WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja

459 tys. widzów „Big Brothera” w TVN7. Hitem Tomasz Karolak

ja Wto Lis 12, 2019 6:52 am

To tak i tak gorzej niż Googelbox... czyli raczej porażka
Awatar użytkownika
Pdk

Re: 459 tys. widzów „Big Brothera” w TVN7. Hitem Tomasz Karolak

Pdk Wto Lis 12, 2019 8:11 am

Dawać dobre filmy zamiast tego czegoś. Na pewno poradzą sobie lepiej.
Awatar użytkownika
Babu

Babu Wto Lis 12, 2019 8:57 am

Czyli podsumuję te długie tabelki: KLAPA
Awatar użytkownika
Gi1123

Gi1123 Wto Lis 12, 2019 9:11 am

Ciekawe ile osob oglada BB na player.pl. ja w ogole nie ogladam odcinkow w tv, tylko na wspomnianym portalu.
Awatar użytkownika
Roan

Roan Wto Lis 12, 2019 9:43 am

Niech jeszcze bardziej manipulują głosami widzów, to im oglądalność jeszcze bardziej spadnie. W zeszłym tygodniu jawnie nominowali 3 dodatkowe osoby już w Poniedziałek, żeby ,,Kamil z Ewą" czasem nie odpadli. Czekam co zrobią w tym tygodniu, jaki wałek.
Awatar użytkownika
kaktus

kaktus Wto Lis 12, 2019 10:22 am

TVN7 nigdy nie było ambitną stacją telewizyjną co widać na przestrzeni lat. Tak jak TVP, TVN schodzi na psy i intelektualne dno.
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Lis 12, 2019 10:32 am

koleinie kłamstwo widza na facbbóku wierzę Ci że tam jest falszywosc ludzie są dwulicowi itp
Tam nawet na szczura mówi się że jest piękny zdecydowanie nie zgadzam się z tym komentarzem absolutnie nie ma żadnej fałszywości Norbi mówi prawdę i całe koło fortuny zdecydowanie nie kłamało i nie fałszowało ani razu a prowadzący jest przepiękny umie się zachować przed kamerami i to z klasą światową a poza tym mówi oryginalnie i nie ma żadnych błędów z jeżyka polskiego a prowadzi normalnie i bez żadnych głupot choć się zdarzały w tym programie ale jedno jest pewne Norbi to strzał w 10 a widzowie kompletnie nie mają żadnych racji z Norbim oni popełnili aż 1243 razy wstyd i hańba w wykonaniu widzów TVP BO DOBRZE WIEDZA ZE TO ONI A NIE NORBI PONIEŚLI katastrofalną PORAŻKA PISZĄ BEZ SENSU KŁAMIĄ I ROBIĄ SWOJE NAPRAWDĘ IM MOWIE ZE NORBI BARDZO DOBRZE RADZI W KOLE FORTUNY ALE WIDZOWIE ROBIĄ CYRKI CYRKI I JESZCZE RAZ CYRKI JAK BY W SKLEPIE NIE BYŁO PAPIERU TOALETOWEGO widzowie i hejterzy absolutnie nie nadają się do pisania o Norbim i fatalnie głosują oby nie dzisiaj ma być łapka w gore zakaz głosowania łapki w dól koniec z tym proszę mi w ogóie usuwać mojego kometarza dlatego to robię jeszcze raz mowie o TVP
Awatar użytkownika
jacek_placek

jacek_placek Wto Lis 12, 2019 10:38 am

"gośc " napisał(a): koleinie kłamstwo widza na facbbóku wierzę Ci że tam jest falszywosc ludzie są dwulicowi itp
Tam nawet na szczura mówi się że jest piękny zdecydowanie nie zgadzam się z tym komentarzem absolutnie nie ma żadnej fałszywości Norbi mówi prawdę i całe koło fortuny zdecydowanie nie kłamało i nie fałszowało ani razu a prowadzący jest przepiękny umie się zachować przed kamerami i to z klasą światową a poza tym mówi oryginalnie i nie ma żadnych błędów z jeżyka polskiego a prowadzi normalnie i bez żadnych głupot choć się zdarzały w tym programie ale jedno jest pewne Norbi to strzał w 10 a widzowie kompletnie nie mają żadnych racji z Norbim oni popełnili aż 1243 razy wstyd i hańba w wykonaniu widzów TVP BO DOBRZE WIEDZA ZE TO ONI A NIE NORBI PONIEŚLI katastrofalną PORAŻKA PISZĄ BEZ SENSU KŁAMIĄ I ROBIĄ SWOJE NAPRAWDĘ IM MOWIE ZE NORBI BARDZO DOBRZE RADZI W KOLE FORTUNY ALE WIDZOWIE ROBIĄ CYRKI CYRKI I JESZCZE RAZ CYRKI JAK BY W SKLEPIE NIE BYŁO PAPIERU TOALETOWEGO widzowie i hejterzy absolutnie nie nadają się do pisania o Norbim i fatalnie głosują oby nie dzisiaj ma być łapka w gore zakaz głosowania łapki w dól koniec z tym proszę mi w ogóie usuwać mojego kometarza dlatego to robię jeszcze raz mowie o TVP

Piłeś? Nie siadaj do klawiatury... Prosta zasada, której warto przestrzegać :)
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Lis 12, 2019 10:40 am

"jacek_placek" napisał(a):
"gośc " napisał(a): koleinie kłamstwo widza na facbbóku wierzę Ci że tam jest falszywosc ludzie są dwulicowi itp

Piłeś? Nie siadaj do klawiatury... Prosta zasada, której warto przestrzegać
absolutnie piźłem ale nie akochol tylko wode z sokiem od ja w ogóle akocholu nie pije a poza tym moge siadać bo nie jestem pijany
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Lis 12, 2019 10:43 am

"gośc" napisał(a):
"jacek_placek" napisał(a):

Piłeś? Nie siadaj do klawiatury... Prosta zasada, której warto przestrzegać
absolutnie piźłem ale nie akochol tylko wode z sokiem od ja w ogóle akocholu nie pije a poza tym moge siadać bo nie jestem pijany
ja mowie cały czas prawdę i nie lamie czy nie pisze żadnych bzdur nie jestem pijamy bo alkoholu nie pije w ogóle
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Lis 12, 2019 1:28 pm

"gośc" napisał(a): a chodzi wam o poprawienie no teraz to widziałem już poprawiam te moje błędy w pisowni ja mowie cały czas prawdę i nie kłamie czy nie pisze żadnych bzdur nie jestem pijany bo alkoholu nie pije w ogóle absolutnie piłem ale nie alkohol tylko wódę z sokiem od ja w ogóle alkoholu nie pije a poza tym mogę siadać bo nie jestem pijany już poprawiłem moje błędy teraz dobrze to wygląda
strasznie was przepraszam bo ja myślałem ze widzowie popełniły błędy a tu się okazało ze to był mój błąd w pisowni teraz już jest poprawione
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Lis 12, 2019 1:47 pm

"Marek T" napisał(a): Panie Kurdupski usuwaj pan błędy ze swoich artykułów, a nie moje komentarze! Proszę się wstydzić!
ja sie absolutnie nie wstydzie a poza tym moje błedy są poprawione i nie zamierzam to zrobić bo was KOCHAM I BARDZO LUBIE JESTEM WIDZEM TVP ALE Z ZADNEJ PARTI NIE JESTEM JESTEM Z WAMI NIECH ZYJĄ WIDZOWIE NA 300 LAT I TEGO WAM GORONCO ZYCZĘ
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Wto Lis 12, 2019 2:14 pm

"Roan" napisał(a): Niech jeszcze bardziej manipulują głosami widzów, to im oglądalność jeszcze bardziej spadnie. W zeszłym tygodniu jawnie nominowali 3 dodatkowe osoby już w Poniedziałek, żeby ,,Kamil z Ewą" czasem nie odpadli. Czekam co zrobią w tym tygodniu, jaki wałek.
Niestety to prawda. Widać, jak manipulują opinią publiczną, pokazują osoby w świetle pozytywnym lub negatywnym sterując głosami widzów. Nie maja jednak wpływu na same nominacje. Ale tu też - jak chcą ocalić nominowanych przez grupę (vide Kamil i Ewa, romans, nośny temat) to "wielki brat" czepia się byle czego i nominuje im kogoś na doczepkę tak jak ostatnio. I robi z tych dodatkowych osób durniów, żeby naród nie wyrzucił im "lokomotyw".
Żenująca manipulacja. Posuwają się za daleko.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Lis 12, 2019 2:57 pm

Sablewska też dobry wynik miała, ale to Magda Gessler jest numerem jeden.
Awatar użytkownika
anna

anna Wto Lis 12, 2019 4:01 pm

W 100 % wyreżyserowane dramaty aktorów znanych z paradokumentów TVN.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości