Forum Podziel się swoimi przemyśleniami. Wypowiedz się! Zaloguj się Zarejestruj się

9 zł za internet w sieci Era Tak Tak

Tak Tak wprowadziła ofertę dostępu do internetu przy zryczałtowanej opłacie. Dzięki nowej usłudze blueconnect Max klienci Tak Taka i Tak Tak Fona będą mogli korzystać z internetu w komórce, za który zapłacą 9 złotych miesięcznie.

Przeczytaj cały artykuł »

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Re: 9 zł za internet w sieci Era Tak Tak

Post Gość » Pią Sty 21, 2011 8:41 pm

mam pytanie czy gdy wykorzystam limit to beda naliczane dodatkowe oplaty? prosze o szybka odpowiedz prosze
Gość

9 zł za internet w sieci Era Tak Tak

Przeczytaj cały artykuł »

Post mała » Pon Lut 14, 2011 8:17 pm

ej a jak sie tego pozbyć ;)
mała

Post kriss » Pon Lut 14, 2011 10:28 pm

nie korzystalem z ery ale korzystam z orange-telefon jako modem oczywiscie orange free na karte 1,25 giga na miesiac za doladowanie 25zl ,za 50zl 2,5 giga a za 100 chyba 7 g/mies do przegladania stron ,gg itp starcza spokojnie a jak lapie 3 g to smiga bardzo ladnie.kase na koncie mozna wydzwonic a ten net jest gratisowo wedlug mnie super oferta dla tych kturzy czasto zmieniaja miejsce pobytu a potrzebuja przegladania poczty i tp...
kriss

Post fillip75 » Czw Kwi 14, 2011 8:53 pm

Gość napisał(a):mam pytanie czy gdy wykorzystam limit to beda naliczane dodatkowe oplaty? prosze o szybka odpowiedz prosze

Nie po przekroczeniu 100MB prędkość tak drastycznie spada, ze jedynie GG i poczta będzie jako tako chodzić. O przeglądaniu stron można zapomnieć przy prędkości 2kbps, (czyli 16KB/s - to jakaś minuta na otwarcie stronki :( ). Do przeglądania internetu najbardziej opłaca się PLAY ONLINE NA KARTĘ. Za 50 złotych masz 4GB lub 2GB za 25 złotych i to przy prędkości 1Mbps (można oglądać już filmy na seans24.pl (oczywiście w nocy troszkę szybciej śmiga). Do wad należy zaliczyć: 1. Jest to karta tylko do internetu, czyli nie zadzwonisz z niej. 2. Play nie ma pokrycia w całej Polsce (trzeba sprawdzić na mapce), co wiąże się z tym, że podczas podróży to sobie nie poserfujesz. Niemniej ja z mym modemem przemieszczam się do miejsc, gdzie PLAY oferuje internet. Na razie na rynku nie ma korzystniejszej oferty, ale trzeba być w zasięgu PLAY (UMTS lub HSDPA).
fillip75

Post Rekinoo » Śro Lip 13, 2011 8:18 pm

Jak mogę dezaktywować tą usługę.
Rekinoo

Poprzednia
Statystyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Ostatnie tematy na forum

Gorace dyskusje miesiaca