[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 601 tys. widzów codziennego serialu TVP1 „Dzikie pszczoły”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ty

601 tys. widzów codziennego serialu TVP1 „Dzikie pszczoły”

Ty Czw Sie 05, 2021 6:54 am

TVP jest stacją upolitycznioną, ale duży szacunek za różnorodność w ramówce. Tak wielu produkcji z różnych części Europy i świata dawno nie było.

Choć jest mały przesyt ilością seriali, to mam nadzieję że będą dalej szukać ciekawych filmów i produkcji z różnych stron świata.
Awatar użytkownika
Ola

Re: 601 tys. widzów codziennego serialu TVP1 „Dzikie pszczoły”

Ola Czw Sie 05, 2021 9:14 am

"Ty" napisał(a): TVP jest stacją upolitycznioną, ale duży szacunek za różnorodność w ramówce. Tak wielu produkcji z różnych części Europy i świata dawno nie było.

Choć jest mały przesyt ilością seriali, to mam nadzieję że będą dalej szukać ciekawych filmów i produkcji z różnych stron świata.

Ciekawych? Przecież to kolejny gniot na umysłowych ameb. Widocznie seriale z Rosji i Ukrainy o biednych wiejskich sierotach, które mimo przeciwności losu poślubiły ukochanego szlachcica już im się skończyły.
Awatar użytkownika
Marek T

Marek T Czw Sie 05, 2021 10:40 am

Artykuł z błędami...
Awatar użytkownika
DDD

DDD Czw Sie 05, 2021 9:11 pm

Tragedia...
Awatar użytkownika
kolis

kolis Czw Sie 05, 2021 9:41 pm

I dziwić się, że u innych same paradokumenty. Jak nic innego się nie ogląda.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pią Sie 06, 2021 4:01 am

Nudny gniot to i nikt nie chcę tego oglądać.
Awatar użytkownika
G35

G35 Pon Sie 09, 2021 9:34 am

Ja w TVP Ogląda poranne pasmo seriale takie jak Rancho Komisarz Alex Ojciec Mateusz resztę już nie oglądam bo to tragedia puszczać ruskie seriale w tvp gdzie się nadaje na Putina a jednocześnie daje mi.sie zarobić jak nie Gaz to seriale ściągamy wstyd
Awatar użytkownika
Ania 🙂

Ania 🙂 Śro Wrz 15, 2021 2:39 pm

Bardzo interesujący film 😊 Dobra gra aktorów 👍 Oglądam każdy odcinek i mam nadzieję, że będzie można zobaczyć wszystkie odcinki . Cieszy mnie , że coraz częściej są dostępne filmy z różnych zakątków świata . Każdemu ma prawo podobać się co innego. Mnie się bardzo podoba i szczerze polecam !!!😊👍
Awatar użytkownika
Panda 🐼

Panda 🐼 Śro Wrz 15, 2021 2:42 pm

Super film 👍 Polecam !!!😊👍
Awatar użytkownika
Maria 😃👍

Maria 😃👍 Pią Wrz 24, 2021 3:28 am

Bardzo interesujący serial 😃👍 Oglądam z wielką przyjemnością i gorąco polecam 👍
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum