WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Magic

2,65 mln widzów „Na dobre i na złe”, widownia rośnie z odcinka na odcinek. TVP2 zdecydowanym liderem

Magic Pią Wrz 20, 2019 8:44 am

Polsat z tym swoim wynikiem poniżej miliona w prime time, tylko się ośmiesza! Tak to jest jak się daje serial z trzema nielubianymi aktorkami jednocześnie!
Awatar użytkownika
iksiński

Re: 2,65 mln widzów „Na dobre i na złe”, widownia rośnie z odcinka na odcinek. TVP2 zdecydowanym liderem

iksiński Pią Wrz 20, 2019 8:46 am

W ostatnią środę widownia 4 x większa niż Nie Zawsze Warto - za tydzień może 5 x ........
Awatar użytkownika
Ja

Re: 2,65 mln widzów „Na dobre i na złe”, widownia rośnie z odcinka na odcinek. TVP2 zdecydowanym liderem

Ja Pią Wrz 20, 2019 11:06 am

Fajnie, że widownia rośnie .......... tylko, że w poprzednim sezonie widownia trzech pierwszych odcinków wyniosła średnio ok. 3,4 mln, co dało ok. 23 % udziału w rynku.... także wiec ........
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pią Wrz 20, 2019 11:33 am

Bo to serial na poziomie
Awatar użytkownika
Wujek Mirek

Wujek Mirek Pią Wrz 20, 2019 11:40 am

Relikt Sci-Fi zamierzchłych czasów dla ludzi, którzy nigdy nie dostąpili okazji skorzystać z oferty państwowej służby zdrowia.
Awatar użytkownika
Kamo

Kamo Sob Wrz 21, 2019 1:53 pm

"Ja" napisał(a): Fajnie, że widownia rośnie .......... tylko, że w poprzednim sezonie widownia trzech pierwszych odcinków wyniosła średnio ok. 3,4 mln, co dało ok. 23 % udziału w rynku.... także wiec ........

Czyli stracili mniej więcej 800 tysięcy widzów !! .
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: skarlsquinn oraz 2 gości