylko lewaki, którzy nie chcieli widzieć, jak PiS ich miażdzy w wyborach bo by się załamali haha
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Paź 23, 2018 11:18 am

Osobiście odpuszczam. Nie mój klimat.
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Wto Paź 23, 2018 11:42 am

1,7 porażka 😁😁😁😁 kolejny kit Ale LEMINGI lykaja wszystko
Awatar użytkownika
Paweł J

Paweł J Wto Paź 23, 2018 12:41 pm

Obejrzałem od początku do końca i wciągnął mnie bardziej niż Pułapka (którą obejrzałem całą). Zobaczymy dalej, co to będzie za tajemnica i gdzie to dziecko, co to ciała nie znaleziono? Czyżby klub nurkowy miał tutaj jeszcze coś do powiedzenia? Jakie przewrotne tajemnice jeszcze nas czekają?
Awatar użytkownika
Anna

Anna Czw Paź 25, 2018 6:56 pm

Na pierwszym odcinku ,,Pułapki" zasnęłam, więc już do serialu nie wróciłam, natomiast ,,Pod powierzchnią" zapowiada się bardzo interesująco. Mam tylko wątpliwości co do zatrudnienia w szkole własnej żony przez męża-dyrektora. Taka zależność służbowa w realu nie jest możliwa w placówce publicznej. Gdyby Gajewski był zwykłym nauczycielem nie byłoby tego zgrzytu.
Awatar użytkownika
sprzeciw

sprzeciw Sob Paź 27, 2018 6:11 am

Ja z mężem uczyliśmy w tej samej szkole, gdzie e dodatku teściowie byli dyrektorami szkoły (dyerktor +zastępca dyr.) Co prawda było to w latach 90-tych i szkoła była państwowa, ale było możliwe.
Awatar użytkownika
kalina

kalina Sob Lis 03, 2018 6:24 pm

"sprzeciw" napisał(a): Ja z mężem uczyliśmy w tej samej szkole, gdzie e dodatku teściowie byli dyrektorami szkoły (dyerktor +zastępca dyr.) Co prawda było to w latach 90-tych i szkoła była państwowa, ale było możliwe.

W latach 90-tych było możliwe, teraz nie.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości