[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 3,78 mln widzów debaty TVP z Andrzejem Dudą. „Arenę” z Rafałem Trzaskowskim oglądało 2,08 mln osób

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
GPS

Re: 3,78 mln widzów debaty TVP z Andrzejem Dudą. „Arenę” z Rafałem Trzaskowskim oglądało 2,08 mln osób

GPS Wto Lip 07, 2020 12:33 pm

Lemingi zamurowało. Zaraz będą mówić, że Rafałek ogarnia Internety. Nawet Nielsen im nie pomógł.
Awatar użytkownika
Nicki

Re: 3,78 mln widzów debaty TVP z Andrzejem Dudą. „Arenę” z Rafałem Trzaskowskim oglądało 2,08 mln osób

Nicki Wto Lip 07, 2020 12:34 pm

Endrju, Endrju. Ale z Ciebie (p) Rezydent..
Awatar użytkownika
Gbur

Gbur Wto Lip 07, 2020 12:35 pm

Tvp, tvp info, polsat vs tvn24. Tyle w temacie
Awatar użytkownika
Ann

Ann Wto Lip 07, 2020 12:43 pm

"Nicki" napisał(a): Endrju, Endrju. Ale z Ciebie (p) Rezydent..

Najlepsiejszy jest. Pięknie mówi w obcych językach na salonach. Prezencje ma jak mało kto. Stoi na straży Konstytucji Polski jak żaden przed nim prezydent. I taki samodzielny do tego! Zawsze swoje zdanie ma i nie ogląda się nigdy na swoje zaplecze partyjne. Jak trzeba to dla TVP groszem nawet sypnie. I takie bajki piękne opowiada. Fajny jest nasz prezydent. Najfajniejszy!
Awatar użytkownika
JaTylkoNaChwilę

JaTylkoNaChwilę Wto Lip 07, 2020 12:53 pm

P. Trzaskowski proponując debatę na arenie prezydenckej miał jeden cel. Mówiąc językiem internetowym, chciał zwiększyć swój zasięg i to osiągnął, ponieważ zaprosił redaktorów kilkunastu redakcji. Duda ogranicza się jedynie do swojej telewizji i do widzów, którzy oglądają Telewizję Polską i tak czy siak będą na niego głosować, ponieważ ślepo wierzą w propagandę, która jest przedstawiana właśnie w tej telewizji. P. Trzaskowski wyszedł poza ramy, pokazał że nie boi się występować nie na swoim terenie.
Awatar użytkownika
grzegorz

grzegorz Wto Lip 07, 2020 12:59 pm

Po co robicie te debaty i wydajecie na to kasę. Przecież od dawna każdy wie na kogo zagłosuje. Szkoda na to czasu i pieniędzy.
Awatar użytkownika
adam

adam Wto Lip 07, 2020 1:01 pm

"JaTylkoNaChwilę" napisał(a): P. Trzaskowski proponując debatę na arenie prezydenckej miał jeden cel. Mówiąc językiem internetowym, chciał zwiększyć swój zasięg i to osiągnął, ponieważ zaprosił redaktorów kilkunastu redakcji. Duda ogranicza się jedynie do swojej telewizji i do widzów, którzy oglądają Telewizję Polską i tak czy siak będą na niego głosować, ponieważ ślepo wierzą w propagandę, która jest przedstawiana właśnie w tej telewizji. P. Trzaskowski wyszedł poza ramy, pokazał że nie boi się występować nie na swoim terenie.
Trzaskowski to jedynie dobry mówca ale nic nie osiągnął w polityce. Jako prezydent Warszawy też się nie sprawdził a chce rządzić Polską. Coś tu jest nie tak. Ważne jest to co kto zrobił przez ostatnie lata dla Polski a nie co mówi w TVN.
Awatar użytkownika
golden boy

golden boy Wto Lip 07, 2020 1:03 pm

Oglądalność debat pokazuje tylko, że ludzie mają w nosie wasze debaty. Od dawna każdy wie na kogo zagłosuje i nic co nie zmieni. Ani debaty ani nawoływanie do głosowania na danego kandydata przez aktorów i celebrytów. Każdy z nas zna dorobek kandydatów i wie na kogo odda swój głos.
Awatar użytkownika
Hanek

Hanek Wto Lip 07, 2020 1:35 pm

Mierny jest poziom naszych kandydatów na prezydentów, skoro nie potrafili normalnie jak ludzie stanąć razem do wspólnej debaty.
Awatar użytkownika
lukas

lukas Wto Lip 07, 2020 1:38 pm

"Obiektywny" Polsat po 30 minutach przerwał Trzaskowskiego, żeby pokazywać przez 1,5 godziny Dudę... Później dali ciąg dalszy Trzaskowskiego. Żenada...
Awatar użytkownika
Tele widz

Tele widz Wto Lip 07, 2020 1:39 pm

"Gbur" napisał(a): Tvp, tvp info, polsat vs tvn24. Tyle w temacie

Rafcio był też w Polsacie - tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Wto Lip 07, 2020 1:49 pm

Czytam te komentarze tych lemingów A założę się że 500Plus przytulaja 13 emeryturke Przytulaja itd itp ETC NA kasiorke się nie obrażają sorry od Pana 50 gr pewnie jakoś kamienice przytulili jakieś zlecionko bądź etacik w ratuszu etc 😁
Awatar użytkownika
Yellowicz

Yellowicz Wto Lip 07, 2020 1:57 pm

Przyznam się, że włączyłem TVP bo myślałem, że Mazurska Noc Kabaretowa leci.
Awatar użytkownika
Yellowicz

Yellowicz Wto Lip 07, 2020 2:00 pm

"Tele widz" napisał(a):
"Gbur" napisał(a): Tvp, tvp info, polsat vs tvn24. Tyle w temacie

Rafcio był też w Polsacie - tyle w temacie.

Ale tylko przez chwilę, bo przez 1,5 godziny standup leciał.
Awatar użytkownika
Irek

Irek Wto Lip 07, 2020 2:05 pm

żenadaaaa debata TVP Duda żendaaaaaaa
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości