[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 3,78 mln widzów debaty TVP z Andrzejem Dudą. „Arenę” z Rafałem Trzaskowskim oglądało 2,08 mln osób

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jurek

Re: 3,78 mln widzów debaty TVP z Andrzejem Dudą. „Arenę” z Rafałem Trzaskowskim oglądało 2,08 mln osób

Jurek Wto Lip 07, 2020 2:06 pm

chyba nikt nie ogląda TVP ale klapa oglądalność
Awatar użytkownika
Hehe

Re: 3,78 mln widzów debaty TVP z Andrzejem Dudą. „Arenę” z Rafałem Trzaskowskim oglądało 2,08 mln osób

Hehe Wto Lip 07, 2020 2:06 pm

Do Sandzi: A czemu mieli by nie brać? W większości to oni ,Anię wyborcy Adriana sponsorują te programy,tamci tylko biorą
Awatar użytkownika
Leming

Leming Wto Lip 07, 2020 2:08 pm

"Sandzi " napisał(a): Czytam te komentarze tych lemingów A założę się że 500Plus przytulaja 13 emeryturke Przytulaja itd itp ETC NA kasiorke się nie obrażają sorry od Pana 50 gr pewnie jakoś kamienice przytulili jakieś zlecionko bądź etacik w ratuszu etc 😁

Ależ oczywiście. To moje pieniądze, z podatków które płacę, a których ciągle przybywa w różnych formach. Oczywiście pelikany nawet nie wiedzą co to podatki, tylko biegusiem do UP po zasiłeczek.
Awatar użytkownika
M

M Wto Lip 07, 2020 2:15 pm

2.08 mln. policzone z Polsat News, ale debata TVP już nie wliczono Polsat News.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Wto Lip 07, 2020 2:23 pm

Wczoraj na debacie w Końskich PIS zwoził swoich działaczy i ich rodziny żeby zadawali pytania upadek TVPIS ,na całe szczęście internauci nie śpią.
Awatar użytkownika
ObiektywnyWidz

ObiektywnyWidz Wto Lip 07, 2020 2:44 pm

Widać wyraźnie jak Grupa Polsat boi się PiS. Podczas gdy debata z Dudą była transmitowana na aż tylu antenach TVP o największym zasięgu (dodatkowo jeszcze w TV Trwam) oraz internecie to po co prywatny nadawca przerwał debatę z Trzaskowskim aby dać sygnał z telewizji państwowej w stacji o dużo mniejszym zasięgu i oglądalności? Zauważyliście od jakiegoś czasu, że Polsat News przerywa program i daje wszystkie przemówienia Morawieckiego w ramach kampanii Dudy na żywo a TVP Info ich nie transmituje? TVP Info daje też wszystkie przemówienia Dudy a Trzaskowskiego w ogóle nie transmituje...
Awatar użytkownika
ObiektywnyWidz

ObiektywnyWidz Wto Lip 07, 2020 2:44 pm

Widać wyraźnie jak Grupa Polsat boi się PiS. Podczas gdy debata z Dudą była transmitowana na aż tylu antenach TVP o największym zasięgu (dodatkowo jeszcze w TV Trwam) oraz internecie to po co prywatny nadawca przerwał debatę z Trzaskowskim aby dać sygnał z telewizji państwowej w stacji o dużo mniejszym zasięgu i oglądalności? Zauważyliście od jakiegoś czasu, że Polsat News przerywa program i daje wszystkie przemówienia Morawieckiego w ramach kampanii Dudy na żywo a TVP Info ich nie transmituje? TVP Info daje też wszystkie przemówienia Dudy a Trzaskowskiego w ogóle nie transmituje...
Awatar użytkownika
woytazz

woytazz Wto Lip 07, 2020 3:05 pm

"Ann" napisał(a):
"Nicki" napisał(a): Endrju, Endrju. Ale z Ciebie (p) Rezydent..

Najlepsiejszy jest. Pięknie mówi w obcych językach na salonach. Prezencje ma jak mało kto. Stoi na straży Konstytucji Polski jak żaden przed nim prezydent. I taki samodzielny do tego! Zawsze swoje zdanie ma i nie ogląda się nigdy na swoje zaplecze partyjne. Jak trzeba to dla TVP groszem nawet sypnie. I takie bajki piękne opowiada. Fajny jest nasz prezydent. Najfajniejszy!
Tobie wystarczy,że jesteś wioskową cichodajką.........
Awatar użytkownika
woytazz

woytazz Wto Lip 07, 2020 3:07 pm

"JaTylkoNaChwilę" napisał(a): P. Trzaskowski proponując debatę na arenie prezydenckej miał jeden cel. Mówiąc językiem internetowym, chciał zwiększyć swój zasięg i to osiągnął, ponieważ zaprosił redaktorów kilkunastu redakcji. Duda ogranicza się jedynie do swojej telewizji i do widzów, którzy oglądają Telewizję Polską i tak czy siak będą na niego głosować, ponieważ ślepo wierzą w propagandę, która jest przedstawiana właśnie w tej telewizji. P. Trzaskowski wyszedł poza ramy, pokazał że nie boi się występować nie na swoim terenie.
Musisz być prawdziwym zwolennikiem platfusów,skoro za darmo robisz z siebie wioskowwego kretyna....
Awatar użytkownika
woytazz

woytazz Wto Lip 07, 2020 3:10 pm

"Yellowicz" napisał(a): Przyznam się, że włączyłem TVP bo myślałem, że Mazurska Noc Kabaretowa leci.
Dla ciebie byłby odpowiedni program "Maja w ogrodzie"
Awatar użytkownika
woytazz

woytazz Wto Lip 07, 2020 3:11 pm

"Irek" napisał(a): żenadaaaa debata TVP Duda żendaaaaaaa
ŻENADA to krzyknęła twoja matka kiedy cię po raz pierwszy ujrzała,wiejski kretynie.........
Awatar użytkownika
woytazz

woytazz Wto Lip 07, 2020 3:12 pm

"Yellowicz" napisał(a):
"Tele widz" napisał(a):
"Gbur" napisał(a): Tvp, tvp info, polsat vs tvn24. Tyle w temacie

Rafcio był też w Polsacie - tyle w temacie.

Ale tylko przez chwilę, bo przez 1,5 godziny standup leciał.
Czyli Trzaskowski w pampersie leciał z butelką wody.........
Awatar użytkownika
woytazz

woytazz Wto Lip 07, 2020 3:15 pm

"Hehe" napisał(a): Do Sandzi: A czemu mieli by nie brać? W większości to oni ,Anię wyborcy Adriana sponsorują te programy,tamci tylko biorą
Oni nawet słowa sponsoring nie znają bo typowe słoiki prosto od pługa oderwane.Zjechali do miasta i po miesiącu nagle mieszczuchami się stali.........
Awatar użytkownika
woytazz

woytazz Wto Lip 07, 2020 3:19 pm

"Piotr" napisał(a): Wczoraj na debacie w Końskich PIS zwoził swoich działaczy i ich rodziny żeby zadawali pytania upadek TVPIS ,na całe szczęście internauci nie śpią.
Z tego co wiem, to akurat twoja persona jest na wiosce symbolem kretyna i pospolitego idioty,więc w dziedzinie upadku możesz kolegom platfusom dawać doskonałe rady...
Awatar użytkownika
woytazz

woytazz Wto Lip 07, 2020 3:20 pm

"ObiektywnyWidz" napisał(a): Widać wyraźnie jak Grupa Polsat boi się PiS. Podczas gdy debata z Dudą była transmitowana na aż tylu antenach TVP o największym zasięgu (dodatkowo jeszcze w TV Trwam) oraz internecie to po co prywatny nadawca przerwał debatę z Trzaskowskim aby dać sygnał z telewizji państwowej w stacji o dużo mniejszym zasięgu i oglądalności? Zauważyliście od jakiegoś czasu, że Polsat News przerywa program i daje wszystkie przemówienia Morawieckiego w ramach kampanii Dudy na żywo a TVP Info ich nie transmituje? TVP Info daje też wszystkie przemówienia Dudy a Trzaskowskiego w ogóle nie transmituje...
Zmieniłeś już pampersa czy nadal się wyplakujesz w sieci???
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości