[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 3,4 mld euro wynosi pakiet ratunkowy dla linii lotniczych KLM

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Davis

3,4 mld euro wynosi pakiet ratunkowy dla linii lotniczych KLM

Davis Wto Lip 14, 2020 9:49 am

Jestem bardzo podekscytowany, że dostałem pożyczkę od pożyczkodawcy, który pomógł mi z pożyczką. To było niesamowite, jak dostałem pożyczkę ... Próbowałem innej usługi, ale nigdy nie mogłem uzyskać pożyczki z tej usługi. Niektórzy z nich poproszą mnie o wypełnienie wielu dokumentów i na koniec dnia nie skończy się dobrze. Ale cieszę się po spotkaniu z Eleną Nino. Byłem w stanie uzyskać pożyczkę w wysokości 22 000 euro, teraz moja firma idzie dobrze i chcę, żebyście wszyscy to wiedzieli dzisiaj, ponieważ są szybkie i w 100% niezawodne. Teraz spłacam pożyczkę, którą otrzymałem od firmy Elena Nino na całym świecie. Skontaktuj się z nimi i nie marnuj czasu z tymi pożyczkodawcami uprzejmie skontaktuj się z tym adresem e-mail: elenanino0007@gmail.com
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości