WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
eee

Re: Abonament RTV to fikcja. Czy jest sens dalej go płacić?

eee Nie Paź 02, 2022 3:12 pm

"2 miliardy na propagandę" napisał(a):
"Widz" napisał(a): Funkcjonariusze wirtualnychmediów do waszej informacji TVP jest medium publicznym czy wam się to POdoba czy nie A wy jesteście tzw.wolnym medium

TVP ma tyle wspólnego z medium publicznym co dom z domem publicznym.

nie pij tyle.
Awatar użytkownika
m

m Nie Paź 02, 2022 5:38 pm

Zaorać abonament. TVP zresztą też, dla tych 2-3 misyjnych rzeczy, co się ostały, można poszerzyć działalność Polskiego Radia (tam się może da jeszcze coś uratować) i finansować całkowicie z budżetu.
Awatar użytkownika
Pytanie do Marka

Pytanie do Marka Nie Paź 02, 2022 8:32 pm

Czy warto płacić abonament, kiedy ktoś wirusuje Listę Przebojów?
Awatar użytkownika
Czapka Enerdżi

Czapka Enerdżi Nie Paź 02, 2022 8:33 pm

"Marcin a19" napisał(a): Główne pytanie: dlaczego mam płacić za pisowsko putinowski ściek czyli TVP?? Nie dowiem się z nich ile kasy PiS wprowadza pod stołem, jak zniszczyli opinie o naszym kraju, ilu znajomych z rodziny Sasina czy suskiego zatrudniono na boku...

To płać na nasze Radio Stary Pryk.
Awatar użytkownika
Pindral1

Pindral1 Nie Paź 02, 2022 9:59 pm

Płacić abonament tylko dlatego że mam telewizor?? To może 500+ bo mam sprzęt do produkcji przedstawicieli populacji!
Awatar użytkownika
ja

ja Nie Paź 02, 2022 10:01 pm

W Niemczech każdy kto posiada mieszkanie musi płacić abonament rtv który wynosi 18 euro.Nawet jeśli nie korzysta z telewizora lub radia też musi płacić abonament.
Jeśli nie będziesz płacić, może dojść do zajęcia wypłaty (“Lohnpfändung”) albo nawet możesz spodziewać się wizyty komornika
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Nie Paź 02, 2022 11:09 pm

Jeżeli wskutek likwidacji abonamentu TVP dostanie prawo przerywania programów reklamami, to wyrejestruję i wyp ierdolę telewizor.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Nie Paź 02, 2022 11:13 pm

"ja" napisał(a): W Niemczech każdy kto posiada mieszkanie musi płacić abonament rtv który wynosi 18 euro.Nawet jeśli nie korzysta z telewizora lub radia też musi płacić abonament.
Jeśli nie będziesz płacić, może dojść do zajęcia wypłaty (“Lohnpfändung”) albo nawet możesz spodziewać się wizyty komornika

Potwierdzam, tak tam jest. Ale tu jest Polska - tu się kradnie. I jeszcze dorabia się do tego ideologię, że "nie będę płacił na tą propagandę".
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Nie Paź 02, 2022 11:16 pm

W Niemczech mają za to wszystkie główne stacje TV niekodowane z satelity. U nas wszystko się koduje, jakby nie wiadomo co tam było.
Awatar użytkownika
Drumz

Drumz Pon Paź 03, 2022 8:57 am

"miś społeczny" napisał(a): Jeżeli wskutek likwidacji abonamentu TVP dostanie prawo przerywania programów reklamami, to wyrejestruję i wyp ierdolę telewizor.

Raczej przerywania reklam programami...
Awatar użytkownika
LoL

LoL Pon Paź 03, 2022 9:43 am

Jak Polskie Radio i TVP podpisze ze mną umowę na piśmie, wtedy można rozmawiać o abonamencie
Awatar użytkownika
BielszczaninzSącza

BielszczaninzSącza Pon Paź 03, 2022 2:31 pm

"Marcin a19" napisał(a): Główne pytanie: dlaczego mam płacić za pisowsko putinowski ściek czyli TVP?? Nie dowiem się z nich ile kasy PiS wprowadza pod stołem, jak zniszczyli opinie o naszym kraju, ilu znajomych z rodziny Sasina czy suskiego zatrudniono na boku...

Kto cię nauczył pogardy i nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości? Żyjesz w alternatywnej rzeczywistości istniejącej tylko w twojej głowie.
Awatar użytkownika
ex

ex Pon Paź 03, 2022 3:51 pm

"BielszczaninzSącza" napisał(a):

Kto cię nauczył pogardy i nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości? Żyjesz w alternatywnej rzeczywistości istniejącej tylko w twojej głowie.

Ta teza nie jest mi dziwna. Ta część RP (patrz nick Bielszczanin z Sącza) znana jest z miłości do partii Bezprawie i Niesprawiedliwość. A nienawiści nie trzeba się uczyć - działania tej partii same ją wytwarzają.
Awatar użytkownika
Donald alles fur Deutschland

Donald alles fur Deutschland Wto Paź 04, 2022 10:49 am

Ale pieprzysz.
Awatar użytkownika
apel

apel Czw Paź 06, 2022 11:17 pm

wplulkr do polkuw pacenie amet bo tlwjam publicza msui jismieć
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 13 gości