WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Komunikaty prasowe - dodaj własną informację. Poinformuj o swoim projekcie!!

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
sekisok
 

7,5% na lokacie 100-dniowej w Alior Banku

sekisok Pon Sie 29, 2011 2:14 pm

Alior Bank wprowadził do oferty nową lokatę z kapitalizacją dzienną. Oprocentowanie nominalne lokaty wynosi 6,03%, co odpowiada oprocentowaniu 7,5% na lokacie z podatkiem. W przypadku zerwania lokaty przed terminem, klient otrzyma 100% dotychczas naliczonych odsetek. Oferta obowiązuje do końca października 2011 r.

Lokatę 100-dniową można założyć w oddziale banku, placówce partnerskiej lub - w przypadku osób niebędących jeszcze klientami banku - za pośrednictwem wniosku internetowego dostępnego na stronie www.lokata.aliorbank.pl. Realizacja zlecenia odbywa się wówczas przez Internet, bez konieczności przychodzenia do oddziału czy przesyłania dokumentów za pośrednictwem kuriera. Istnieje możliwość otwarcia dowolnej liczby lokat, a w przypadku zerwania lokaty w czasie jej trwania, klient otrzymuje 100% naliczonych odsetek. Skorzystanie z usługi nie wymaga zakładania konta w Alior Banku. Wymogiem otwarcia lokaty dla obecnych klientów banku jest ulokowanie na niej nowych środków, tj. wpłaconych po 25 sierpnia br.

Minimalna kwota wpłaty lokaty to zaledwie 1 000 złotych. Oprocentowanie nominalne depozytu wynosi 6,03%, jednak w przypadku ulokowania kwoty nie wyższej niż 14 857 zł, zgodnie
z obowiązującymi przepisami w zakresie zaokrąglania podstawy opodatkowania i kwoty podatku nie jest pobierany podatek od zysków kapitałowych (tzw. podatek Belki), a oprocentowanie lokaty odpowiada stawce 7,5% na lokacie z podatkiem. Alior Bank gwarantuje stałe oprocentowanie przez cały okres trwania lokaty.
Wróć do Najnowsze informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości