[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 11 mln puszek piwa Żubr w promocji „Dwa szybkie Żubry” (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mike

11 mln puszek piwa Żubr w promocji „Dwa szybkie Żubry” (wideo)

mike Wto Lut 18, 2020 9:22 am

Żubr to nie jest piwo!
Awatar użytkownika
Brzoza

Re: 11 mln puszek piwa Żubr w promocji „Dwa szybkie Żubry” (wideo)

Brzoza Pią Lut 28, 2020 12:45 pm

Kupiłem ok 10 skrzynek promocyjnego żubra i nie trafiłem ani jednego kapsla z promocji o co chodzi się pytam....
Awatar użytkownika
Brzoza

Brzoza Pią Lut 28, 2020 12:48 pm

Pije tylko i wyłącznie żubra w dużych ilościach a nawet z sąsiadem kupujemy beczki i pijemy z kija może dostaniemy jakieś koszulki lub plecaki? damianbrzezinski21@wp.pl
Awatar użytkownika
Kinio7777

Kinio7777 Śro Mar 25, 2020 12:12 pm

Ja rowniez kupuje skrzynkami i wychodzi mi 1 kapsel na dwie skrzynki, po 6 skrzynkach. Później jak będzie ok 20 skrzynek dam znać jak wyszło. Bedamczyk5@wp.pl
Awatar użytkownika
zzz

zzz Sob Mar 28, 2020 5:55 pm

Z moich obserwacji wynika że w pierwszym miesiącu promocji można coś wygrać , natomiast potem to tylko "trop dalej" . Ja już się nie nabiorę i przestaję kupować . Natomiast pragnę zwrócić uwagę na jeszcze jeden problem . W tej edycji trafiłem dwa kapsle . By je wymienić musiałem się mocno naszukać sklepu który to zrobi. Niestety sklepy nie wymieniają . W moim sklepie w poprzedniej edycji wymieniano bez problemu. Teraz nie ma mowy . W sklepie twierdzą ,że na czas promocji , a raczej w jej połowie nagle przedstawiciel który powinien wymieniać w sklepach kapsle na puszki nagle dziwnie zniknął. w rezultacie po zakończeniu promocji personel musiał pokryć braki wydanych puszek , a kapsle wylądowały w śmietniku. Myślę ,że Kompania Piwowarska nie do końca postępuje fer ze swoimi klientami . Myślę ,że problem , który tu opisuję dotrze w jakiś sposób do szefostwa kompanii
Awatar użytkownika
Kajtek

Kajtek Śro Kwi 08, 2020 7:47 pm

Popieram zzz, dotychczas tak było, że na początku się wygrywało a później nic. Teraz skończyłem drugą skrzynkę i nic. Chyba już całkiem zdziadzieli...
Awatar użytkownika
Mój nick

Mój nick Pon Maj 25, 2020 4:23 pm

Zostal miesiac do konca promocji a w calym warszawskim srodmiesciu wbrew mapie zaden sklep nie przyjmuje kapsli
Awatar użytkownika
mar

mar Sob Maj 30, 2020 1:14 pm

Jedna, Wielka ściema.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości