WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
zed

4,2 mln widzów debiutu „Korony królów”. Jacek Kurski: liczyłem na takie wyniki

zed Wto Sty 02, 2018 1:55 am

"na podstawie pomiaru wśród klientów Netii" - jaka jest metodologia tych badań?
Awatar użytkownika
Tola

Re: 4,2 mln widzów debiutu „Korony królów”. Jacek Kurski: liczyłem na takie wyniki

Tola Wto Sty 02, 2018 2:05 am

Brawo Kurski! Orze konkurencję na każdym polu!
Awatar użytkownika
seba

Re: 4,2 mln widzów debiutu „Korony królów”. Jacek Kurski: liczyłem na takie wyniki

seba Wto Sty 02, 2018 2:29 am

a dlaczego "Nilson" przy sylwestrze podał sylwestra tylko jako TVP2 a sylwka Polsatu już jako Grupe Polsat
wirtualnemedia też w polityke sie bawią?
Awatar użytkownika
seba

seba Wto Sty 02, 2018 2:40 am

obejrzałem przez neta dzisiaj 1 dwa odcinki, całe szczęście, że przez neta bo załapałem się na Cholecką a tak nie zawyżę oglądalności Wiadomości było bez REKLAM
przyczepić się mogę do Chawiry Łokietka że taka mała jak i strasznie w niej czysto czyżby Perfekcyjna Jadwiga
Awatar użytkownika
na rympał

na rympał Wto Sty 02, 2018 9:20 am

Ilu by tych widzów nie było - połowa z nich oglądała "Koronę" dla beki.
Sam serial można traktować tylko w kategoriach żartu, scenariusz Łepkowskiej zarżnął jakikolwiek potencjał, błędy castingowe dołożyły swoje.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Wto Sty 02, 2018 9:45 am

Szykowałem się, że będzie tu polew od początku! I film mnie nie zawiódł! Jest tak masakryczne zły, że rżałem ze śmiechu przez całą emisję! Nienaruszony słomiany dach, leżący na zgliszczach spalonej chaty, wymiata! I waciaki. I korony z plastiku. I ślub królewski, co wypełnił gośćmi... prawie całą komnatkę. Brak fabuły wcale nie przeszkadza, bo kryje go niezamierzony komizm plastikowej podróbki średniowiecza.
Rozmowa umierającego Łokietka z synem winna mnie smucić. Ale były takie banały, że jest hiperkomiczna!

Ale żeby goły zadek pojawił się po pięciu minutach, to szacunek!

Ps. Konie zagrały dobrze. Naturalnie.
Awatar użytkownika
wlad

wlad Wto Sty 02, 2018 9:46 am

Lemingi już wiedzą że to słaby serial. Jeśli dobry to wyłącznie "Nasze matki, nasi ojcowie"
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Wto Sty 02, 2018 9:52 am

"Tola" napisał(a): Brawo Kurski! Orze konkurencję na każdym polu!

Film będzie, bez dwóch zdań, KULTOWY! Gdyby ktoś chciał umyślnie zrobić pastisz telenoweli historycznej, to by mu nie wyszło. To jest tak złe, że jest SZTUKĄ!
Serdecznie zachęcam do oglądania! Tylko piwo pijemy przed, bo odcinki są tak krótkie, że nie starczy czasu, by skoczyć do kuchni. Z drugiej strony, z braku fabuły, w sumie nic nas nie omija. A rekwizyty się powtarzają.
Awatar użytkownika
mon

mon Wto Sty 02, 2018 9:53 am

Ludzie obejrzeli to z ciekawości i pewnie żałują. Historia średniowiecza wg PiS?? - opowiastka fantastyczna nie mająca nic wspólnego z ogólnie dostępną wiedzą historyczną przed panowaniem PiS. Teraz mają okazję to zmieniają.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Wto Sty 02, 2018 10:01 am

"wlad" napisał(a): Lemingi już wiedzą że to słaby serial. Jeśli dobry to wyłącznie "Nasze matki, nasi ojcowie"

Weź nie poliytykuj! Trzeba się cieszyć, że wreszcie udało się nam nakręcić coś tak absurdalnie złego, że dostarcza rozrywki jak kabaret!
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Wto Sty 02, 2018 10:02 am

Słychać wycie? Znakomicie :D :D
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Wto Sty 02, 2018 10:05 am

"mon" napisał(a): Ludzie obejrzeli to z ciekawości i pewnie żałują. Historia średniowiecza wg PiS?? - opowiastka fantastyczna nie mająca nic wspólnego z ogólnie dostępną wiedzą historyczną przed panowaniem PiS. Teraz mają okazję to zmieniają.

Ja tam wcale nie żałuję. Jakbym oglądał na trzeźwo i jako normalny serial, to bym żałował. Ale wczoraj był Nowy Rok, a ja sobie założyłem, że będę oglądać dla beki. I zaprawdę powiadam. Była beka!
Awatar użytkownika
janek

janek Wto Sty 02, 2018 10:09 am

Czyli Netia liczy użytkowników TVPiS razy 2,6 (w jednym gospodarstwie, z zasady). Stąd te rekordowe dane. Mam nadzieję, że tak liczą również swoich wyborców
Awatar użytkownika
Ja_2018

Ja_2018 Wto Sty 02, 2018 10:28 am

Seba, co roku podają tak dane. :)
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Sty 02, 2018 11:27 am

Jak widać pomysł emitowania tego serialu okazał się sukcesem. Brawo!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości