[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Adam Michnik po śmierci swojego brata: wiele wycierpiał z mojego powodu, choć nie z mojej winy

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nissin

Re: Adam Michnik po śmierci brata: wiele wycierpiał z mojego powodu, choć nie z mojej winy

nissin Pią Lip 30, 2021 10:36 pm

Rozumiem że Adaś pojawi się w Szwecji na pogrzebie brata a przy okazji będzie miał okazje zbierać datki do kapelusza od uczestników pogrzebu na wolne media w Polsce i demokracje.
Awatar użytkownika
prawdziwy xyz

Re: Adam Michnik po śmierci brata: wiele wycierpiał z mojego powodu, choć nie z mojej winy

prawdziwy xyz Pią Lip 30, 2021 11:02 pm

"xyz" napisał(a): podobno zakrztusił się macą - niech mu ziemia ciężką będzie.

do podszywającego się pod xyz:
Wymyśl sobie własny nick. Nie chcę być po raz kolejny posądzany o wypisywanie tych podłości.
Awatar użytkownika
zorro

zorro Pią Lip 30, 2021 11:14 pm

zebys choc michik przez chwile pomyslal lachudro co wycierpialy ofiary twego braciszka ale na to to trzeba miec charakter
Awatar użytkownika
Jutrzen

Jutrzen Sob Lip 31, 2021 12:03 am

To, że obwinia się Adama Michnika za zbrodnie jego brata jest tak samo smutne jak to, że Stefan Michnik, Helena Wolińska i Salomon Morel zeszli z tego świata naturalną śmiercią.
Awatar użytkownika
mkcharzynski

mkcharzynski Sob Lip 31, 2021 11:18 pm

"miś społeczny" napisał(a): Jak najgorsze zdanie o obu Michnikach. Stryczek dla zbrodniarzy! Stefana należało porwać z tej lewackiej i pseudodemokratycznej Szwecji i postawić przed sądem, nawet za cenę konfliktu dyplomatycznego ze Szwecją i UE. Tylko podejrzewam, że nasze sądy by go natychmiast uniewinniły.
Szwecja jest demokratyczna. Szwecja mogłą przejąć ściganie jej obywatela Stefana Micjhnika od Polski. Polska nie chciała złożyć wniosku przejęcie scigania ,
Awatar użytkownika
zembaty66

zembaty66 Nie Sie 01, 2021 3:56 pm

Bezczelny nekrolog zamieszczony przez bezczelnego kłamcę Szechtera. Bezczelne i bezprawne uniki szwedzkiego "sądu", który de facto uznając zbrodnie Michnika poddaje je szwedzkiemu rzekomemu "przedawnieniu". Trzeba oczywiście przypomnieć rolę UDeckich, UWolskich i PełOwskich organów ścigania (prokuratury, sądy IPN) w zapewnianiu śmieciowi bezkarności. A co do "cierpień" Stefana, o których dla śmiechu wspomniał Adam, to gdybym ja tego zbrodniarza dostał na tydzień, to wiele o cierpieniu mógłby powiedzieć ;)
Awatar użytkownika
Prezes Klubu Tęcza

Prezes Klubu Tęcza Nie Sie 01, 2021 7:27 pm

My w Klubie Tęcza postanowiliśmy ufundować razem z organizacjami broniącymi wolność sędziowskiej ufundować nagrodę, takiego sedziowskiego nobla lub inną nike, dla niezwisłycg sędziów - nagrodę im. Stefana Michnika.
Awatar użytkownika
Włącz myślenie

Włącz myślenie Nie Sie 08, 2021 8:04 pm

Dziękuję mediom że dowiedziałem się o tym fakcie dopiero teraz i to przypadkiem. Miejsce morderców jest za kratami, a ten zbrodniarz dożył starości ciesząc się wolnością.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Pon Wrz 06, 2021 9:42 pm

"Dzisiejsza opozycja to komuchy, dzieci komuchów, wnuki komuchów" (Wojciech Cejrowski).
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości