[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 899 tys. widzów debiutu „Anything goes. Ale jazda!”, 1,36 mln show „Ameryka da się lubić” i 2,59 mln serialu „Ludzie i bogowie”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gośc

899 tys. widzów debiutu „Anything goes. Ale jazda!”, 1,36 mln show „Ameryka da się lubić” i 2,59 mln serialu „Ludzie i bogowie”

gośc Wto Wrz 15, 2020 6:31 am

na razie nie ma miliona ale spokojnie na pewno bedzie ja stawiam na 1.05 mld widzów ale ten program zdeczydowanie przegra z tanciem z gwiazdami Polsatu i superkinem TVN i znowu godzina? niestety po raz kojeiny godzina 20.45 absolutnie nie sprawdza się przecież widzowie mają Polsat i TVN ja proponuje zmiany godziny w sobotę o 15.10 a powtórki przyjaciele na zawsze o 12.00 a szansa na sukces o 12.55 a wtedy jeśli pan Jacek kurski przeniesie program Anything goes. Ale jazda!” z piątku na sobotę z 20.45 na 15.10 to wtedy oglądalność bedzie zdeczydowanie większa niż w piątki w soboty o godzinie 15.10 może być na razie 1.37 mld widzów a efekt końcowy to 1.51 mld widzów w sobotnie popołudnie
Awatar użytkownika
Irena

Re: 899 tys. widzów debiutu „Anything goes. Ale jazda!”, 1,36 mln show „Ameryka da się lubić” i 2,59 mln serialu „Ludzie i bogowie”

Irena Wto Wrz 15, 2020 6:37 am

Chyba powoli przejadły się płytkie programy z celebrytami
Awatar użytkownika
Niki

Re: 899 tys. widzów debiutu „Anything goes. Ale jazda!”, 1,36 mln show „Ameryka da się lubić” i 2,59 mln serialu „Ludzie i bogowie”

Niki Wto Wrz 15, 2020 6:53 am

Nie Ale jazda tylko Ale klapa wychodzi na to. Dobrze ze moda na programy z wydurniającymi sie gwiazdkami powoli przemija. Ogólnie bardziej ambitny widz już dawno uciekł na platformy streamingowe a przy tv zostają tylko emeryci i osoby z niższych warstw społecznych lubiących bujanie się przy harnasiu do disco polo.
Awatar użytkownika
Ado

Ado Wto Wrz 15, 2020 7:02 am

No niemożliwe, przecież miał być taki HIT 😂
Awatar użytkownika
Babu

Babu Wto Wrz 15, 2020 7:14 am

Ja na ten program trafiłem przypadkiem w połowie. Pora startu rzeczywiście dziwna
Awatar użytkownika
Qwert

Qwert Wto Wrz 15, 2020 7:25 am

Gdyby nie Ela Romanowska programu Ale Jazda nie dałoby się oglądać. Ona ciągnie ten program, jak może i robi to świetnie, a i tak jest ciężko. Nie rozumiem tego formatu. Jest trochę śmiesznie, niektóre konkurencje ciekawe, ale generalnie program o niczym.
Awatar użytkownika
Viola

Viola Wto Wrz 15, 2020 7:29 am

Hotel Paradise na SIÓDEMCE najlepszy!!!!
Awatar użytkownika
koksik

koksik Wto Wrz 15, 2020 7:34 am

love Island na Polsacie rządzi, najlepszy program ever
Awatar użytkownika
Kari

Kari Wto Wrz 15, 2020 7:47 am

A mi się podoba program "Ale jazda". Można odpocząć, pośmiać się :)
Awatar użytkownika
Adwokat

Adwokat Wto Wrz 15, 2020 8:29 am

Wyspa milosci polsatu to jest to, relaksuje się przy tym po ciężkim dniu
Awatar użytkownika
re

re Wto Wrz 15, 2020 8:57 am

Ten program to jakaś kaszana mielona. Nie strawne. Przełaczyłem po minucie jak zobaczyłem gwiazdki skakające.
Coraz gorsze programy. Co raz więcej kitu starej sałatki i nie świeżej zupy.
A program z Nowakowską. Nuda. Pitolenie o Chopenie.
Awatar użytkownika
Miki

Miki Wto Wrz 15, 2020 9:18 am

Ze wszystkich trzech programów Ale Jazda przynajmniej nie jest nudna
Coś nowego dla oka. Romanowska spoko babka.
Awatar użytkownika
Dana

Dana Wto Wrz 15, 2020 9:19 am

Ja też oddaje głos na JAZDE. Jeszcze się odbije. Ciężki dzień emisji. Z tańcem ciężko się walczy.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Wto Wrz 15, 2020 9:26 am

Według mnie program "Ale jazda!" jest fajnym programem niż taniec z gwiazdami w Polsacie.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Wto Wrz 15, 2020 9:54 am

Tej jazdy nie idzie oglądać , A ameryki też nie bo ta okropna dziewucha odpycha by ten program chcieć oglądać .
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości