WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Poldek

111 tys. Polaków przestało w ub.r. płacić abonament rtv. "Ten system nie działa"

Poldek Pią Cze 11, 2021 7:37 am

Autor zapomina że obowiązek abonamentowy dotyczy zarejestrowanych odbiorników, a nie każdych. Więc fakt że 96% Polaków posiada pudło nic nie zmienia. Póki co nie ma obowiązku rejestrowania takich urządzeń.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

Re: 111 tys. Polaków przestało w ub.r. płacić abonament rtv. "Ten system nie działa"

rozbawiony socjalistami z piSSu Pią Cze 11, 2021 9:03 am

Nie chcą płacić? W kraju dobrobytu i powszechnej szczęśliwości nie chcą płacić?
Na te narodowe, patriotyczne, obiektywne i prawdomówne media?
Ciekawe...dlaczego? :D
Awatar użytkownika
Kamila O

Re: 111 tys. Polaków przestało w ub.r. płacić abonament rtv. "Ten system nie działa"

Kamila O Pią Cze 11, 2021 9:04 am

A napiszcie jak to jest w innych krajach z tym niepłaceniem? Bo ja jak byłam w Niemczech to miałam kontrolę i to ja musiałam udowodnić że nie mam tv w mieszkaniu. Gdybym nie wypuściła kontrolera tak jak w Polsce to odrazu miałabym karę wlepiona. Tak to niestety bywa ale o tym to już nie piszecie.
Awatar użytkownika
Drumz

Drumz Pią Cze 11, 2021 9:47 am

"Kamila O" napisał(a): Gdybym nie wypuściła kontrolera tak jak w Polsce to odrazu miałabym karę wlepiona.

W polsce _nie wypuszczenie_ kontrolera też jest karalne.
Awatar użytkownika
Bazyl

Bazyl Pią Cze 11, 2021 10:21 am

"Drumz" napisał(a):
"Kamila O" napisał(a): Gdybym nie wypuściła kontrolera tak jak w Polsce to odrazu miałabym karę wlepiona.

W polsce _nie wypuszczenie_ kontrolera też jest karalne.

Ale tylko jak znajdą ciało... ;)
Awatar użytkownika
obywatel

obywatel Pią Cze 11, 2021 10:23 am

Po co ludzi uszczęśliwiać na siłę? Nie chcą - nie słuchają - nie płacą. Nikt ludzi do kupowania abonamentów kablówek czy Netfliksów nie zmusza. Jeśli musi być "państwowa" telewizja i radio do misji i oficjalnej narracji, zostawić jeden kanał TVP na bazie TVP Kultura i Dziennika Telewizyjnego (zwanego dla niepoznaki "Wiadomości") i jeden kanał radia - Polskie Radio - na bazie Jedynki. Oba opłacane z budżetu. Resztę sprywatyzować.
Awatar użytkownika
lol

lol Pią Cze 11, 2021 2:07 pm

"Kamila O" napisał(a): A napiszcie jak to jest w innych krajach z tym niepłaceniem? Bo ja jak byłam w Niemczech to miałam kontrolę i to ja musiałam udowodnić że nie mam tv w mieszkaniu. Gdybym nie wypuściła kontrolera tak jak w Polsce to odrazu miałabym karę wlepiona. Tak to niestety bywa ale o tym to już nie piszecie.
Napisz jeszcze do kompletu że w Niemczech jest telewizja publiczna, u nas jest partyjna. Na publiczna ludzie chętnie zapłacą.
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Pią Cze 11, 2021 2:10 pm

Przecież to premier Tusk mówił, żeby nie płacić abonamentu.
Awatar użytkownika
on

on Pią Cze 11, 2021 2:21 pm

"Maciek " napisał(a): Przecież to premier Tusk mówił, żeby nie płacić abonamentu.
I miał rację.
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Pią Cze 11, 2021 4:00 pm

Za co płacić? Za te propagandowe gowno?, czy to był rok… a idźcie w PiS…
Awatar użytkownika
skandal

skandal Pią Cze 11, 2021 4:02 pm

Jak to możliwe ??? Nie chcą płacić na najlepszą TV w Europie z najbardziej wiarygodnymi Wiadomościami i TV Info i najlepszą cenzurą od czasu Wielkiej Czystki w Rosji Sowieckiej??? Z festiwalami w rytmie łupu-łupu? Na radio, wprawdzie zarżnięte przez P. Kamińska i szorujące po dnie , ale nasze, narodowe ?? To się w głowie nie mieści!!!
Awatar użytkownika
Leon Zawodowiec

Leon Zawodowiec Pią Cze 11, 2021 5:35 pm

Tusk rzeczywiście mówił żeby nie płacić ale jak wygrał wybory to zmienił zdanie :-)
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Awatar użytkownika
mike

mike Pią Cze 11, 2021 6:44 pm

"Kamila O" napisał(a): A napiszcie jak to jest w innych krajach z tym niepłaceniem? Bo ja jak byłam w Niemczech to miałam kontrolę i to ja musiałam udowodnić że nie mam tv w mieszkaniu.

A w Anglii pasażer autem kieruje.
Awatar użytkownika
zima

zima Nie Cze 13, 2021 1:55 pm

przestali płacić bo po prostu umarli
Awatar użytkownika
Tubylec

Tubylec Śro Cze 16, 2021 10:11 pm

Polskojęzyczni sowieci przez TVP rozdają kasę obibokom (matołom?) w sporcie i kulturze?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości