[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 247 tys. słuchaczy noworocznego „Topu” w Radiu 357. „Jaka stacja internetowa w Polsce ma taki zasięg? Żadna”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Emil

247 tys. słuchaczy noworocznego „Topu” w Radiu 357. „Jaka stacja internetowa w Polsce ma taki zasięg? Żadna”

Emil Sob Sty 02, 2021 1:39 pm

Gratuluję p. Markowi, że znowu robi to, co kocha, a my słuchamy jakby nic się nie wydarzyło, Topu Wszechczasów. To symboliczny, wzruszający moment pokazujący, że prawda zwycięży, bo ciągle jest na nią zapotrzebowanie. Jednocześnie tak sobie myślę, jak bardzo słabi i osaczeni są radiowcy pracujący obecnie u publicznego nadawcy. Mają dobre pensje i wczasy pod grusza, ale - to wręcz niesamowite - nie mogą nawet lajkować na Facebooku treści, które nie są po myśli partii rządzącej. Nie mogą komentować np. tego, że Marek prowadził listę, że powstało owe Radio. Czy to normalne?
Awatar użytkownika
Marko

Re: 247 tys. słuchaczy noworocznego „Topu Wszech Czasów Radia 357”. „Jaka stacja internetowa w Polsce ma taki zasięg? Żadna”

Marko Sob Sty 02, 2021 1:57 pm

Tak, stream z transmisją uruchomiono 1,2 mln razy...
Co kilka utworów mi się wyłączało i musiałem uruchamiać play od nowa, no to nabili miliony włączeń.
To samo na telefonie, czy na tablecie było z ich strony www. Dopiero jak włączyłem Openfm to szło w miarę normalnie, ale 2x zgasło tyleż chociaż samo się włączyło po chwili.
Awatar użytkownika
Ach te emocje

Re: 247 tys. słuchaczy noworocznego „Topu Wszech Czasów Radia 357”. „Jaka stacja internetowa w Polsce ma taki zasięg? Żadna”

Ach te emocje Sob Sty 02, 2021 1:57 pm

Czy Lajonej Riczi zamienił się w tym roku miejscem z Dajer Strejsts, czy Schody do nieba wyprzedziły Kłin?
Awatar użytkownika
były słuchacz Trójki

były słuchacz Trójki Sob Sty 02, 2021 1:57 pm

Takie dobre wyniki , żeby tylko nie nakazali Orlenowi dokonać przejęcia radia 357 w ramach repolonizacji mediów.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Sob Sty 02, 2021 2:06 pm

Gratulacje dla zespołu Radia 357. Dobry start "radyjka". Grało świetnie, bez przerywania. Takie radio lubię. Ten sposób prowadzenia audycji także mi odpowiada. Jeżeli ktoś nie wie jacy wykonawcy byli prezentowani... No cóż, trzeba było słuchać. Pozdrawiam w Nowym Roku.
Awatar użytkownika
Ewa, Jacek

Ewa, Jacek Sob Sty 02, 2021 2:11 pm

Gratulacje! Słuchaliśmy cały dzień, odbiór bez najmniejszych zakłóceń. Na takie radio czekaliśmy. Oby tak dalej!
Awatar użytkownika
Rob

Rob Sob Sty 02, 2021 2:18 pm

Wszystko super. Gratulacje. Ten kaloryfer.. to kiedyś usłyszymy on-air gdy sąsiady zaczną stukać sobie w swoje - dla zabawy;)
Awatar użytkownika
Janek

Janek Sob Sty 02, 2021 2:19 pm

Ja wczoraj słuchałem na kacu, jak zawsze z resztą ;) Leczyłem się gorącą herbatą, już bez "prądu" i niestety bez cukru... Na antenie tak sobie słodzili, że aż mi do tej herbaty wpadło.
Awatar użytkownika
obserwator

obserwator Sob Sty 02, 2021 2:33 pm

Spędziłem wczoraj przy 357 więszość dnia. Czuć było klimat po prostu dobrego muzycznego radia. Jeśli stacja nie będzie prezentować ani odrobiny naleciałości politycznych, to odniesie sukces. Normalni ludzie są już zmęczeni wojenkami politycznymi, krzykaczami od "pierunów" i "ośmiu gwiazdek", indoktrynacją TVP i TVN, Tok FM i RNŚ... Słuchacze oczekują dobrze dobranej muzyki, okraszonej merytorycznym komentarzem. Pragną ., a nie kolejnego medium do prania mózgów. ZERO polityki i będzie sukces. Trzymam kciuki za 357.
Awatar użytkownika
Duży sukces

Duży sukces Sob Sty 02, 2021 2:36 pm

Trójka ze swoim 2,6% słuchalności i 2 licytantami może powoli podnajmować lokale na Myśliwieckiej. Będzie więcej pożytku i kasa.
Awatar użytkownika
TylkoJa

TylkoJa Sob Sty 02, 2021 2:40 pm

Dzien bez info na temat Radia 357... dniem straconym. Niedlugo otworze lodowke, czy toalete, a tam - radio 357 😬
Awatar użytkownika
TKS

TKS Sob Sty 02, 2021 2:42 pm

Hahaha - pisałem, że tak będzie. Policzyli wejścia na ich stronę jako "słuchaczy". Policzyli kilkusekundowe wejścia i wielokrotne wejścia tego samego słuchacza jako tłum. Przy takiej nachalnej reklamie mieli mniej wejść niż przeciętne konto na portalach społecznościowych - zresztą nawet na ostatnią pozycję w trendach na TT się nie załapali. Taka ich siła - tak samo przekonywali o tłumach na wiecu Komorowskiego z Orłem na odchodach i różowymi balonikami
Awatar użytkownika
Reks

Reks Sob Sty 02, 2021 2:43 pm

Chciałbym mieć w toalecie czy w lodówce 357. Niestety muszę kupić radio internetowe. Ale to nieduży wydatek i dostęp do ogromnej oferty stacji z całego świata. FM to przeżytek.
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Sob Sty 02, 2021 2:45 pm

Jeśli Ciebie to nie interesuje, to nie czytaj. Po co tu zaglądasz. Ktoś Ci kazał? Jeśli tak, to współczuję. Jaką masz stawkę?
Awatar użytkownika
Abiś

Abiś Sob Sty 02, 2021 2:46 pm

Mniejsza o wejścia. Ćwierć miliona słuchaczy radia internetowego to precedens chyba nie tylko w Polsce. Będzie sukces. A Trójkę wymiecie i przewietrzy doszczętnie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości