WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
To ja nikt inny

Re: 2353 billboardy "Gdzie są te dzieci". Ile wydaje Fundacja Kornice na swoje kampanie?

To ja nikt inny Pon Wrz 05, 2022 12:35 pm

"fgh" napisał(a): Problemem w Polsce są single które nie wchodzą w żadne związki.
Jak mają wejść w związki, kiedy szef im mało płaci, bo wydaje dochody filmy na billboardy z własnym widzimisię.
Awatar użytkownika
Katoliban

Re: 2353 billboardy "Gdzie są te dzieci". Ile wydaje Fundacja Kornice na swoje kampanie?

Katoliban Pon Wrz 05, 2022 1:19 pm

A by cię myśl nieskalana jebła w twój zakuty łeb i tak byś jej nie rozpoznał
Awatar użytkownika
Katoliban

Katoliban Pon Wrz 05, 2022 1:21 pm

"fgh" napisał(a): Problemem w Polsce są single które nie wchodzą w żadne związki. Życie z rodzicami a potem samotność i choroby psychiczne.
Nieeeee no jasne, no lepiej jest się pchać w małżeństwo na siłę, spłodzić dzieciaka, a potem niszczyć mu dzieciństwo, bo jednak rodzice się tak bardzo nie lubią. Wy katole to byście się jak króliki rozmnażały bez troski o te dzieci.
Awatar użytkownika
A co ja tam wiem

A co ja tam wiem Pon Wrz 05, 2022 1:40 pm

Zamiast wydawać na te bezsensowne bilbordy może by tak fundacja kupiła np. tomograf najnowszej generacji czy inny sprzęt medyczny dla jakiegoś szpitala
Awatar użytkownika
acascas

acascas Pon Wrz 05, 2022 1:42 pm

"A co ja tam wiem" napisał(a): Zamiast wydawać na te bezsensowne bilbordy może by tak fundacja kupiła np. tomograf najnowszej generacji czy inny sprzęt medyczny dla jakiegoś szpitala

żeby owsikowi konkurencje robić?? to że się n ie chwali, nie znaczy, że nie sponsoruje
Awatar użytkownika
ede554

ede554 Pon Wrz 05, 2022 1:46 pm

prywatna firma, więc może robić ze swoimi pieniędzmi co chce. a, że akurat finansuje taką działalność społeczną, to już problem dla tych co mają "ból dopy".
Awatar użytkownika
Ben 67

Ben 67 Pon Wrz 05, 2022 1:52 pm

Wszyscy biorą przykład z prezesa
Awatar użytkownika
stop katofaszystom

stop katofaszystom Pon Wrz 05, 2022 2:48 pm

Z tego to już wszyscy mają bekę
Awatar użytkownika
irx

irx Pon Wrz 05, 2022 2:50 pm

Niech pomogą dzieciom, a nie durnoty tworzą. Potem dziwić się, że większość społeczeństwa gardzi prawactwem
Awatar użytkownika
Artykuł z doopy

Artykuł z doopy Pon Wrz 05, 2022 3:42 pm

Może będziecie anal-izować wydatki pozostałych fundacji, bardzo interesujący temat to wydatki amnesty international. Poproszę o artykuł na taki zakres.
Awatar użytkownika
Teleman

Teleman Pon Wrz 05, 2022 4:22 pm

Gość robi to za swoją kasę ,więc w sumie nie ma się czego czepiać ,choć ostatnio słyszałem że odmówili zasponsorowania jakiejś rodzince dwóch okien ,więc na bilbordy mają miliony ,a dla potrzebujących figę z makiem.
Awatar użytkownika
PyK

PyK Pon Wrz 05, 2022 4:57 pm

Klasyczna katolicka hipokryzja. Te pieniądze można było wydać na setki sposobów, żeby realnie pomóc dzieciom czy rodzinom: dofinansowując domy dziecka, wspierając rodziny zastępcze, fundując wyprawki szkolne dla dzieciaków... Zamiast tego poszły w błoto na bezsensowne billboardy, w dodatku koszmarnie brzydkie.

Ale fundator sumienie ma na pewno czyste.
Awatar użytkownika
a

a Pon Wrz 05, 2022 5:19 pm

"Teleman" napisał(a): Gość robi to za swoją kasę ,więc w sumie nie ma się czego czepiać ,choć ostatnio słyszałem że odmówili zasponsorowania jakiejś rodzince dwóch okien ,więc na bilbordy mają miliony ,a dla potrzebujących figę z makiem.

nie porównuj akcji społecznych do fundoaniu komuś prywatnemu 2 okien, bo kompletnie różne sprawy i jeśli temu komuś zafudowaliby te 2 okna to musiliby tez innym, bo dlaczego by nie. Jak się chce okna za friko to idzie s^ę do polsatu i dowborki. Ewentualnie do szelągoskiej z tvn.
Awatar użytkownika
eh

eh Pon Wrz 05, 2022 5:27 pm

"PyK" napisał(a): Klasyczna katolicka hipokryzja. Te pieniądze można było wydać na setki sposobów, żeby realnie pomóc dzieciom czy rodzinom: dofinansowując domy dziecka, wspierając rodziny zastępcze, fundując wyprawki szkolne dla dzieciaków... Zamiast tego poszły w błoto na bezsensowne billboardy, w dodatku koszmarnie brzydkie.

Ale fundator sumienie ma na pewno czyste.

kolejny co nie załapał celu kampani. Cel jest wypisany na samych plakatach. Inna sprawa, że raczej iększość zna przyczyny spadku dzietności, ale jedna firma nie zmieni realiów. Rodziny zastępcze mają środki za to, że sa rodziną zastępczą, a jeśli zaczniesz finansować kogokoliek to już musisz to robić ciągle, a skoro to jest finansowane z jej środków to takie akcje sa dla niej łatiejsze i tańsze, bo jeśli nie będzie wolnej kasy to nie będzie akcji, a w przypadku wypłacania kasy komukolwiek to jak to robić z braku kasy?
Awatar użytkownika
Normalny

Normalny Pon Wrz 05, 2022 5:30 pm

Jak lewactwo zorganizowało "kampanie billboardową" przeciw Kukizowi "WHO are YOU" to jakoś nie widziałem u Was tego typu artykułów i wyliczania ile na to zmarnowano pieniędzy. Nie ma to jak typowe podwójne standardy stosowanie przez szeroko pojęty "beton antypisowski"
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości