[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 3,78 mln widzów debaty TVP z Andrzejem Dudą. „Arenę” z Rafałem Trzaskowskim oglądało 2,08 mln osób

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Seba

Re: 3,78 mln widzów debaty TVP z Andrzejem Dudą. „Arenę” z Rafałem Trzaskowskim oglądało 2,08 mln osób

Seba Wto Lip 07, 2020 3:31 pm

TVNowi to PiS co najwyżej reklamy z państwowych ograniczyć.
Polsat poza reklamami może stracić więcej, mogą się dobrać do spółek Solorza a tego trochę jest.
Awatar użytkownika
wm

Re: 3,78 mln widzów debaty TVP z Andrzejem Dudą. „Arenę” z Rafałem Trzaskowskim oglądało 2,08 mln osób

wm Wto Lip 07, 2020 3:36 pm

"M" napisał(a): 2.08 mln. policzone z Polsat News, ale debata TVP już nie wliczono Polsat News.[/quote
TV TRWAM też transmitowała ,ot Nielsena" na psu budę " dane
Awatar użytkownika
cda

cda Wto Lip 07, 2020 4:16 pm

"GPS" napisał(a): Lemingi zamurowało. Zaraz będą mówić, że Rafałek ogarnia Internety. Nawet Nielsen im nie pomógł.
porównaj jaki ma zasięg TVN 24, a TVP Info z TVP 1 i TVP Polonia ? to jednak przy małym zasięgu TVN 24 to wynik dużo lepszy niż TVP gdzie ma 3 razy większy zasięg i dostęp do telewizorów
Awatar użytkownika
do pelikana

do pelikana Wto Lip 07, 2020 4:18 pm

"Sandzi " napisał(a): Czytam te komentarze tych lemingów A założę się że 500Plus przytulaja 13 emeryturke Przytulaja itd itp ETC NA kasiorke się nie obrażają sorry od Pana 50 gr pewnie jakoś kamienice przytulili jakieś zlecionko bądź etacik w ratuszu etc 😁
lemingi to elektorat PO ale pelikany to elektorat PISu
Awatar użytkownika
Art

Art Wto Lip 07, 2020 4:30 pm

"Piotr" napisał(a): Wczoraj na debacie w Końskich PIS zwoził swoich działaczy i ich rodziny żeby zadawali pytania upadek TVPIS ,na całe szczęście internauci nie śpią.

A . Jakubowski -pracownik ratusza na debacie Trzaskowskiego? Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Anon

Anon Wto Lip 07, 2020 4:41 pm

W TVP była debata?
Awatar użytkownika
lol

lol Wto Lip 07, 2020 4:49 pm

"Art" napisał(a):
"Piotr" napisał(a): Wczoraj na debacie w Końskich PIS zwoził swoich działaczy i ich rodziny żeby zadawali pytania upadek TVPIS ,na całe szczęście internauci nie śpią.

A . Jakubowski -pracownik ratusza na debacie Trzaskowskiego? Tyle w temacie.
Ale był przedstawiciel Gazety Polskiej, TV Republika, czy TVP, także czy nie było ? Zabronisz urzędnikowi wejść na debatę jeśli prowadzi zawód dziennikarza? To chyba bardziej przejrzyste niż pisowscy działacze na spotkaniu z Dudą, którzy pytania zadawali z karteczek bez nazwisk?
Awatar użytkownika
lol

lol Wto Lip 07, 2020 4:57 pm

"true" napisał(a): Nielsen nie dodał widzów Telewizji Trwam, gdzie debata prezydenta Dudy była również transmitowana! Czy to niedopatrzenie czy zwyczajne kłamstwo i nadużycie? Z ilu tysięcy widzów okradli prezydenta Dudę "analitycy" Nielsena?
Trwam nie dała zgody na analizowanie wyników oglądalność przez Nielsen już dawno temu (zgadnij czemu?), zatem nie znajduje się w ich panelu badawczym. Warto wiedzieć więcej, żeby nie zadawać głupich pytań.
Awatar użytkownika
cyk cyk or

cyk cyk or Wto Lip 07, 2020 5:05 pm

Wiekszosc cykora chciala obejrzec, nic dziwnego niedlugo zniknie z mediow.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Lip 07, 2020 5:07 pm

Wychodzi średnio 2,93 mln gdyby zsumować i podzielić na pół. Niezły wynik.
Gdyby były Kobiety, to byłoby lepiej.
Awatar użytkownika
BV

BV Wto Lip 07, 2020 7:02 pm

"GPS" napisał(a): Lemingi zamurowało. Zaraz będą mówić, że Rafałek ogarnia Internety. Nawet Nielsen im nie pomógł.

Nie debilu, żadnego leminga nie zamurowało bo lemingi w przeciwieństwie do takich debili jak ty, wiedzą, że TVP1 i TVP Info to kanały naziemne a TVN 24 nie.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Wto Lip 07, 2020 7:45 pm

Szanowna Redakcjo,
Przypominam, że w Lesznie był tylko pan Trzaskowski, tego już nie podkreśliliście w artykule. Zdjęcie Pana Prezydenta, które zamieściliście w tym artykule, świadczy o was jak najgorzej. Jesteście niszowym portalem z tendencją do samozaorania.
Awatar użytkownika
pee

pee Wto Lip 07, 2020 8:34 pm

przecież głupków zawsze jest więcej
Awatar użytkownika
Zniesmaczony

Zniesmaczony Wto Lip 07, 2020 9:21 pm

"ObiektywnyWidz" napisał(a): Widać wyraźnie jak Grupa Polsat boi się PiS. Podczas gdy debata z Dudą była transmitowana na aż tylu antenach TVP o największym zasięgu (dodatkowo jeszcze w TV Trwam) oraz internecie to po co prywatny nadawca przerwał debatę z Trzaskowskim aby dać sygnał z telewizji państwowej w stacji o dużo mniejszym zasięgu i oglądalności? Zauważyliście od jakiegoś czasu, że Polsat News przerywa program i daje wszystkie przemówienia Morawieckiego w ramach kampanii Dudy na żywo a TVP Info ich nie transmituje? TVP Info daje też wszystkie przemówienia Dudy a Trzaskowskiego w ogóle nie transmituje...

Jestem ciekaw kto wydał rozkaz przerwania transmisji z Leszna i dublowanie audycji telewizji rządowej... Elektorat PiS i tak ogląda praktycznie TVPiS... Nigdy po 89 roku nie było tak jednostronnej telewizji dawniej publicznej już nie wspominając ordynarnej propagandy, fake newsów, dzielenia obywateli, szczucia wszystkich którzy maja inne zdanie niż władza... To było by niesmaczne w prywatnej telewizji ale utrzymywanej przez wszystkich obywateli to po prostu skandal.
Awatar użytkownika
Jan

Jan Wto Lip 07, 2020 9:52 pm

"Arena" z Rafałem Trzaskowskim była transmitowana przez telewizje dostępne tylko w ekstra płatnych abonamentach i nie ma ich w telewizji naziemnej, więc tę "Arenę" oglądałem w internecie korzystając z WP. Podejrzewam, że nie byłem jedyny i nie jesteśmy ujęci w statystkach oglądalności. Przy okazji przypominam, że TVP jest dostępna w każdym zakątku Polski, w przeciwieństwie do ograniczonego dostępu płatnej TVP24.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 53 gości