WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
prawnik

Re: Wg TVP debiut „Korony królów” miał 4,2 mln widzów, wg Nielsena - 3,7 mln. Jacek Kurski: liczyłem na takie wyniki

prawnik Wto Sty 02, 2018 8:08 pm

@ conf: Gruntownie się mylisz! Jestem grupą docelową "Gry o tron", więc powinna to być produkcja dla mnie. Tak była reklamowana.
Ok. Obejrzałem. To nie jest gra o tron. Film historyczny też nie. Ale to nie jest, jka sugerujesz, telenowela. We wstępniakach nie zawiązał się żaden wątek obyczajowy, miłosny (w sumie żadne wątki się nie nawiązały...). Więc trop telenowelowy odpada.

Ale! Jestem nałogowym oglądaczem maratonów filmowych typu "The worst movie ever". Wyszukiwaczem błędów w filmach (np. gniazdko z uziemieniem w Soplicowie, bocian z obrączką nad litewskimi polami) I tutaj "Korona królów" jest dla mnie idealna! Jest tak zła, że to prawie dzieło sztuki!
Awatar użytkownika
alecsandro

Re: Wg TVP debiut „Korony królów” miał 4,2 mln widzów, wg Nielsena - 3,7 mln. Jacek Kurski: liczyłem na takie wyniki

alecsandro Wto Sty 02, 2018 8:16 pm

prawie 4 mln według słusznego nielsena w porze faktów , tłumaczy od rana ból d ... niektórych ośrodków medialnych
Awatar użytkownika
lolik

lolik Wto Sty 02, 2018 9:55 pm

Telenowela o historii to jak serial komediowy o zabójstwach i porachunkach mafii - można ale trzeba do tego odpowiednio podejść
Awatar użytkownika
XXXX

XXXX Wto Sty 02, 2018 10:27 pm

"seba" napisał(a): a dlaczego "Nilson" przy sylwestrze podał sylwestra tylko jako TVP2 a sylwka Polsatu już jako Grupe Polsat
wirtualnemedia też w polityke sie bawią?

Bo Sylwek Polsatu był też na Polsat News i jakimś innym Polsatowskim kanale, dlatego podają "grupę"
Awatar użytkownika
RotMistrz

RotMistrz Wto Sty 02, 2018 11:49 pm

Pragne przypomnieć iż "Miasto skarbów" wyznaczyło zupełnie nowe standarty. Zaden inny serial zwyczajnie nie moze sie równać z przewrotnymi perypetiami krakowskich policjantów. Zrozumiałe jest więc, że dostrzegamu tu usilne inspiracje w tempie narracji ,nieudolne próby naśladownictwa błyskotliwych dialogów. Niestety żaden Łokietek, żaden Kazimierz Wielki - nie ocierają się nawet o Inspektora Szatnera.
Awatar użytkownika
RotMistrz

RotMistrz Śro Sty 03, 2018 12:50 am

Pragne przypomnieć iż "Miasto skarbów" wyznaczyło zupełnie nowe standarty. Zaden inny serial zwyczajnie nie moze sie równać z przewrotnymi perypetiami krakowskich policjantów. Zrozumiałe jest więc, że dostrzegamy tu usilne inspiracje w tempie narracji ,nieudolne próby naśladownictwa błyskotliwych dialogów. Niestety żaden Łokietek, żaden Kazimierz Wielki - nie ocierają się nawet o Inspektora Szatnera.
Awatar użytkownika
irecki

irecki Śro Sty 03, 2018 1:56 am

Chwała wam za to, nie spodziewałem się tak dobrej obsady. Nareszcie młodzi ludzie mają szansę w przyjemny sposób pozna
Awatar użytkownika
malwina

malwina Śro Sty 03, 2018 4:58 am

Nie spodziewałam się, że tak mnie wciągnie. nie ma co czytać opinii, zwłaszcza, kiedy jeszcze nie ukazał się na wizji.
Awatar użytkownika
kostucha

kostucha Śro Sty 03, 2018 5:10 am

Na hostorię Polski warto wydać każde pieniądze. Lemingi wyją i zawsze będą, bo im nie o Polskę chodzi, a o władzę, niestety
Awatar użytkownika
malwina

malwina Śro Sty 03, 2018 10:44 am

nie spodziewałam się, że tak mnie wciągnie, nawet mój młodszy syn zaczął oglądać. Niech poznaje naszą historię od małego. uważam, że to są dobrze zainwestowane pieniądze
Awatar użytkownika
majka

majka Śro Sty 03, 2018 9:06 pm

Niech Pan Kurski zaczeka jeszcze parę dni bo oglądalność będzie spadać z odcinka na odcinek. Włączyłam tv żeby zobaczyć i wytrzymałam tylko (lub aż)10 minut. Totalny niewypał
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Śro Sty 03, 2018 9:06 pm

"Odcinek 3" lekko nudniejszy. Ratują go absurdalne rozmowy o wyżywieniu króla w poście i obłędna scena jazdy konnej. I wzorki na rąbkach ubrań: kolczugi wycinane w trójkąty, a kaptury w kwadraty.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Śro Sty 03, 2018 9:10 pm

"Odcinek 3" lekko nudniejszy. Ratują go absurdalne rozmowy o wyżywieniu króla w poście i obłędna scena jazdy konnej. I wzorki na rąbkach ubrań: kolczugi wycinane w trójkąty, a kaptury w kwadraty.
Awatar użytkownika
seba

seba Śro Sty 03, 2018 9:10 pm

ja tam powiem tak, że pierwsze odcinki powinny być 1h godzinne tudzież po 2 odcinki by móc zaciekawić widza, zwłaszcza ze są to odcinki wprowadzające
po dzisiejszym 3 odcinku się nie wkręciłem, ięc jutrzejszy sobie odpuszcze a później hurtem na VOD lookne
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości