WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
p...

Re: 9 nowych kanałów w sieci Multimedia. Znikają stacje National Geographic i FOX

p... Pią Sty 02, 2015 10:43 pm

tragedia jedyne kanały przyrodnicze które oglądałem to jakiś żart chyba!!!! Opamiętajcie się i włączajcie te kanały z powrotem jak nie rozwiązuję umowę za nie dotrzymanie warunków!!!!
Awatar użytkownika
Gogi

Re: 9 nowych kanałów w sieci Multimedia. Znikają stacje National Geographic i FOX

Gogi Pią Sty 02, 2015 10:58 pm

Włączam wczoraj TV a tu niespodzianka, zamiast moich ulubionych kanałów FOX i FOX LIFE mam jakieś kanały dla dzieci i pytam po co???????? Czy ja podpisywałam umowę na pakiet dla dzieci?? Moje ulubione seriale i programy zostały zastąpione jakimiś beznadziejnym kanałami, które nie są mi potrzebne. Jestem tak wściekła na multimedie, że kazałam mężowi natychmiast napisać rezygnację, bo takie pieniądze jakie płacimy za tak beznadziejny pakiet to jakieś szaleństwo! Mam nadzieję, że multimedia pójdzie po rozum do głowy, bo straci wielu klientów. Zero szacunku dla swoich klientów.
Awatar użytkownika
TADEK

TADEK Pią Sty 02, 2015 11:12 pm

Niedawno podpisałem z nimi umowę ale to co mi teraz zrobili ze zdjęciem mojego najlepszego kanału N.GEOGRAFIC to ku...a przegina na całego, tym bardziej że nic mnie nie poinformowali przy podpisaniu umowy że ten kanał będzie zdjęty.W Poniedziałek idę im ten dekoder oddać niech sobie go wsadzą gdzie światło nie dochodzi.Jak go nie wezmą to spotkamy się w sądzie
Awatar użytkownika
Komodo

Komodo Sob Sty 03, 2015 1:15 am

Ja mam z nimi umowę niestety na okrągły rok ale już teraz mogę przygotować pismo o nieprzedłużeniu umowy, tylko ze trzeba je złożyć na 3 miesiące przed końcem umowy.
Nie daruje im NG, już w życiu ta firma mnie bardzo wiele nerwów kosztowała, ludzie wypisujcie się od nich za to że nas nie szanują.
Awatar użytkownika
lov

lov Sob Sty 03, 2015 2:48 pm

Niech was szlag jasny trafi!! jak można zdjąć takie kanały jak National G. i Nat Geo Wild, spadam od was i ide do konkurencji! Wszystkiego złego i najgorszego w Nowym Roku dla was! Ale jestem wk.....y
Awatar użytkownika
anty

anty Sob Sty 03, 2015 3:11 pm

Do Marty, Piotra, Arka
Możecie wycofać się z umowy bez żadnych konsekwencji ponieważ nastąpiła zmiana warunków umowy (wycofanie, dodanie kanłów), ale macie na to ograniczony czas, chyba dwa tygodnie, zresztą operator powiniwn was o tym poinformować, jak byłam w UPC to o każdej takiej zmianie byłam informowana listownie z uwagą, że mogę rozwiązać umowę w określonym czasie, także łaski wam nie robią
Awatar użytkownika
Dziadek leśny

Dziadek leśny Sob Sty 03, 2015 6:22 pm

Multimedia nie powinny wyłączać National geographic ale ja myślę że kiedyś włączą z powrotem Ja ucieszył bym się gdyby do pakietu komfort + dołączyli jeszcze tTV , polonia1, fokus TV , Republika Tv i TVP ABc ....Tj wszystko dostępne naziemnie więc czemu oni chcą większych poieniędzy za udostępnienie tych stacji?
Awatar użytkownika
rencista

