WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
bolec

720 tys. widzów teleturnieju „Rodzina wie lepiej”. TVP1 przegrywa z konkurencją

bolec Wto Wrz 19, 2017 12:35 am

To jest piękny teleturniej. Nagrywam, oglądam raz jeszcze czyli ma 1,4 mln wizdzów
Awatar użytkownika
rynienka

Re: 720 tys. widzów teleturnieju „Rodzina wie lepiej”. TVP1 przegrywa z konkurencją

rynienka Wto Wrz 19, 2017 12:46 am

Średnia wyszła niska, lecz zaważyło na tym złe rozreklamowanie go na początku i blamaż związany z ułożeniem popołudniowej ramówki TVP1. Prowadzący nie radził sobie dobrze w początkowych odcinkach - teraz wygląda to coraz lepiej. Gracze też nauczyli się zasad gry, przez co program ogląda się dobrze. To taka lekka pozycja w ramówce na popołudnie. Myślę, że się przyjmie, zwłaszcza, że nie wymaga od widza dużej uwagi i skoncentrowania tak, jak np. "Jeden z dziesięciu". Trzeba zauważyć, że widownia zwiększa się - telewidz uczy się nowej ramówki. Nie popieram większości rzeczy, które dzieją się obecnie w TVP, lecz nie powinno się zdejmować tego programu.
Awatar użytkownika
tak pytam

Re: 720 tys. widzów teleturnieju „Rodzina wie lepiej”. TVP1 przegrywa z konkurencją

tak pytam Wto Wrz 19, 2017 4:14 am

skoro rodzina wie, to po co oglądać?
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Wto Wrz 19, 2017 7:38 am

I znów kupa.
To już stały trend funkcjonariuszu kÓrski ?
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Wto Wrz 19, 2017 7:49 am

Jeszcze przed premierą mówiłem, że nazwa ma znaczenie. Nie wiem, kto osobiście odpowiada za wymyślenie tytułu "Rodzina wie lepiej". Ale to jest coś, co aż zgrzyta między zębami.

Format Sure on insure jest niezły i sprawdził się w wielu krajach.
A my nadal jesteśmy na etapie śp. Edwarda Gierka. Znów kupujemy, jak Gierek, zagraniczną licencję na produkcję sztucznej skóry (ale bez know - how, nas Polaków nikt nie będzie pouczał, jak maszynerię obsłużyć).
A potem okazuje się, że jak włożymy w tą zagraniczną licencję polskie cechy narodowe (no wszak mamy telewizję narodową), to wychodzi produkt produktopodobny w opakowaniu zastępczym.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Wto Wrz 19, 2017 7:53 am

"tak pytam" napisał(a): skoro rodzina wie, to po co oglądać?

Z ust mi to wyjąłeś. To będzie w podręcznikach marketingu. W zakładce "Nazwa zniechęcająca odbiorcę".
Awatar użytkownika
Max

Max Wto Wrz 19, 2017 9:07 am

Kolejny sukces... I to za jakie pieniądze.... Może już lepiej wrócić do turka - taniego i 5 razy chętniej oglądanego?
Awatar użytkownika
Medioznawca

Medioznawca Wto Wrz 19, 2017 9:53 am

Darek Goczał był wybitnym realizatorem ale wszystkie produkcje jakie firmuje jako Producent to zawsze najniższa jakość na rynku telewizyjnym. Szkoda. Zarabiać można też godnie:-)
Awatar użytkownika
zed

zed Wto Wrz 19, 2017 12:04 pm

W TVP zawrót głowy od sukcesów.
Awatar użytkownika
Polak

Polak Wto Wrz 19, 2017 3:05 pm

Poczytajcie sobie tytuły na pierwszej stronie. Jak TVP jest druga, to piszą: przegrywa z konkurencją, gorsza od, a jak TVN jest drugi, to piszą: jest wiceliderem, tuż za. Tak się miesza w głowach ludziom.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Wto Wrz 19, 2017 6:58 pm

Prowadzący za dużo gada
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Wto Wrz 19, 2017 8:37 pm

"Polak" napisał(a): Poczytajcie sobie tytuły na pierwszej stronie. Jak TVP jest druga, to piszą: przegrywa z konkurencją, gorsza od, a jak TVN jest drugi, to piszą: jest wiceliderem, tuż za. Tak się miesza w głowach ludziom.

A więc twierdzisz, że ten program wygrywa z konkurencją?

Jeśli widzisz go na czele... To odwróć tabelę;)
Awatar użytkownika
Bogdan

Bogdan Śro Wrz 20, 2017 6:53 pm

Bardzo mi się podobało pytanie o Titanica i rejs zakończony "zatonieńciem". Polska język trudna język. Ciekawe kto pisze te pytania na ekranach.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Polones Copue

Polones Copue Czw Wrz 21, 2017 11:18 pm

Pytanie o prostą oglądalność jest pytaniem niebiznesowym.
Istotne jest to, czy biorąc pod uwagę koszty produkcji i emicji oraz wpływy TVP zarabia/traci więcej/mniej niż inne stacje w tym czasie.
Awatar użytkownika
Maria

Maria Pią Wrz 22, 2017 12:38 pm

Masakra! Przekręcane nazwy, nazwiska,fatalne prowadzenie. szkoda czasu na oglądanie.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: eioceivan oraz 18 gości