WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jurek

Re: 9 nowych kanałów w sieci Multimedia. Znikają stacje National Geographic i FOX

Jurek Pon Sty 05, 2015 5:15 pm

W Multimediach myślą że, abonament płacą dzieci a nie rodzice he he he
Awatar użytkownika
Wank

Re: 9 nowych kanałów w sieci Multimedia. Znikają stacje National Geographic i FOX

Wank Wto Sty 06, 2015 1:37 pm

A w dupie mam te nowe kanały! Ja chcę te, które mi odebrano czyli: National Geographic Channel i Nat Geo Wild! Jedyne kanały, które nie ogłupiają ludzi a czegoś uczą! Co za prostaki tam pracują, że nawet nie potrafią poinformować o jakichkolwiek zmianach! Czas wypieprzyć te gówno z domu i przejść do innego operatora!
Awatar użytkownika
maxs41

maxs41 Wto Sty 06, 2015 6:00 pm

widać że multimedia polska zamiast ofertę programową wzbogacać to nie .robi się bałagan wielki bo zabiera się FOX >FOX LIFE a daje dla dzieci kanały a owszem można było to zrobić ale zabrać mamgo 24 .4fon tv i itv . gnioty zapchaj dziury zostają w ofercie obucie się tam centrali konkurencja nie śpi a wy chyba tak .
Awatar użytkownika
tex

tex Wto Sty 06, 2015 11:46 pm

Oj odejdzie im sporo ludzi za te machloje z oferty programowej zabrali im fajne kanały dając kupę syfu w zamian i to na sam nowy rok 2015. FOX i Nat Geo to była extra fajna oferta a to co dają to śmieciowisko w każdym calu.
Przypominam że można podziękować Multimedi bez konsekwencji i to dosłownie .
Awatar użytkownika
Jolka

Jolka Śro Sty 07, 2015 7:42 pm

"Na koniec września br. sieć Multimedia Polska miała 366,1 tys. klientów telewizji cyfrowej" hahah ciekawe ile będzie w połowie tego roku. Bo tak się zkłada że inne kablówki mają FOX-a i NGC!!!!!!!
Awatar użytkownika
wkurzona

wkurzona Śro Sty 07, 2015 8:50 pm

Jezeli Multimedia zmienia kanaly bez wiedzy klientow , to moze ja moge zerwac umowe ze skutkiem natychmiastowym????
Awatar użytkownika
Małgorzata Rutkowska

Małgorzata Rutkowska Śro Sty 07, 2015 9:42 pm

Jasne, zamienię National Geographic na Polsat Romans!!!!!!!!! Skandal!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Bol

Bol Czw Sty 08, 2015 11:40 am

Czy ta zmiana uprawnia do wypowiedzenia umowy ? i w jakim terminie ?
Awatar użytkownika
An

An Czw Sty 08, 2015 3:02 pm

Czy ktos wie czy przez to, ze ciagle usuwaja kanaly mozna rozwiazac z nimi umowe wczesniej?
To juz gruba przesada.... BBC Entertainment ostatnio zabrali, teraz to... a zapychaja to jakims g***em!
Awatar użytkownika
zenada

zenada Czw Sty 08, 2015 4:32 pm

Caly pakiet Discovery zszedl na pasy, same g.. i powrotki tego g.. Wlasnie NG trzymal klase. Tak nie moze byc ja kupowalem z NG.
Awatar użytkownika
xavi

xavi Czw Sty 08, 2015 8:53 pm

z komentarzy wynika, iż FOX i NG to najbardziej oglądane kanały w Polsce ... a udział NG w rynku to 0.5%..FOX jakieś 0.2% :)
Awatar użytkownika
serio?

serio? Czw Sty 08, 2015 10:45 pm

nie ma FOX?! jakoś jak podpisywałam umowę to miało być. to nie jest czasem jakieś łamanie praw klienta? ...
Awatar użytkownika
zenek77

zenek77 Sob Sty 10, 2015 7:59 pm

to jest najgorsze dziadostwo jakie może być wywalili national geographic i national geographic wild oraz fox life hd i fox hd a dają polsat romans, disney channel , disney xd itd, ciekawe w jaki sposób wypowiedzieć umowę bo podpisując mialem wykaz kanałów które mi odpowiadały a teraz zastępują je dziadostwem typu polsat romans
Awatar użytkownika
pelikan87

pelikan87 Sob Sty 10, 2015 8:43 pm

oddajcie mój najlepszy program już nie mam co oglądać tv "National Geographic Channel"
Awatar użytkownika
kika

kika Śro Sty 14, 2015 9:31 pm

to że wycofano national geografhic to po prostu skandal ,nawtykano jakis głupkowatych programów i po co gdyby, nie ta umowa którą muszę dokończyć bo wlepią mi karę, od razu bym sie wycofała ale to wkrótce nastąpi
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: narpenmark oraz 12 gości