rencista Sob Sty 03, 2015 11:34 pm

trochę szkoda że wyłączyli national geographic Mam nadzieję, że do pakietu komfort + dorzucą TVN24 TVN 7 i TvN Turbo w wersji HD tak jak pisze w owym artykule co do kanałów Disneya i viasa nature To jest tyle samo ile było przed wycofaniem kanałów National geographic i Fox po za tym w umowach nie ma żadnych programów gwarantowanych tylko ilość bo chyba o to chodzi a ilość jakby na to nie patrzył zgadza się a jak kiedyś ktoś napisał tylko na innej stronie to Telewizja kablowa nie jest w stanie zadowolić każdego Więc nie szalrejcie , Może kiedyś włączą National geographic channel, ja i tak rzadko oglądałem ......... to jest akurat nie wielka strata jeszcze wracając do wątku TVN24 Hd, TvN7 HD i TVN turbo HD to najpierw należałoby wyłączyć SD Ja mam Canal+HD i chciałbym zobaczyć jeszcze jak oni nadają retransmitują sygnał HD W Sylwestra mi się jeszcze dekoder nie bardzo chciał zalogowa i musiałem walnąć ręką wtedy się zalogował a jakbym im zgłosił to by przyjechali na wiosne. Tak że lepiej cicho siedzieć, nic nie zmieniać , ja już kilka razy zmieniałem kablówkę i to jest nie zbyt opłacalne zresztą nie ma takiej możliwości Myślę że z tym wyłączeniem programów National Geographic Channel i fox stoją pieniądze jak zwykle zresztą czyli ktoś nie dopilnował i kanały wywalili , Podobnie miałem w analogowej kablówce z kanałami grupy TVN Bo wszystkie TVNy oprócz TVNu zwykłego powyłączali tu mamy podobną sytuacje ... Poszukajcie sobie streamingu do tych kanałów być może ktoś to udostępnia ... Może za miesiąc albo 2 pójdą po rozum do głowy i włączą National geographic i fox
Awatar użytkownika
lenia

lenia Sob Sty 03, 2015 11:34 pm

Multimedia próbują nam wcisnąć, że jesteśmy ich niewolnikami. Pakiety jakie proponują nie są tak na prawdę tematyczne. Podczas gdy oglądam programy przyrodnicze, sport i seriale ( nie polskie) jestem zmuszona do płacenia za co najmniej kilkadziesiąt koszmarnie głupich kanałów. W to wchodzą - muzyczne ale oczywiście ani jednego z muzyką klasyczną, bajeczki sreczki, kilka informacyjnych- na okrągło to samo a wisienka na torcie- tv trwam i nowość tv romance.. .Na szczęście umowy się kończą, a konkurencja nie śpi.
Awatar użytkownika
Analityk Bankowy

Analityk Bankowy Nie Sty 04, 2015 3:32 pm

Multimedia to mały zadłużony po uszy operator miotający się w konwulsjach desperacko próbujący sprzedac swoją pajęczyne tylko nikt nie chce tej pajęczyny kupić i nie bez powodu.
Awatar użytkownika
jupik

jupik Nie Sty 04, 2015 6:35 pm

nie ma w mojej loklzacji ale cóż jakoś to przeboleje bo jak właśnie patrzwe to i tak gigakablówka wypada lepiej cenowo....
Awatar użytkownika
Albercik

Albercik Pon Sty 05, 2015 11:27 am

Nareszcie któryś operator wziął się do uporządkowania oferty HD/SD. Wyrzucenie kanałów SD i zastąpienie ich HD to coś na co wszyscy czekali od dawna. Bo dublowanie ich jest bez sensu. Fajnie też, że włączyli tyle nowości. szkoda tylko, że za tym zazwyczaj idzie wyłączenie wartościowych kanałów. Szczególnie, że NG można było u nich oglądać też online.
Awatar użytkownika
Dorotka

Dorotka Pon Sty 05, 2015 2:40 pm

Sądze że taki operator jak Multimedia wogóle nie jest w kraju potrzebny większość tej sieci jest na osiedlach i w miastach gdzie są inne sieci kablowe do tego jak pokazuje ta sytuacja im wyższy biurowiec tym większe olewanie abonenta prezes tej firmy co jakiś czas mamrocze o przejmowaniu rynku a nie potrafi nawet abonentowi zapewnić kompletu ciekawych programów w sieci. Niech ta firma zbankrutuje lub ktoś to w końcu kupi bo niepotrzebnie smrodzą tylko na rynku.
Awatar użytkownika
Radio

Radio Pon Sty 05, 2015 2:47 pm

Panie Prezesie a nie sądzi Pan że wystarczy jak będziecie nadawać w kablówce tylko sygnał radiowy? to super pomysł bo nie będzie opłat do nadawców telewizyjnych i będą mniejsze koszty operacyjne a abonenci na pewno to zrozumieją :)
Awatar użytkownika
Marioola

Marioola Pon Sty 05, 2015 3:46 pm

Czyli najbardziej beznadziejne programy multimedia wprowadza, a fajne i interesujące likwiduje.. Gratuluje DISNEY CHANEL itp są bardzo ważną częścią codziennego życia dla 26 latka Ż E N A D A
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości