WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz

9 nowych kanałów w sieci Multimedia. Znikają stacje National Geographic i FOX

widz Śro Gru 31, 2014 9:39 am

Multimedia schodzą na psy. Fatalne kanały zostaną. Czas zmienić tego zenujacego operatora
Awatar użytkownika
super

Re: 9 nowych kanałów w sieci Multimedia. Znikają stacje National Geographic i FOX

super Śro Gru 31, 2014 10:47 am

poprostu pogratulowac
Awatar użytkownika
max

Re: 9 nowych kanałów w sieci Multimedia. Znikają stacje National Geographic i FOX

max Śro Gru 31, 2014 12:29 pm

Czyli TVN-y w najtańszych a TV Republika tylko w najdroższych, ciekawe którzy więcej żądają od multimedia za retransmisję, raczej na pewno kolejność jest odwrotna - wszystko na głowie ale to nie przypadek.
Awatar użytkownika
Franek

Franek Śro Gru 31, 2014 12:53 pm

TV Republika w ofercie Multimedia Polska to bardzo dobra decyzja choć bardzo spóźniona.
Wycofanie kanałów National Geographic to skrajna głupota i lekceważenie abonentów.
Awatar użytkownika
Administrator Budynku

Administrator Budynku Śro Gru 31, 2014 2:02 pm

W piwnicy skrzynka budynkowa MM jakieś 2 lata temu było podłączonych 11 kabli na 12 mieszkań obecnie skrzynka jest otwarta kłódki nie ma podłączone są jedynie 2 kable. Pewnie te odłączone zaliczają jako aktywnych abonentów stąd ta od lat ciągle rosnąca bez zmian liczba klientów :) Jakiś czas temu gdy udało im się przejąć małą kablówkę te liczby się kompensowały obecnie to tylko nieudolne próby utrzymania się w rankingach operatorów.
Awatar użytkownika
wściekła

wściekła Czw Sty 01, 2015 9:43 am

To jakaś paranoja. Po kiego czorta potrzebny mi kolejny sportowy czy dziecięcy kanał, Polsat Romans czy Motowizja. Wartościowy i oglądany NG wycofali na rzecz jakichś idiotycznych programów. Multimedio opamiętaj się, nie jesteś monopolistą na rynku, szanuj swoich klientów bo jak tak dalej będziesz ich lekceważyć, szczególnie tych stałych, to niestety oni odejdą. Tak jak ja, dziś wysyłam rozwiązanie umowy abonenckiej bo nie podoba mi się to co wyprawiacie. Nawet zmiana oferty programowej musi być przeprowadzona w cywilizowany sposób a nie z dnia na dzień.
Awatar użytkownika
wgm

wgm Czw Sty 01, 2015 11:21 am

TV Republika - WRESZCIE! i powinna wejść do WSZYSTKICH pakietów, nie tylko tych droższych! To odtrutka na kłamstwa, manipulacje, przemilczenia i przykrywki tych trzech telewizji na usługach wiadomo kogo. NG było fajne. Szkoda, że znikło. Po diabła tyle kanałów filmowych?
Awatar użytkownika
Ruda

Ruda Czw Sty 01, 2015 1:28 pm

To ja już Państwu podziękuję i przejdę do UPC. Ciekawe ilu jeszcze abonentów stracicie
Awatar użytkownika
Michał

Michał Czw Sty 01, 2015 2:10 pm

Co za dziady wykasowali National Geographic Channel.

Ludzie piszcie do nich żeby to włączyli od nowa!!
Awatar użytkownika
Kolejny wkurzony

Kolejny wkurzony Czw Sty 01, 2015 2:20 pm

To już ostatnia umowa z Multimediami. Wycofywanie National Geographic Channel, a dołożenie kolejnych niewydarzonych programów to robienie sieczki z mózgów telewidzów. Tej firmie już podziękuję.
Awatar użytkownika
piotr szczecin

piotr szczecin Czw Sty 01, 2015 2:22 pm

no to ładnie, mój ulubiony nat geo usuneli. w kwietniu kończy sie umowa i do widzenia multimedio
Awatar użytkownika
zeplet

zeplet Czw Sty 01, 2015 2:42 pm

Wahałem się już ostatnio z podpisaniem umowy z MM,ale teraz po skasowaniu NG miarka się przelała.
Awatar użytkownika
marcyl

marcyl Czw Sty 01, 2015 3:10 pm

Tv republika i motowizja dla kogo to ? Do tego nie mozna przejc do upc bo tak sie gnoje dofadali ze nie ma konkurenji
Awatar użytkownika
ak47

ak47 Czw Sty 01, 2015 3:21 pm

no chyba ich pojebalo !
Awatar użytkownika
Marta

Marta Czw Sty 01, 2015 3:37 pm

Place z mężem tyle kasy za telewizje i internet a oni wycofali mój ulubiony kanał Fox life. Tydzień temu przedluzylismy umowę na rok, gdybym wiedziała ze tego nie będzie w życiu bym tej umowy nie przedłużyła. Jestem tak wściekła ze mnie szlak jasny zaraz trafi.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości