WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość X

887 tys. widzów nowego programu TVN „My Way”. Oglądalność spada z odcinka na odcinek

Gość X Nie Lis 17, 2019 8:47 pm

Oglądalność powinna rosnąć.
Awatar użytkownika
Michu

Re: 887 tys. widzów nowego programu TVN „My Way”. Oglądalność spada z odcinka na odcinek

Michu Nie Lis 17, 2019 9:12 pm

Oglądalność dramatyczna!
Awatar użytkownika
Adrian

Re: 887 tys. widzów nowego programu TVN „My Way”. Oglądalność spada z odcinka na odcinek

Adrian Nie Lis 17, 2019 9:15 pm

Jak to możliwe, że nikt nie chce oglądać Edyty Górniak? Niewdzięczni widzowie! W następnej edycji Piotr Najsztub?
Awatar użytkownika
Virtu

Virtu Nie Lis 17, 2019 9:18 pm

Ten program to dno. Edyta to przebrzmiała gwiazda, która udowadnia, że jest oderwana od rzeczywistości. Szkoda na to czasu. Kolejna pomyłka Miszczaka
Awatar użytkownika
marketer

marketer Nie Lis 17, 2019 9:25 pm

Widziałem fragment w GoggleBox i dziwię się, że ktoś to w ogóle ogląda.
Awatar użytkownika
ddb

ddb Nie Lis 17, 2019 9:25 pm

887tys osób musi się na pewien czas zamieniać w bezmyślne zombie, bo ten program nie jest do uniesienia bez obrazy dla ludzkiej inteligencji...
Awatar użytkownika
Luuuuudzie

Luuuuudzie Nie Lis 17, 2019 9:37 pm

Chwilę oglądałem, ale gniot straszny! Nie da się i koniec! Upadła gwiazda i sprzedany program. Śmiga maserati i sportowymi Beemkami po Wwie, a tu w bidnej Skodzie
Awatar użytkownika
azw

azw Nie Lis 17, 2019 9:44 pm

Jedynka wyżej w komercyjnej. No to niezła porażka TVN.
Awatar użytkownika
Ndsf

Ndsf Nie Lis 17, 2019 9:48 pm

"marketer" napisał(a): Widziałem fragment w GoggleBox i dziwię się, że ktoś to w ogóle ogląda.

No tak, ale GoogleBox to chyba ten sam poziom, ja się dziwię, że ktoś ogląda jedno i drugie. Albo ludzi oglądających jedno i drugie. Lol.
Awatar użytkownika
TVN KOCHAM

TVN KOCHAM Nie Lis 17, 2019 9:50 pm

"azw" napisał(a): Jedynka wyżej w komercyjnej. No to niezła porażka TVN.

wyzej tvn. PORAZKA TO TVPIS

HIT TVN EDZIA GÓRĄĄ!!1
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Nie Lis 17, 2019 9:51 pm

Oglądałem pierwszy odcinek i raczej ostatni w moim życiu. Tego nie da się oglądać , a myślałem że będzie wyglądać inaczej. Niestety wyszło jak wyszło. Szkoda. Przykro mi :-(
Awatar użytkownika
matbia288

matbia288 Nie Lis 17, 2019 10:08 pm

W miejsce programu My Way powinna w TVN w każdą 21:30 nadawać filmy
Awatar użytkownika
Roman

Roman Nie Lis 17, 2019 10:38 pm

Pomysł fajny, gwiazda duża ale to jest po prostu źle zrobione. Bez pomysłu, bez scenariusza. Skoda dobrze widoczna i nic więcej. Przecież to nie jest do prime time! To już lepiej puścić telefyski. Nie wiem czy to wina reżysera czy producenta ale coś poszło nie tak a Gorniak pewnie duzo musieli zapłacić.
Awatar użytkownika
Jak

Jak Nie Lis 17, 2019 11:27 pm

Najlepiej wyeksponowana jest Skoda i nieszczególny poziom rozgarnięcia Pani Edyty, który chyba jest grą, bo ona jest mądra.
Awatar użytkownika
fach

fach Nie Lis 17, 2019 11:40 pm

"Virtu" napisał(a): Ten program to dno. Edyta to przebrzmiała gwiazda, która udowadnia, że jest oderwana od rzeczywistości. Szkoda na to czasu. Kolejna pomyłka Miszczaka

Oj porównaj sobie budżet Ekspresu do tego, tym bardziej, że za wszystko płaci, a potem pisz takie bzdury...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości