WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ja_2022

918 tys. widzów debiutu reaktywowanego programu „Tak to leciało!” w TVP2

Ja_2022 Wto Wrz 06, 2022 9:38 am

Jak zwykle zrobili z tego wioskę gdzie Sławomir musi śpiewać z żoną swoją "Miłość w Zakopanem". Do tego nie wiem skąd biorą teraz uczestników, ale totalnie nie znają tekstów, jakieś koła ratunkowe im wymyślili. Wersja z Miecznikowskim o niebo lepsza.
Awatar użytkownika
Mani

Re: 918 tys. widzów debiutu reaktywowanego programu „Tak to leciało!” w TVP2

Mani Wto Wrz 06, 2022 10:01 am

Oglądałem chwilę nie jest co było o wiele gorsze powinien być prawdziwy piosenkarz / piosenkarka którzy wiedzą jak śpiewać skala 1do10daje 2=
Awatar użytkownika
Babunia

Babunia Wto Wrz 06, 2022 10:47 am

Chciałam powiedzieć, że nie zawiodłam się! Oglądałam z babcią, której jeszcze bardziej się podobalo!
Awatar użytkownika
Uczestnik

Uczestnik Wto Wrz 06, 2022 10:48 am

"Ja_2022" napisał(a): Jak zwykle zrobili z tego wioskę gdzie Sławomir musi śpiewać z żoną swoją "Miłość w Zakopanem". Do tego nie wiem skąd biorą teraz uczestników, ale totalnie nie znają tekstów, jakieś koła ratunkowe im wymyślili. Wersja z Miecznikowskim o niebo lepsza.
moim zdaniem własnie casting na uczestników jest rewelacyjny!
Awatar użytkownika
Lola

Lola Wto Wrz 06, 2022 10:49 am

Własnie chciałam powiedziec, że uczestnicy są fajni!
Awatar użytkownika
Fan

Fan Wto Wrz 06, 2022 10:49 am

Widziałem, oglądałem i daje okejke!
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Wto Wrz 06, 2022 11:41 am

Tak jak przewidziałem że będzie to Wielka Klapa ale Według Kurskiego Miał to być Wielki Hit który będą miliony oglądać a prawda jest Klapa bo ten goguś Sławomir jest odpychający i żenujący
Awatar użytkownika
Silver Rocket

Silver Rocket Wto Wrz 06, 2022 12:00 pm

Słabe wyniki jak na powrót, najwidoczniej nikt na to nie czekał,albo nikt juz nie chce ogladac Slaweczka z konkubiną
Awatar użytkownika
remek

remek Wto Wrz 06, 2022 3:12 pm

Nie ciekawe. Nie zachwyciło mnie to. Z Miecznikowskim lepsze miało swój klimat. A Sławomir z ta Panią jakaś żenada. Odechciewa sie oglądać.
Awatar użytkownika
Tomekk

Tomekk Wto Wrz 06, 2022 5:22 pm

"remek" napisał(a): Nie ciekawe. Nie zachwyciło mnie to. Z Miecznikowskim lepsze miało swój klimat. A Sławomir z ta Panią jakaś żenada. Odechciewa sie oglądać.

Jeszcze nie zdążyłem obejrzeć więc merytorycznie na temat reaktywacji tego programu się nie mogę wypowiedzieć.
Ale różnica między Miecznikowskim a Sławomirem jest taka gdy Maćkowi powierzono do poprowadzenia ten program nie był człowiekiem że wyskakiwał prawie z każdej lodówki a tak jest ze Sławomirem. Zresztą moim zdaniem Slawomir za bardzo gwiazdorzy a Maciek zawsze był fajnym,miłym,skromnym człowiekiem.
Nawet jak zespół Leszcze był na swojej fali popularności to nie było wszędzie ich tak pełno tak jak w ostatnim czasie pełno Sławomira
Awatar użytkownika
Charrone

Charrone Sob Wrz 24, 2022 9:01 pm

Pana S bym na wesele zaprosił by sie z niego pośmiali
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości