WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wiolka

Re: 9 nowych kanałów w sieci Multimedia. Znikają stacje National Geographic i FOX

Wiolka Czw Sty 01, 2015 4:16 pm

Jeśli fox nie wróci, w kwietniu żegnam mm i telewizję i internet. W lutym nowe odcinki The Walking Dead, oj wkurzyła mnie mm
Awatar użytkownika
widz

Re: 9 nowych kanałów w sieci Multimedia. Znikają stacje National Geographic i FOX

widz Czw Sty 01, 2015 7:39 pm

Szkoda pieniedzy za durne kanaly placi sie kupe pieniedzy a w sumie nie ma co ogladac. Koncze umowe i zegnam kablowke.
Awatar użytkownika
massa

massa Czw Sty 01, 2015 7:55 pm

Skasowali BBC Knowledge, a teraz Nat Geo.
Mam umowę do wakacji. Raczej się pożegnamy po 6 latach bycia klientem
Awatar użytkownika
bako

bako Czw Sty 01, 2015 11:30 pm

Co za lipna siec, kolejne wyłączenia kanałów popularno naukowych, w zamian dają jakieś badziewiaste romansy czy coś tam. Zamiast po prostu dodać je do oferty, zastępują nimi porządne kanały. Przypomnę że nie dawno wycofali BBC Knowledge, niedługo wyłączą wszystkie Discovery zastępując je Romance4, seriale18 i tv śniadanie non-stop. Chyba już naprawdę czas olać tego żenującego operatora
Awatar użytkownika
Tomek Warszawa

Tomek Warszawa Czw Sty 01, 2015 11:32 pm

Za wykasowanie NG i NG Wild rozwiązę umowę, mam do tego prawo w związku ze zmianami w pakietach jakie wcześniej zakupiłem i mam w umowie. Niestety bedzie droższa ale za to lepsza UPC...
Awatar użytkownika
Ela Kalisz

Ela Kalisz Pią Sty 02, 2015 12:25 am

Mutimedia Kalisz wasze dni są policzone .........Całkowite dno na miejsce dwoch kanałów filmowych dzis mam dwa kanały dla dzieci,Disney schodzicie na psy czas zmienic operatora ,cale szczeście umowa konczy mi się w lutym w przyszłym tygodniu składam wypowiedzenie umowy...radzę się zastanowić ...nie będę jedyna
Awatar użytkownika
Ela Kalisz

Ela Kalisz Pią Sty 02, 2015 12:27 am

Oferta Neti zaczyna was przebijać....naprawcie błąd ,ąlbo stracicie sporo klientów
Awatar użytkownika
PiotrTarnow

PiotrTarnow Pią Sty 02, 2015 1:50 am

Do tej pory oglądałem głównie Fox i Fox Life ..włączam dziś Tv a tu zamiast Fox mam seriale z comedy central w hd ...naprawdę było mi to niezbędne do życia :(
Podpisałem umowę pod koniec roku i gdybym wiedział ze zostanę tak oszukany ...nigdy na to bym się nie zdecydował
Pragnę by kanały takie jak Fox i nat geo powróciły na do oferty programowej ...
Multimedia takimi decyzjami nie zyskuje sobie sympatyków !
Zastanawiam się nad czy na tej podstawie można zerwać umowę ?
Awatar użytkownika
Robert

Robert Pią Sty 02, 2015 9:58 am

Byłem ich klientem do początku 2015 roku ,po 7 latach współpracy miarka się przebrała.Jak można było wykasować NAT GEO.Płacę prawie 130zł miesięcznie a oni najlepsze kanały kasują i wstawiają jakieś badziewie.W przyszłym tygodniu wypowiadam umowe i przechodzę do innego operatora
Awatar użytkownika
ANNA

ANNA Pią Sty 02, 2015 10:05 am

Niech sobie wsadzą w buty te swoje nowe kanały które w żadnym stopniu nie zastąpią N.WILD I N GEO...trzeba znależć trochę czasu żeby iść rozwiązać z nimi umowę
Awatar użytkownika
Maks

Maks Pią Sty 02, 2015 11:01 am

Z drugiej strony - ile w końcu nadawcy kanałów mogą podnosić ceny operatorom? W końcu ktoś nie wytrzymał...
Awatar użytkownika
Pracownik wiodącego operatora kablowego.

Pracownik wiodącego operatora kablowego. Pią Sty 02, 2015 12:18 pm

Widać że decyzje w tej firmie podejmują amatorzy skoro program jest drogi to nie kasujemy go z oferty ale robimy go jako kanał premium dodatkowo płatny np. 3 zł nigdy przenigdy nie pozbawiajmy abonenta możliwości odbioru kanału w naszej sieci. Jak rozpoznać typowego abonenta tej kablówki ma zazwyczaj kołnierz z nutrii :)
Awatar użytkownika
piotr

piotr Pią Sty 02, 2015 12:33 pm

i znowu przebłysk geniuszu multimedialnego znikają nat geo wiilde hd i nat geo chanel hd a wrzuca sie kolejna sieczke typu polsat romans motowizja 15 programow muzycznych w tym ani jednego z muzyka powazna 15 oglupiajacych programow dla dzieci iwszelka inna szmire filmowo rozrywkowa typu cbs stopklatka iitd po co komu tyle badziwia
Awatar użytkownika
TOP one

TOP one Pią Sty 02, 2015 1:04 pm

Burza w szklance wody. Za chwilę może jeszcze okaże się, że Nat Geo jest najbardziej popularnym kanałem w Polsce. Masakra... A jakby co to w UPC strzygą owieczki aż miło, kto u nich był ten wie.
Awatar użytkownika
Gregor

Gregor Pią Sty 02, 2015 1:08 pm

M-media likwidują 4 programy, nie wprowadzają 9 nowych tylko 7 ponieważ 2 programy ,które już były dają w systemie HD.Mijają się z prawda!? delikatnie mówiąc.
Dla mnie i moich bliskich i znajomych to zrobili z tak poważną stacja jaka jest National Geographic Channel jest po prostu nie do wybaczenia/liczę mimo wszystko przywrócą/
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości