WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Robert
 

33 proc. udziału RMF FM w Aglomeracji Śląskiej w II półroczu. AntyRadio tuż za podium

Robert Czw Sty 17, 2019 1:08 pm

Pic na wode. Masakra polskiego eteru!
Awatar użytkownika
masakra
 

Re: 33 proc. udziału RMF FM w Aglomeracji Śląskiej w II półroczu. AntyRadio tuż za podium

masakra Czw Sty 17, 2019 11:20 pm

Gratulacja dla szefostwa Radia Piekary za najgorszy wynik w historii. Pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno byli stacją trzeciego wyboru w województwie.
Awatar użytkownika
Lelum
 

Re: 33 proc. udziału RMF FM w Aglomeracji Śląskiej w II półroczu. AntyRadio tuż za podium

Lelum Czw Sty 17, 2019 11:26 pm

Zmiany w Radiu Piekary nie idą tak jak sobie to byle i obecne szefostwo zaplanowało. Nie dziwi mnie spadająca słuchalnośc, to radio bardzo źle przeprowadza "odmładzanie targetu" jak to zainteresowani tlumaczą. Teraz to radio to jakaś papka, sieczka i niewiadomo dla kogo i co gra, a poziom prezenterów też pozostawia wiele do życzenia, durne rechotanie i wyżylowane żarty to zbyt dużo do zniesienia nawet dla fanatyka. Szkoda, oddać w tak krótkim czasie aglomeracje to trzeba mieć talent, by tak pogrzebać stacje.
Awatar użytkownika
D.M.Z.N
 

Re: 33 proc. udziału RMF FM w Aglomeracji Śląskiej w II półroczu. AntyRadio tuż za podium

D.M.Z.N Nie Sty 20, 2019 1:05 pm

Tam gdzie polityka zawsze źle się dzieje. Władze miasta i redaktor naczelny Radia Piekary w mistrzowski sposób zrobili ładnie opakowaną wydmuszkę. Zerwanie z muzyką z regionu i biesiadną która od zawsze się wiązała ze stacją. Zwolnienie najbardziej charakterystycznych dla tej stacji prezenterów którzy wiele lat tworzyli to radio. Wprowadzanie nie jako cenzury to można zagrać tego nie można, to można powiedzieć tamtego nie można bo władzą miasta się to nie podoba. Po prostu dramat i głupota. Radio Piekary które było liderem rozgłośni lokalnych spada na dno dzięki władzą i redaktorowi naczelnemu. Na tej fatalnej sytuacji korzysta chyba najbardziej póki co Radio Fest które konsekwentnie od początku łączy muzykę z regionu i muzykę współczesną oraz stare przeboje. Radio Fest pomału buduje słuchalność. Radio Silesia zanotowało duży skok po przejściu do rozgłośni Sebastiana Parmy i Arkadiusza Rembacza ( oczywiście z Radia Piekary) którzy stylem swojego grania i podejściem do słuchacza zaczęli ciągnąć tą stacje do góry. A tak że odświeżenie ramówki zaczyna podnosić stacje do gór.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości