WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ja_2022

647 tys. widzów „Kuby Wojewódzkiego”, hitem Karolina Korwin Piotrowska i Natalia Nykiel. Nowe odcinki jesienią

Ja_2022 Pią Maj 27, 2022 6:57 am

Kubuś jeszcze długo nie zniknie jeśli w komercyjnej tak pozostawia w tyle konkurencję.
Awatar użytkownika
Tomek

Re: 647 tys. widzów „Kuby Wojewódzkiego”, hitem Karolina Korwin Piotrowska i Natalia Nykiel. Nowe odcinki jesienią

Tomek Pią Maj 27, 2022 10:06 am

Tylko patologia ogląda tę patologię.
Awatar użytkownika
Gość X

Re: 647 tys. widzów „Kuby Wojewódzkiego”, hitem Karolina Korwin Piotrowska i Natalia Nykiel. Nowe odcinki jesienią

Gość X Pią Maj 27, 2022 10:55 am

Ja najchętniej obejrzałem pierwszy odcinek z 1 marca. Gośćmi byli Tomasz Włosok i sanah. Wtedy poznałem utwór Sen we śnie do tekstu Edgara Allana Poe.
Awatar użytkownika
ewelina

ewelina Pią Maj 27, 2022 11:15 am

Prawdziwe dane Nielsena za ostatni sezon - 4+ 622 tys. i 8,87% a w 16-49 11,03% i 295 tys.
Awatar użytkownika
Mitek

Mitek Pią Maj 27, 2022 11:18 am

Czy TVN za którym bez weryfikacji powiela dane serwis media mógłby łaskawie wyjaśnić skąd w tym samym materiale są rozbieżności dotyczące średnich udziałów programu i średnich udziałów na tle konkurencji??? To dotyczy wszystkich programów grupy TVN i żadnego Polsatu, TVP, Pulsu czy innych stacji
Awatar użytkownika
seba

seba Pią Maj 27, 2022 12:05 pm

"Tomek" napisał(a): Tylko patologia ogląda tę patologię.

ten program to jedna wielka MARKETINGOWA ustawka, sporo osób płaci kupę kasy by być zaproszonym i całkiem przypadkiem napisali nową książkę czy nagrali coś lub wystąpili w serialu TVN
Awatar użytkownika
Bert

Bert Pią Maj 27, 2022 12:37 pm

Nikt o zdrowym umyśle nie ogląda tego pajaca Wojewódzkiego bo tego nie idzie oglądać a Miszczak lubi katować widzów tym badziewiem non stop przez cały rok w każdy wtorek
Awatar użytkownika
Szkoda, ale to są fakty.

Szkoda, ale to są fakty. Pią Maj 27, 2022 4:15 pm

Narzekajmy, nas to tylko obchodzi. Wprawdzie 700k to nie jest już szał, przy milionowych zasiegach tiktokerek z prowincji, ale jak na telewizję i cykliczny program to jest nadal bardzo dużo.
Awatar użytkownika
Szkoda, ale to są fakty.

Szkoda, ale to są fakty. Pią Maj 27, 2022 4:17 pm

I to niestety nie patologia. Wojewódzki wyświetla jedynie projekcje na temat "życiowego sukcesu" jakie wypełniają głowy przeciętnych Polaków.
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Pią Maj 27, 2022 7:34 pm

TVN będzie GO puszczal nawet JAK będzie 50 tyś ale spokojnie TO już nie długo
Awatar użytkownika
TW Tkacz

TW Tkacz Pią Maj 27, 2022 10:51 pm

Z 600 tysięcy nie zejdzie do 50 w ciągu 10 lat. Mi się wydaje, ze on sam zrezygnuje kiedyś, gdy z kilku drobnych innych rzeczy będzie miał równowartość tego co tutaj. W programie robi z siebie po prostu malpe w cyrku. U Stanowskoego już to trochę pobrzekiwalo.
Awatar użytkownika
jayjayPL

jayjayPL Sob Maj 28, 2022 11:41 am

Kto jeszcze ogląda plastikowy TVNik w 2022? Toc tam lewacka papka i żałosne programy rozrywkowe
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pon Maj 30, 2022 5:34 pm

Ja pierdziele, prawie wszystkie komentarze tutaj od typowych, zrzędliwych wyborców PiSu, haha.

Jak na obecne czasy i porę nadawania, wyniki naprawdę niezłe, dobór gościu w większości odcinków był ciekawy. Ludzie odchodzą od oglądania programów w tv, może wreszcie warto też zrobić porównanie, ilu widzów obejrzało te same odcinki z nowego sezonu an Playerze?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości