[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 241 tys. widzów „Papierów na szczęście” w TVN7

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kuba

241 tys. widzów „Papierów na szczęście” w TVN7

Kuba Pon Wrz 13, 2021 6:36 am

Ada błyszczy w tym serialu :)
Awatar użytkownika
Gary

Re: 241 tys. widzów „Papierów na szczęście” w TVN7

Gary Pon Wrz 13, 2021 8:19 am

Bez wątpienia kit ooops hit... Ha ha ha
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pon Wrz 13, 2021 12:24 pm

Tego nudziarstwa nie idzie oglądać ,więc wynik nie dziwi
Awatar użytkownika
literat

literat Pon Wrz 13, 2021 4:18 pm

Wielki błąd producentów - powinni zrobić odwrotnie . Kasjerka poznaje w sklepie znanego piłkarza i wiedzie odtąd luksusowe życie. Przecież żona Ronalda była sprzedawczynia w sklepie.
Wakacje w luksusowych krajach, pluton opiekunek kucharek i sprzątaczek aby Grażynka nie musiała nic robić poza szukaniem luksusowych towarów w sklepach . Takie seriale chcą oglądać Grażynki !!!
Awatar użytkownika
JA

JA Pon Wrz 13, 2021 6:14 pm

Jestem zawiedziona, spodziewałam się czegoś lepszego
Awatar użytkownika
Michał

Michał Wto Wrz 14, 2021 7:09 pm

Cięzko bedzie przebić ZpU.
Awatar użytkownika
Hejo

Hejo Śro Wrz 15, 2021 10:36 pm

Bardzo dobry serial, można się przy nim i pośmiać i zrelaksować. Jest dokładnie taki jak myślałam, że będzie. Dobra odskocznia od smutnej szarej rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"

Fan serialu "Komisarz Mama" Czw Wrz 16, 2021 11:59 pm

Bardzo słaba produkcja, obraża moją inteligencję tym infantylnym scenariuszem.
Awatar użytkownika
Jaa

Jaa Czw Wrz 30, 2021 2:42 pm

Oni zrobili błąd że zakochani po uszy ściągnęli z tv nie dość że serial przyniósł popularność wśród oglądalności to każdy go lubił zabobsade i grę aktorską o czym nie można powiedzieć papiery na szczęście oglądam go ale co niektórzy i niektóre sceny są zagrane bardzo sztucznie fabuła nie jest zła ogólnie ale ten serial już zupełnie inny i nie tak fajny jak zakochani po uszy taka prawda ........
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 54 gości