WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mino

120 tys. zł z trzeciej edycji Charytatywnego Bloku Reklamowego. Fundusze dla dzieci z wadami słuchu

mino Sob Kwi 13, 2019 11:15 am

Bardzo ładnie, mam nadzieje ze inne sklepy wezmą przykład z media expertu.
Awatar użytkownika
bizi

Re: 120 tys. zł z trzeciej edycji Charytatywnego Bloku Reklamowego. Fundusze dla dzieci z wadami słuchu

bizi Nie Kwi 14, 2019 1:18 pm

no proste sam ME bierze z siebie przykład i coraz cześciej wspierają takie akcje.
Awatar użytkownika
rico

Re: 120 tys. zł z trzeciej edycji Charytatywnego Bloku Reklamowego. Fundusze dla dzieci z wadami słuchu

rico Sob Kwi 20, 2019 7:30 pm

"mino" napisał(a): Bardzo ładnie, mam nadzieje ze inne sklepy wezmą przykład z media expertu.
Póki co to słysze tylko o ME, ze bierze udział w takich akcjach i to coraz cześciej.
Awatar użytkownika
fuzu

fuzu Pon Kwi 22, 2019 11:23 am

"mino" napisał(a): Bardzo ładnie, mam nadzieje ze inne sklepy wezmą przykład z media expertu.
No nie wiem, bo nie słyszałem o innych, ciągle tylko ME.
Awatar użytkownika
adoo

adoo Nie Maj 05, 2019 6:54 pm

no mogiby
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości