WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Max

Re: 620 tys. widzów śledzi nowy reality-show Polsatu „Love Island. Wyspa miłości”

Max Śro Wrz 11, 2019 2:02 pm

W tym programie wszystko kręci się wokół kopulacji...Puste lale i sterydziarze
Awatar użytkownika
Karola

Re: 620 tys. widzów śledzi nowy reality-show Polsatu „Love Island. Wyspa miłości”

Karola Śro Wrz 11, 2019 2:40 pm

A mi się też podoba. Można się zresetować po ciężkim dniu w pracy :)
Awatar użytkownika
Dawido

Dawido Śro Wrz 11, 2019 6:28 pm

kocham Love Island. jak to oglądam przenosze się do raju
Awatar użytkownika
Elegancik

Elegancik Śro Wrz 11, 2019 8:12 pm

mam nadzieję, że beda kolejne sezony i że Love island na stałe wpisze się do rmaówki Polsatu, to odważny format, który odświeża i uatrakcyjnia ramówkę
Awatar użytkownika
Celina

Celina Śro Wrz 11, 2019 9:22 pm

Pierwszy odcinek obejrzałam z ciekawości z nastawieniem na "nie". Ale... powiem szczerze, ze się wciągnęłam bo to rozrywka w najprostszej postaci. W sam raz, żeby zresetować głowę po całym dniu spędzonym w pracy.
Awatar użytkownika
rty

rty Śro Wrz 11, 2019 11:30 pm

Orientujecie się czy na pewno odcinki są puszczane z jedno lun dwu dniowym opóźnieniem? Bo czasem mam wrażenie, że opóźnienie jest większe.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Wrz 11, 2019 11:43 pm

"rty" napisał(a): Orientujecie się czy na pewno odcinki są puszczane z jedno lun dwu dniowym opóźnieniem? Bo czasem mam wrażenie, że opóźnienie jest większe.

Mówili, że jednodniowe opoźnienie w Esce.
Awatar użytkownika
qwe

qwe Czw Wrz 12, 2019 6:51 am

"Gość X" napisał(a):
"rty" napisał(a): Orientujecie się czy na pewno odcinki są puszczane z jedno lun dwu dniowym opóźnieniem? Bo czasem mam wrażenie, że opóźnienie jest większe.

Mówili, że jednodniowe opoźnienie w Esce.

Jednodniowe opóźnienie względem emisji na Polsacie. Nota bene, do oglądalności powinni dodać wyniki z tego kanału również.
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Czw Wrz 12, 2019 8:29 am

"Henryk" napisał(a): Program dno. Pustka intelektualna. Warsaw Shore przynajmniej śmieszy.
(Pierwszy komentarz niesponsorowany)
Warsaw Shore śmieszy????? Przez pokłady żenady, które wywołuje ten program, nie przedostanie się żaden uśmiech.
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Pią Wrz 13, 2019 1:13 pm

TVN chyba zamówił łapkowiczów i trolli, bo tyle hejtu nie ma nawet przy artykułach o Warsaw Shore :)
Awatar użytkownika
lkn

lkn Pią Wrz 13, 2019 8:27 pm

fajny program
Awatar użytkownika
Hdeokk

Hdeokk Pią Wrz 13, 2019 11:29 pm

Na te ich szkaradne gumowe sylikonowe bicki i cycki nie da się patrzeć. Widziałem pół odcinka, dalej nie szło oglądać. No i jeszcze te kiepskie dialogi, nie rozumiem kto może chcieć oglądać coś tak kiepskiego.
Awatar użytkownika
n213

n213 Nie Wrz 15, 2019 5:56 pm

Jak dla mnie burdel na kółkach 👎
Awatar użytkownika
Potoczek

Potoczek Pon Wrz 16, 2019 9:51 pm

Ludzie są wprowadzani w błąd odnośnie uczestników programu, np. co do uczestnika Łukasz. Bajorek. Uczestnik mieszka i pracuje w Anglii , ma dziecko syna i jest biseksualistą ma brata bliźniaka gdzie też jest biseksualistom ma dwie kobiety i z każdą z nich dziecko. Od kiedy są przyjmowane do takich programów takie osoby . Dlaczego nie piszą całej prawdy o uczestnikach ?.
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Pon Wrz 16, 2019 11:39 pm

Szkoda ze dominik odpadl
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości