WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
nako

47 proc. spośród Polaków, planujących zakup auta używanego, wyda na niego do 30 tys. zł

nako Wto Cze 28, 2022 2:34 pm

Pytanko czy autotesto sie sprawdza przed zakupem nowego autka? Sporo osób zachwala.
Awatar użytkownika
wacek

Re: 47 proc. spośród Polaków, planujących zakup auta używanego, wyda na niego do 30 tys. zł

wacek Wto Cze 28, 2022 3:42 pm

"nako" napisał(a): Pytanko czy autotesto sie sprawdza przed zakupem nowego autka? Sporo osób zachwala.
to raczej koniecznosć, a jeżeli chodzi o firme to solidna ekipa, więc śmiało
Awatar użytkownika
wiko

Re: 47 proc. spośród Polaków, planujących zakup auta używanego, wyda na niego do 30 tys. zł

wiko Nie Lip 03, 2022 9:55 pm

"nako" napisał(a): Pytanko czy autotesto sie sprawdza przed zakupem nowego autka? Sporo osób zachwala.

no u mnie dobrze sie sprfawdzili
Awatar użytkownika
bartek

bartek Pon Lip 11, 2022 11:53 am

potwierdzam, autotesto super. wiadomo ze wszyscy chca wcisnac auto i zachwalaja ale lepiej sprawdzic
Awatar użytkownika
Hania

Hania Pią Lip 15, 2022 2:24 pm

Ja się na autach nie znam, znajomi mi polecił właśnie autotesto i dla mnie to idealne rozwiązanie - niestety jako, że jestem kobietą to sprzedawcy myślą, że każdego grata idzie mi wcisnąć, a tak specjaliści mi pomagają więc nie kupię kota w worku :)
Awatar użytkownika
anka

anka Pon Lip 18, 2022 1:22 pm

nako, dla mnie autotesto to zbawienie, balabym sie wziac auto w ciemno a sama kompletnie sie na tym nie znam
Awatar użytkownika
pasf

pasf Nie Lip 31, 2022 4:21 pm

Sprawdza, o ile chcesz miec pole do negocjacji
Awatar użytkownika
fek

fek Czw Wrz 01, 2022 12:59 am

No tak, chyba jedeyna słuszna firma. Preświetlą na wylot. Raz udało mi się nie kupić dzięki nim gruchota.
Awatar użytkownika
awi

awi Czw Wrz 01, 2022 1:03 am

"wacek" napisał(a):
to raczej koniecznosć, a jeżeli chodzi o firme to solidna ekipa, więc śmiało
Robią dokłądne testy i potem można łątwo negocjować cene samochodu
Awatar użytkownika
olo9

olo9 Pią Wrz 30, 2022 3:56 pm

Test to podstawa, chyba ze ktoś się zna
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości