WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
DeDe

2,8 mln widzów Festiwalu weselnych przebojów, 1,6 mln - Top of the Top a 1,4 mln - Gwiazd letniego nieba

DeDe Wto Sie 22, 2017 1:32 am

TVN nie umiał, nie umie i chyba nigdy nie będzie umiał zrobić porządnego festiwalu, który przyciągnąłby wielomilionową widownię. Jeżeli wyprzedza ich "ą" "ę" piękny festiwal jakaś gala piosenki weselnej prowadzona przez Romanowską i Maseraka, to chyba powinno dać na Wiertniczej niektórym w końcu do myślenia. Zarówno konferansjerka pierwszego, jak i drugiego dnia ToTT była tragiczna, wymuszona i po prostu sztuczna. Niemowa Mołek, egzaltowany Janiak czy pewny siebie Chajzer to nie byl najlepszy wybór.
Awatar użytkownika
pop

Re: 2,8 mln widzów Festiwalu weselnych przebojów, 1,6 mln - Top of the Top a 1,4 mln - Gwiazd letniego nieba

pop Wto Sie 22, 2017 2:09 am

Jak tylko zobaczyłem panią Mołek z grobową mina to przełączyłem. Kolejnego dnia do oglądania zniechęciły mnie suchary i uśmiech pana Chajzera, niczym z reklamy Pepsi. Ten pan powinien przejść do TVP, bo tam jest jego narodowo-patriotyczna widownia, nie w TVN.
Awatar użytkownika
ja

Re: 2,8 mln widzów Festiwalu weselnych przebojów, 1,6 mln - Top of the Top a 1,4 mln - Gwiazd letniego nieba

ja Wto Sie 22, 2017 3:09 am

NO i mamy dane i tyle.czy może o coś więcej chodzi?jakaś sugestia?może się czepiam,oby.nO bo co miałyby te dane sugerować poza tym oczywiście,że pis jest dziki,Kurski zły.Dziękuję widzom za oglądanie i ponad milion zł,zebranej kasy.KOncert niezły,mogło być gorzej,ale cóż..mnienie powalił,ani doborem piosenek,ani wykonawców;rozumiem intencje,ale nie mam się czym zachwycać;ten dobór artystów,jeśli tak miałby rokrocznie wyglądać festiwal w Kielcach,nie zmieni polskiej kultury,tej przeciętnej tzw.widowni na lepsze.Czy wybór innych dałby mniej kasy?gdybanie.W tym samym czasie też był mecz
apoli co ma pewne znaczenie,choć wielu pewnie w ogólenie miało tv włączonej,albo na czym innym,a poza tym kwestia priorytetów;akurat Milik strzelił gola wtedy.Dziękuję za inicjatywę,za koncert,dziękuję wykonawcom i widzom i tyle.Aż tyle dla potrzebujących;dziękuję za wspomnienie o harcerstwie na luzie,ale trochę więcej niż na zasadzie:kiedyś byłem w piaskownicy i jadłem kiełbaskę.Sam koncert,jak wyżej.nIestety.
Awatar użytkownika
zarazja

zarazja Wto Sie 22, 2017 3:13 am

ba,tvn jak zwykle,a polsat bije ich na głowę zawsze pod tym względem,ale ja akurat bardzo żałuję,że pan zygmunt poszedł tą drogą ja bardzo bardzochętnie słuchałbym go w tvp czy pr;no ale nic na to nie wskazuje.Cóż kilku innych zwłaszcza jednego też przebolałem,a to co wygadują bardzo mi to ułatwia.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Sie 22, 2017 6:39 am

Jak to? Przecież w Wiadomościach powiedzieli, że największym zainteresowaniem cieszył się koncert organizowany przez TVP!
Awatar użytkownika
Bubu

Bubu Wto Sie 22, 2017 6:45 am

Filip Chajzer chyba uzyskał juz taki poziom samouwielbienia, ze jakby mógł to ten sam żart opowiadałby 3 razy. Sztuczność i tyle w temacie. Konferansjerka przegadana. A przeboje na TVN takie jak na sylwestra, czyli pasujące do egzystencjalnych rozkminek przy prosecco.
Awatar użytkownika
Adam023

Adam023 Wto Sie 22, 2017 7:30 am

TVN popełnił spory błąd nie emitując kabaretonu. Sporo ludzi go oczekiwało, a nie wiedziało, że nie zostanie pokazany.
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Wto Sie 22, 2017 7:30 am

Zapamiętane zostaną te nazwiska gwiazd tvp , potem te z Opola - to czy pieniążki nie śmierdzą okaże się w przyszłości .
Awatar użytkownika
Ksiegowy

Ksiegowy Wto Sie 22, 2017 7:35 am

Koncert TVP, a najwieksza gwiazda Kurski, opowiadajacy na scenie o swoim harcerstwie. Nikt go tam nie wygwizdal, bo publika pisowska sciagnieta z calej Polski. Robic festiwal by przez 1/4 czasu antenowego pokazywac prezesa Kurskiego...?! Nachalny, obrzydliwy PR. I pytanie o kase. Podpieli sie pod Caritas, chwala sie, ze zebrali milion, ale to nieprawda! 1 mln zabral Caritas w calej Polsce w roznych akcjach, a nie tylko TVP. Pytanie, ile ten festiwal nas kosztowal? Place abonament, wiec mam prawo wiedziec. Ile...?
Awatar użytkownika
Max

Max Wto Sie 22, 2017 7:55 am

Opole znowu zagrozone. Maryla nie chce wystapic w TVP Kurskiego. Trzeba bylo ratowac sie Kielcami. Podpiac sie pod impreze miasta, ktore same kontraktowaly artystow, dlatego sie udalo. W miare. Emisja telewizyjna slaba. Do tego Kurski zabierajacy czas, jak mozna przez 20 minut gadac o sobie, mial tylko podziekowac artystom...? Dopoki na Woronicza rozrywka rzadzi Klimek tylko jedna gwiazde podziwiac bedziemy. Pozostali sa tlem i narzedziem do robienia propagandy sukcesu TVP Kurskiego. Nie dziwne, ze Maryla wciaz nie podpisala umowy.
Awatar użytkownika
seba

seba Wto Sie 22, 2017 8:44 am

Problemem tefalenowskiego festiwalu okazali sie nie tylko sami prowadzacy. Ludzie juz rzygaja tymi samymi ogranymi "przebojami". Tzw hiciory meczane sa w kazdym komercyjnym radiu i nie tylko. Jezeli w tym samym czasie mozna zobaczyc cos innego, ciekawszego, to dlaczego nie? Nie zganiajce, ze to wina prowadzacych. Chocby sam Ibisz prowadzil ten festiwal nic by to nie zmienilo. Przybrane g***o zawsze bedzie g***em.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Wto Sie 22, 2017 8:46 am

Nagłośnienie festiwalu TVN nie było najlepsze. Trzeba było zwiększyć głośność odbiornika.
Awatar użytkownika
bendem pałował

bendem pałował Wto Sie 22, 2017 8:54 am

"Gosc" napisał(a): Zapamiętane zostaną te nazwiska gwiazd tvp , potem te z Opola - to czy pieniążki nie śmierdzą okaże się w przyszłości .

Zapisz sobie, bo zapomnisz i odezwij się w 2027.
Awatar użytkownika
op

op Wto Sie 22, 2017 9:53 am

Szmira z TVN sciga badziewie z Polsatu bo z rogiem tandeta z TVP i to tyle na temat lokalnej Cepeliady odupstu folkloru czyli Polskiego show biznesu
Awatar użytkownika
Ach

Ach Wto Sie 22, 2017 9:57 am

To prawda, że TVN nie umie robić imprez tego typu. Nawet fajna scenografia i atrakcyjne nazwiska wykonawców nie pomagają. Od lat to samo. Prowadzący porażka, ale całość się zupełnie nie kręciła. Szkoda.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości