WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
LEWAK

540 tys. widzów „Szkła kontaktowego”. TVN24 przegrywa z TVP Info

LEWAK Nie Paź 22, 2017 11:07 pm

Niech się żałośni zacofani prawacy (na czele z głupszym od Vizira Maciejem konserwatywnym) tak bardzo nie cieszą. TVP dezInfo jako tako ratuje tylko zasięg (dostępność w DVB-T i w najtańszych pakietach wielu platform). Gdyby TVN 24 był kanałem powszechnie dostępnym, zmiótłby to prawackie szambo o nazwie TVP dezInfo na sam dół w rankingu oglądalności. Wielu ludzi ogląda obrzydliwą PiSowską propagandę TVP Info z konieczności, bo są za biedni, żeby wykupić sobie jakiś płatny pakiet telewizji z TVN 24. Ot i cały "sukces" TVP dezInfo.
Awatar użytkownika
Grałem dzisiaj w kulki na Kurniku

Re: 540 tys. widzów „Szkła kontaktowego”. TVN24 przegrywa z TVP Info

Grałem dzisiaj w kulki na Kurniku Nie Paź 22, 2017 11:13 pm

W jednym muszę się zgodzić z @LEWAKIEM wyżej. Gdyby TVN24 miało taki sam zasięg techniczny jak TVP Info, TVP Info nie miałoby szans w ściganiu się na słupki z TVN 24.

I na tym kończy się moja zgodność z @LEWAKIEM wyżej, bo ja w odróżnieniu od lewaków nie uważam wysokich słupków oglądalności za wyznacznik wysokiego poziomu merytorycznego. Masy ludowe generalnie wolą oglądać tandetę, kicz, banał itp. Z telewizji informacyjnych też chętniej wybierają te mniej wartościowe, o lewackim skrzywieniu i niesprawiedliwej antyPiSowskiej propagandzie.
Awatar użytkownika
zeus

zeus Pon Paź 23, 2017 12:01 am

plujcie, plujcie do woli, a wynik boli
Awatar użytkownika
Beka z lewaków

Beka z lewaków Pon Paź 23, 2017 12:29 am

"LEWAK" napisał(a): Niech się żałośni zacofani prawacy (na czele z głupszym od Vizira Maciejem konserwatywnym) tak bardzo nie cieszą. TVP dezInfo jako tako ratuje tylko zasięg (dostępność w DVB-T i w najtańszych pakietach wielu platform). Gdyby TVN 24 był kanałem powszechnie dostępnym, zmiótłby to prawackie szambo o nazwie TVP dezInfo na sam dół w rankingu oglądalności. Wielu ludzi ogląda obrzydliwą PiSowską propagandę TVP Info z konieczności, bo są za biedni, żeby wykupić sobie jakiś płatny pakiet telewizji z TVN 24. Ot i cały "sukces" TVP dezInfo.

Serio? TVP Info ludzie oglądają z konieczności? Za biedni są? W sensie, że jednak 500+ idzie jednak na dzieci, a nie zachcianki rodziców? A może na DVBT leci tylko TVP Info? Pytam bo nie wiem, gdy 2 lata temu sprawdzałem, było tam prawie 30 innych darmowych kanałów. Coś się zmieniło? Wyłączyli je?
Awatar użytkownika
W sercu wiosna

W sercu wiosna Pon Paź 23, 2017 12:36 am

Ludzie, po co podniecać się jakimiś niszowymi programikami i wplatać w to przepychanki polityczne? Normalny człowiek o 22.00 czyta książkę, film jakiś ogląda, spędza czas z żoną czy dziewczyną, a nie zasypia słuchając partyjnych bredni. Naprawdę Wam lepiej lewaki i prawaki, jak się trochę powyzywacie i popławicie w poczuciu wyższości nad oponentem? Zacznijcie żyć! :)
Awatar użytkownika
ruchy

ruchy Pon Paź 23, 2017 4:52 am

Piotr Gliński powiedział ,że: „Szkło kontaktowe” dzieli Polaków i sieje nienawiść, a wiadomo ,że osobowości w programie, jak np pan Andrus , przyciągał publiczność , robił oglądalność, no to dawaj udupili człowieka stawiając mu warunek , że jesli chce dalej pracowac w Trójce ,to koniec z TVN24. Tak więc TVPisole robią wszystko by zaszkodzić programowi"Szkło kontaktowe".
Awatar użytkownika
Swordfish

Swordfish Pon Paź 23, 2017 6:32 am

Porównując wyniki w grupie do 59l., a w grupie Wszyscy 4+ wychodzi na to, że obydwa programy "Szkło" i "W Tyle" ogląda głównie Klub Seniora (widzowie 60+). Stare dziadki wiecznie niezadowolone z życia nakręcające się na spiralę nienawiści.
Awatar użytkownika
widz

widz Pon Paź 23, 2017 8:08 am

TVN24 nie zamierza ścigać się z TVP Info, ponieważ ma zupełnie inny model biznesowy. Jego głównym źródłem przychodu nie są reklamy, tylko opłaty od gniazdek abonentów kablówek i platform satelitarnych. Reklamy to tylko dopełnienie. Dlatego ten kanał nigdy nie znajdzie się w DVB-T i będzie kodowany.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pon Paź 23, 2017 9:34 am

"LEWAK" napisał(a): Niech się żałośni zacofani prawacy (na czele z głupszym od Vizira Maciejem konserwatywnym) tak bardzo nie cieszą. TVP dezInfo jako tako ratuje tylko zasięg (dostępność w DVB-T i w najtańszych pakietach wielu platform). Gdyby TVN 24 był kanałem powszechnie dostępnym, zmiótłby to prawackie szambo o nazwie TVP dezInfo na sam dół w rankingu oglądalności. Wielu ludzi ogląda obrzydliwą PiSowską propagandę TVP Info z konieczności, bo są za biedni, żeby wykupić sobie jakiś płatny pakiet telewizji z TVN 24. Ot i cały "sukces" TVP dezInfo.

Dokładnie powtarzam to od jakiegoś czasu we wszystkich możliwych miejscach, ale mało kto przyjmuje to do wiadomości. 34 % gospodarstw domowych w Polsce ogląda tylko (!) bezpłatną naziemna telewizję cyfrową, mając dostęp tylko (!) do jedynego kanału informacyjnego - TVP info i nawet nie wiedzą, co to "Kropka nad i" oraz "Szkło kontaktowe". TVN mógłby trochę im to ułatwić
Awatar użytkownika
Bart

Bart Pon Paź 23, 2017 9:44 am

Artykuł zdaje się sugerować, że prowadzącą "Szkła" jest Monika Olejnik.
Awatar użytkownika
Nick

Nick Pon Paź 23, 2017 10:51 am

Niedawno były podane informacje dotyczące zasięgu obu stacji. Info ma niemal 100% pokrycia kraju, TVN24 dostęony jest w ok. 60% gospodarstw domowych. Dlatego wiarygodne byłyby wyniki podawane w zasięgu technicznym TVN24.
Awatar użytkownika
samo zestawianie

samo zestawianie Pon Paź 23, 2017 10:55 am

oglądalności darmowej, ogólno dostępnej (utrwalonej z przyzwyczajenia posocjalistycznego starszym widzom) z MUX-a stacji z kodowaną, płatną i dostępną tylko w kablu i z satelity, stacji JEST ŻARTEM.

Swoją drogą, ciekawe, jak jest ten dziwoląg badawczy realizowany w mediaboxach grupy kontrolnej. Oni mają chyba równy dostęp do wszystkich kanałów – potem dzieli się wynik współczynnikiem pokrycia kraju emisją badanych kanałów, czy jak?
Awatar użytkownika
Ron

Ron Pon Paź 23, 2017 11:02 am

To te dwie telewizje występują w tej samej lidze? Boże, czemu ja marnuję czas by to pisać: oczywistości...
Nie róbcie idiotów z ludzi. to tak jak by porównać Biedronkę do Ikea i powiedzieć, że Ikea nieznacznie przegrywa. Ludzie!Ratunku!
Awatar użytkownika
Nick

Nick Pon Paź 23, 2017 11:28 am

czyli tera znielsen nie kłamie? a kolaborująca netia jakie ma wyniki?
Awatar użytkownika
Żan Miszel Żar

Żan Miszel Żar Pon Paź 23, 2017 12:52 pm

Aż chce się napisać: " To nie jest hit TVN24" ;)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości