[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 3,78 mln widzów debaty TVP z Andrzejem Dudą. „Arenę” z Rafałem Trzaskowskim oglądało 2,08 mln osób

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
anonim

Re: 3,78 mln widzów debaty TVP z Andrzejem Dudą. „Arenę” z Rafałem Trzaskowskim oglądało 2,08 mln osób

anonim Wto Lip 07, 2020 10:03 pm

"anonim" napisał(a): https://media.wplm.pl/thumbs/ODMweDYwMC ... lZw==.jpeg - oto najnowsze ciekawostki od panelu MOR. Można sobie porównać z Nielsenem

https://wpolityce.pl/p/677761 - tamten link nie działa, ten będzie na pewno dział.
Awatar użytkownika
opamiętajcie się

Re: 3,78 mln widzów debaty TVP z Andrzejem Dudą. „Arenę” z Rafałem Trzaskowskim oglądało 2,08 mln osób

opamiętajcie się Wto Lip 07, 2020 10:03 pm

skąd tu tylu pisowych hejterów
Awatar użytkownika
ddd

ddd Wto Lip 07, 2020 11:06 pm

xxx
Awatar użytkownika
malarz

malarz Wto Lip 07, 2020 11:08 pm

imgur.com/a/cxpnpTe
Awatar użytkownika
Bonanza

Bonanza Wto Lip 07, 2020 11:09 pm

"opamiętajcie się" napisał(a): skąd tu tylu pisowych hejterów

Tylko tu mogą się wyszumieć. Reszta internetu w łapach kacapów, niemców i wiadomo kogo...
Awatar użytkownika
Olo

Olo Śro Lip 08, 2020 5:14 am

Mało interesujące dla wielu Show. Szczególnie te Trzaskowskiego to było wręcz irytujące.
Awatar użytkownika
mm

mm Śro Lip 08, 2020 9:49 am

"GPS" napisał(a): Lemingi zamurowało. Zaraz będą mówić, że Rafałek ogarnia Internety. Nawet Nielsen im nie pomógł.

Niby czemu zamurowało? Ja akurat się bardzo cieszę że tylu polaków obejrzało ten żenujący spektakl w wykonaniu Dudy. Nie dość że występował na własnym boisku to i tak musieli mu jeszcze pomagać. "Przypadkowa" publiczność z działaczy PiS, pytania odczytywane z kartki. Krążą słuchy że nawet odpowiedzi musieli podawać mu na talerzu.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości