[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 38 proc. Polaków źle ocenia TVP, 26 proc. Radio Maryja, a 23 proc. TVN. Polsat i RMF FM najbardziej chwalone

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pacutq

Re: 38 proc. Polaków źle ocenia TVP, 26 proc. Radio Maryja, a 23 proc. TVN. Polsat i RMF FM najbardziej chwalone

Pacutq Pią Lis 20, 2020 4:39 pm

Tylko Radio Zet i Superstacja!
Awatar użytkownika
KN nie ma

Re: 38 proc. Polaków źle ocenia TVP, 26 proc. Radio Maryja, a 23 proc. TVN. Polsat i RMF FM najbardziej chwalone

KN nie ma Pią Lis 20, 2020 4:46 pm

23 lata zaczynałem robotę na woro. Przez ten czas przeżyłem wielu prezesów i dziesiątki dyrektorów. Ale zawsze to była telewizja partyjna, niestety.
Awatar użytkownika
ana

ana Pią Lis 20, 2020 4:52 pm

tvp to dno, z każdym rokiem bije rekordy obłudy i propagandy rodem z KRLD
Awatar użytkownika
Pacculinno

Pacculinno Pią Lis 20, 2020 4:53 pm

Nie dziwię się, nie znam już nikogo kto może być w stanie zerknąć na Tvp przychylnym okiem
Awatar użytkownika
xyz

xyz Pią Lis 20, 2020 5:11 pm

Do wszystkich, którzy bojkotują TVP. Jestem ciekaw, gdzie będziecie ogladać najbliższe Euro i Mundial?
Awatar użytkownika
(ಠ︵ಠ)

(ಠ︵ಠ) Pią Lis 20, 2020 5:19 pm

Nie oglądam żadnej i nie żałuję że zrezygnowałam z TV
Awatar użytkownika
Omg

Omg Pią Lis 20, 2020 5:24 pm

Przepraszam bardzo, ale to chyba kogoś sprawa co ogląda? Czy to TVP, Polsat czy TVN. Nazywanie ludzi idiotami i ciemną masą tylko dlatego że nie popierają poglądów piszącego. To się nazywa "wolnym krajem"?

Ja mam swoje zdanie i rozumiem, że ktoś może mieć inne. Tak trudno to zrozumieć?
Awatar użytkownika
Gut

Gut Pią Lis 20, 2020 5:26 pm

Że TVP nie ocenia źle przynajmniej 75% Polaków to jest smutny obraz tego, jak ta ich propaganda wyprała ludziom mózgi. Tak publicznej telewizji nie upolitycznił wcześniej nikt.
Awatar użytkownika
Wojtek 1 23 45 7

Wojtek 1 23 45 7 Pią Lis 20, 2020 5:41 pm

Zabrakło pytania kontrolnego: "Czy chociaż przez jedną minutę w ostatnim roku słuchałeś Radia Maryja, skoro podajesz swoją ocenę na temat tej stacji?"

Czyli działa stary mechanizm, nie prezentujemy swoich obserwacji rzeczywistości, ale swoje wyobrażenia o rzeczywistości.
Awatar użytkownika
AW

AW Pią Lis 20, 2020 6:17 pm

Powtórzyć sondaż, ale wykonaniem nie może zajmować się państwowa jednostka badawcza CBOS (najbardziej propagandowa jednostka tego typu na świecie!), ale na przykład Ipsos - polecam tę firmę!
Awatar użytkownika
Rxy

Rxy Pią Lis 20, 2020 6:32 pm

Negatywnie oceniają Radio Maryja wyborcy Lewicy? Już widzę jak przeciętny telewidz TVN słucha Radia Maryja hahahaha.
Awatar użytkownika
neon

neon Pią Lis 20, 2020 6:37 pm

TVN i TVP to są stacje mało obiektywne. Każda z nich przedstawia swoje racje , jakie popiera zarząd telewizji. Media powinny opierać się na faktach i być obiektywne. SZKODA CZASU NA OGLĄDANIE TYCH WYWODÓW dziennikarzy.
Awatar użytkownika
Zenek

Zenek Pią Lis 20, 2020 6:44 pm

"sztygar" napisał(a): Troche dziwna ocena polsatu. Wiadomo, ze od 2 lat to taki TvPis light .

Po wielkiej dotacji na renowację filmu "NIEPODLEGLOŚĆ"
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pią Lis 20, 2020 7:37 pm

Polsat jest bezstronny jeśli chodzi o polityczne wybory Polaków. I niech tak dalej trzyma.
Awatar użytkownika
raszka

raszka Pią Lis 20, 2020 7:45 pm

Ja nie chwalę polsatu ani rmf nie oglądam tego praktycznie a radia w ogóle nie słucham A tvp to jest ja disco polo, nikt nie lubi i nie zna a jak co do czego to każdy ogląda i dobrze się bawi
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości