WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
TeleManiek

800 tys. telewizorów w Polsce z aktywnymi usługami HbbTV

TeleManiek Wto Paź 04, 2022 9:48 am

Mam to HbbTV w swoim telewizorze, ale z nieopisaną rozkoszą wyłączyłem to dziadostwo. Dlaczego ? Ano dlatego że już przeginają, zwłaszcza TVN z reklamami i przesyłaniają nimi poł ekranu. I tak co kilka sekund co doprowadza człowieka do szału. Precz z tym.
Awatar użytkownika
fgh

Re: 800 tys. telewizorów w Polsce z aktywnymi usługami HbbTV

fgh Wto Paź 04, 2022 10:03 am

800 tys. TV z aktywnymi usługami HbbTV jest mocno przesadzoną liczbą. Często ludzie włączają je na próbę i po tygodniu wyłączają bo denerwują ich wyskakujące okienka. Max aktywnych jest 300 tys. a to oznacza, że na naszym rynku jest to deficytowa technologia.
Awatar użytkownika
majek

majek Wto Paź 04, 2022 11:43 am

"TeleManiek" napisał(a): Mam to HbbTV w swoim telewizorze, ale z nieopisaną rozkoszą wyłączyłem to dziadostwo. Dlaczego ? Ano dlatego że już przeginają, zwłaszcza TVN z reklamami i przesyłaniają nimi poł ekranu. I tak co kilka sekund co doprowadza człowieka do szału. Precz z tym.
bzdura
Awatar użytkownika
Jezryk

Jezryk Wto Paź 04, 2022 2:45 pm

"fgh" napisał(a): 800 tys. TV z aktywnymi usługami HbbTV jest mocno przesadzoną liczbą. Często ludzie włączają je na próbę i po tygodniu wyłączają bo denerwują ich wyskakujące okienka. Max aktywnych jest 300 tys. a to oznacza, że na naszym rynku jest to deficytowa technologia.
Dokładnie. Też z ciekawości chciałem zobaczyć co to jest, ale naprawdę jakość obrazu jest bardzo kiepska a dobiły mnie reklamy. Wyłączone już !
Awatar użytkownika
daxx

daxx Wto Paź 04, 2022 3:59 pm

Pierwsze co zrobiłem to wyłączyłem, przeszkadza strasznie
Awatar użytkownika
Rafał

Rafał Wto Paź 04, 2022 4:41 pm

"fgh" napisał(a): 800 tys. TV z aktywnymi usługami HbbTV jest mocno przesadzoną liczbą. Często ludzie włączają je na próbę i po tygodniu wyłączają bo denerwują ich wyskakujące okienka. Max aktywnych jest 300 tys. a to oznacza, że na naszym rynku jest to deficytowa technologia.

Technologia sama w sobie jest dobra ale te wyskakujące okienka są okropne.
Awatar użytkownika
tomek4

tomek4 Wto Paź 04, 2022 7:45 pm

Wpychają reklamy na siłę a potem dziwią się, że ludzie to wyłączają. Nie znają umiaru i to jest skutek. Ciekawe kiedy nadawcy wymuszą na producentach telewizorów by uniemożliwili wyłączanie tego cholerstwa?
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości