WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Fan TVN

Re: 887 tys. widzów nowego programu TVN „My Way”. Oglądalność spada z odcinka na odcinek

Fan TVN Pon Lis 18, 2019 1:06 am

Chciałem, obejrzałem, ale nie mogę, sorry. Pomysłodawca tej produkcji od razu do zwolnienia albo tarcia chrzanu
Awatar użytkownika
Arszlo

Re: 887 tys. widzów nowego programu TVN „My Way”. Oglądalność spada z odcinka na odcinek

Arszlo Pon Lis 18, 2019 9:39 am

To raczej dość długa reklama z udziałem "gwiazdy". Nudna i żenująca. Do tego nierozgarnięta i infantylna Górniak...
Awatar użytkownika
Heliodor

Heliodor Pon Lis 18, 2019 12:18 pm

Marnuje talent, niech się zajmie śpiewaniem.
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Pon Lis 18, 2019 12:53 pm

Idiotyzm do potęgi n-tej... za to w Polsacie powinno powstać reality show z Gawlińskim, Maleńczukiem i Chylińską przygotowującymi się do matury, a w czołówce powinien lecieć hit Czerwonych Gitar lub Farben Lehre o tej tematyce (cahyca Tehentiew byłaby wniebowzięta)!!! :/, :P
Awatar użytkownika
Ale takiego tytułu nie wolno dać

Ale takiego tytułu nie wolno dać Pon Lis 18, 2019 2:43 pm

Konkurencja znokautowała tvn
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Pon Lis 18, 2019 3:08 pm

Sorry, Edzia HISTERYCZKA ! Jak Ci chłopy wytrzymywali ????
Awatar użytkownika
Sabina

Sabina Pon Lis 18, 2019 8:01 pm

Ten program to straszna słabizna i ta infantylna Górniaczka, nie da się oglądać
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Pon Lis 18, 2019 8:05 pm

Widownia mniejsza od Hipnozy. Dalsze komentarze są zbędne. Do Górniaczki - wypad na scenę, a nie się pogrążać w telewizji.
Awatar użytkownika
redzgred

redzgred Pon Lis 18, 2019 9:02 pm

"Ndsf" napisał(a):
"marketer" napisał(a): Widziałem fragment w GoggleBox i dziwię się, że ktoś to w ogóle ogląda.

No tak, ale GoogleBox to chyba ten sam poziom, ja się dziwię, że ktoś ogląda jedno i drugie. Albo ludzi oglądających jedno i drugie. Lol.

Niezupełnie, komentarze ludu są zwykle lepsze od oryginału.
Awatar użytkownika
Kosik

Kosik Pon Lis 18, 2019 11:05 pm

To jest tak zle, ze Skoda juz moze myslec, jak wyjsc z tej wtopy i gdzie ladowac budzet w przyszlym roku. Gorzej niz zle
Awatar użytkownika
daf

daf Wto Lis 19, 2019 12:01 am

Oglądać tego tłumoka w szpilkach?
Awatar użytkownika
Szarlot

Szarlot Śro Lis 20, 2019 12:55 pm

Edzia tylko make up poprawia i myśli, że każdy chce ją poderwać. Do tego te ckliwe historie. Dno i kilometr mułu.
Awatar użytkownika
ewa

ewa Śro Lis 20, 2019 11:02 pm

Zachowania pani gwiazdy żenujące,
Awatar użytkownika
rak

rak Śro Lis 20, 2019 11:13 pm

Edzia zachowuje się jak głupiutkie dziewczątko, a nie dorosła baba. Gwiazdorzy, mówi czasem i zachowuje się jak małe dziecko, uwodzi instruktora w taki sposób, że nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać.. Obejrzałem niecałe 2 odcinki i starczy. Czy twórcy tego gniota uważają Polaków za Idiotów?
Awatar użytkownika
Emanuela

Emanuela Śro Lis 20, 2019 11:17 pm

A pokażcie jak Edzia kiedyś jechała samochodem dzipem, jak ją wkrecali w TVN.a teraz robi kurs. Nie umie jeździć samochodem, kpina. Szkoda że macie nas za głupich
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 6 gości