[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 826 tys. widzów serialu „Chyłka - Inwigilacja” w TVN

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kubix2020
 

826 tys. widzów serialu „Chyłka - Inwigilacja” w TVN

Kubix2020 Śro Wrz 22, 2021 6:53 am

Biorąc pod uwagę wiele czynników trzeba stwierdzić, że oglądalność zła nie jest. Za samą zmianę pasma serial mógł oberwać, to że większość obejrzała go na Playerze i to, że jednak jest to już 4. sezon na to wpływają. Szkoda, że doczekamy się jeszcze tylko jednego sezonu. Zaskakująca decyzja TVN.
Awatar użytkownika
WS
 

Re: 826 tys. widzów serialu „Chyłka - Inwigilacja” w TVN

WS Śro Wrz 22, 2021 8:04 am

Świetny seriak, szkoda, że piąty sezon będzie ostatnim.
Awatar użytkownika
Anka
 

Re: 826 tys. widzów serialu „Chyłka - Inwigilacja” w TVN

Anka Śro Wrz 22, 2021 8:05 am

Dobry wynik. Kto miał obejrzeć, obejrzał już na playerze.
Awatar użytkownika
Langer
 

Re: 826 tys. widzów serialu „Chyłka - Inwigilacja” w TVN

Langer Śro Wrz 22, 2021 10:53 am

Nareszcie koniec Chyłki!
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"
 

Re: 826 tys. widzów serialu „Chyłka - Inwigilacja” w TVN

Fan serialu "Komisarz Mama" Śro Wrz 22, 2021 12:30 pm

"Dobry wynik. Kto miał obejrzeć, obejrzał już na playerze."

Ja rozumiem że oglądalność tv spada, ale już bez przesady żeby nazywać 826 tys. w prime time wysoką oglądalnością.

A prapremiery w necie to żadne wytłumaczenie bo mnóstwo seriali jest przedpremierowo dostępnych w necie a w tv radzą sobie znacznie lepiej od Chyłki.
Awatar użytkownika
literat
 

Re: 826 tys. widzów serialu „Chyłka - Inwigilacja” w TVN

literat Śro Wrz 22, 2021 3:07 pm

odradzam sięgnięcie po tę serię książek, CHYŁKA - bo są po prostu kiepsko napisane. Mróz niby próbuje pisać prawniczy thriller, potem skręca w kierunku obyczajówki, mydlanej opery, a na koniec w kierunku totalnego sci-fi. Prawo w jego książkach jest kompletnie odrealnione, przez co wydarzenia "prawnicze" też są kompletnie niewiarygodnie. Jego intrygi i zawiłe stany fabularne są już po prostu zbyt zawiłe, a zwroty akcji tak niewiarygodne i nierealne, że czyta się to bez zaangażowania. Niektóre książki czyta się, a filmy ogląda się zapominając o tym, że to film i książka, bo tak wciągają. Mróz pisze w taki sposób, że immersja nie istnieje, a czytelnik wie, że takie wydarzenia nie mogłyby się zdarzyć, a tacy bohaterowie nie mogliby istnieć. Postacie głównych bohaterów irytują swoją wszechwiedzą albo głupotą, swoimi dialogami (nikt, ale to nikt nie mógłby tak mówić), ciągłymi wtrąceniami ciekawostek popkulturowych albo *niezbyt*popularnonaukowych. Książki Mroza szybko się czyta, pewnie trochę jak "dzieła" Katarzyny Michalak, ale są niestety równie słabe i sztampowe. Chociaż oczywiście tak jak Michalak ma swoich fanów.
Awatar użytkownika
Stefan
 

Re: 826 tys. widzów serialu „Chyłka - Inwigilacja” w TVN

Stefan Śro Wrz 22, 2021 3:49 pm

A kolejne gnioty kryminalne to książki Katarzyny Bondy. Tego nie da się czytać bez irytacji, albo znudzenia.
Strach pomyśleć, że to też sfilmują.
"literat" napisał(a): odradzam sięgnięcie po tę serię książek, CHYŁKA - bo są po prostu kiepsko napisane. Mróz niby próbuje pisać prawniczy thriller, potem skręca w kierunku obyczajówki, mydlanej opery, a na koniec w kierunku totalnego sci-fi. Prawo w jego książkach jest kompletnie odrealnione, przez co wydarzenia "prawnicze" też są kompletnie niewiarygodnie. Jego intrygi i zawiłe stany fabularne są już po prostu zbyt zawiłe, a zwroty akcji tak niewiarygodne i nierealne, że czyta się to bez zaangażowania. Niektóre książki czyta się, a filmy ogląda się zapominając o tym, że to film i książka, bo tak wciągają. Mróz pisze w taki sposób, że immersja nie istnieje, a czytelnik wie, że takie wydarzenia nie mogłyby się zdarzyć, a tacy bohaterowie nie mogliby istnieć. Postacie głównych bohaterów irytują swoją wszechwiedzą albo głupotą, swoimi dialogami (nikt, ale to nikt nie mógłby tak mówić), ciągłymi wtrąceniami ciekawostek popkulturowych albo *niezbyt*popularnonaukowych. Książki Mroza szybko się czyta, pewnie trochę jak "dzieła" Katarzyny Michalak, ale są niestety równie słabe i sztampowe. Chociaż oczywiście tak jak Michalak ma swoich fanów.
Awatar użytkownika
Orynski
 

Re: 826 tys. widzów serialu „Chyłka - Inwigilacja” w TVN

Orynski Śro Wrz 22, 2021 4:24 pm

Gdyby już dawno nie było całego sezonu na player to by pewnie było 2 razy tyle
Awatar użytkownika
Klo
 

Re: 826 tys. widzów serialu „Chyłka - Inwigilacja” w TVN

Klo Śro Wrz 22, 2021 5:16 pm

Szkoda tylko, że odbiega od treści książki
Jeśli ktoś czytał całą serię jest zniechęcony treścią scenariusza...
Może dlatego przekłada to się na wyniki oglądalności
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 65 gości