[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Adam Michnik po śmierci swojego brata: wiele wycierpiał z mojego powodu, choć nie z mojej winy

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość

Re: Adam Michnik po śmierci brata: wiele wycierpiał z mojego powodu, choć nie z mojej winy

Gość Pią Lip 30, 2021 10:33 am

"hehehehe" napisał(a): Ciekawe czy zbrodniarze wprowadzający "Nowy Ład" też dożyją starości w spokoju, czy jednak dostaną wyrok sądowy i trafią przed śmiercią do zakładu karnego albo do dołu z wapnem?

Polecam dobrego psychiatrę. Nawet mimo tego że masz zapewne płacone za to co robisz.
Awatar użytkownika
Adam, pozdrów Tuska

Re: Adam Michnik po śmierci brata: wiele wycierpiał z mojego powodu, choć nie z mojej winy

Adam, pozdrów Tuska Pią Lip 30, 2021 11:19 am

Fajna rodzinka.
Awatar użytkownika
agent 07

agent 07 Pią Lip 30, 2021 11:33 am

CYTAT z 2017 r. -Stefan Michnik oficjalnie ścigany jest listem gończym. Sprawą zajmuje się więc polska policja, która „monitoruje” miejsce pobytu podejrzanego, oczekując na jego wyjazd ze Szwecji. - NO I CO ? ZASPAŁA kiedy poleciał do Gettysburga
Awatar użytkownika
Pawcio

Pawcio Pią Lip 30, 2021 12:07 pm

TVP - film o Stefanie Michniku za 3, 2, 1 :)
Awatar użytkownika
as3

as3 Pią Lip 30, 2021 12:40 pm

"bart" napisał(a): WIKIPEDIA hasło Stefan Michnik : "Nigdy nie ukończył studiów prawniczych. Próbował uzupełnić swą wiedzę, studiując na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, jednak po czterech latach nauki w 1955 zaliczył tylko I stopień studiów prawniczych. (...) Oskarżany jest o zbrodnie stalinowskie – był sędzią między innymi w procesach : (tu następuje długa lista ofiar). (........) Wymieniony przez komisję Mazura jako jeden z sędziów łamiących praworządność[6]. Stefan Michnik określił wtedy swoją działalność jako spowodowaną „młodzieńczą naiwnością”.

w wikipedi wszystko wpiszesz.
Awatar użytkownika
3er

3er Pią Lip 30, 2021 12:42 pm

"agent 07" napisał(a): CYTAT z 2017 r. -Stefan Michnik oficjalnie ścigany jest listem gończym. Sprawą zajmuje się więc polska policja, która „monitoruje” miejsce pobytu podejrzanego, oczekując na jego wyjazd ze Szwecji. - NO I CO ? ZASPAŁA kiedy poleciał do Gettysburga

nasze władze powinny wziąsc go wczesniej pociągnąc do odpowiedzialnosci
my pomagamy strazakomw szwecji , pogorzelcom w niemczech i tak nas mają w powazaniu
Awatar użytkownika
koło

koło Pią Lip 30, 2021 12:43 pm

Ot taki współczesny Ziobro i inni..
Awatar użytkownika
pracownik biurowy niższego szczebla

pracownik biurowy niższego szczebla Pią Lip 30, 2021 1:48 pm

Niech mu ziemia ciężką będzie. Powązki czekają, może koło Bieruta? Trzaskowski nie będzie widział przeszkód.
Awatar użytkownika
żęnada

żęnada Pią Lip 30, 2021 1:50 pm

"prenumerator" napisał(a):
"Pyra" napisał(a): I tak wychowany michnik, zaczął walczyć o wolność w Polsce i tworzy “wolne“ media... No kurcze interesujące genów nie wydłubiesz

Idąc tym tropem dodam: Piotrowicz. Stanisław Piotrowicz
też porównanie: szeregowego prokuratora PRl porównujesz z sądowym mordercą, który wydał dziesiątki wyroków śmierci. Dno. To już lepiej porównaj MIllera, KWasa, Cimoszewicza i paru innych, którzy wtedy byli w kierownictwie zbrodniczego reżimu, a nie taką płotkę jak Piotrowicz
Awatar użytkownika
Ślimon

Ślimon Pią Lip 30, 2021 2:08 pm

Truchło do Wisły
Awatar użytkownika

Pią Lip 30, 2021 9:11 pm

tekst niechlujnie sklejony z kilu starych. Na pocztą†ku dowiadujemy się o śmieci Stefana Michnika, a potem (pewnie fragmenty starych tekstów), że Stefan mieszka tu i tu, że coś robi albo nie robi. Po informacji o śmierci informacje o bohaterze w czasie teraźniejszym.
Awatar użytkownika
Szwedzki Brat

Szwedzki Brat Pią Lip 30, 2021 9:43 pm

Podobno Stefan zszedł, gdy zadzwonił Adam i powiedział : "pozdrawiam cię bracie!".
Awatar użytkownika
xyz

xyz Pią Lip 30, 2021 9:51 pm

podobno zakrztusił się macą - niech mu ziemia ciężką będzie.
Awatar użytkownika
ziuck

ziuck Pią Lip 30, 2021 10:07 pm

Świat się naprawdę kończy, skoro Michnik wreszcie pozdrowił brata!
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Pią Lip 30, 2021 10:22 pm

Jak najgorsze zdanie o obu Michnikach. Stryczek dla zbrodniarzy! Stefana należało porwać z tej lewackiej i pseudodemokratycznej Szwecji i postawić przed sądem, nawet za cenę konfliktu dyplomatycznego ze Szwecją i UE. Tylko podejrzewam, że nasze sądy by go natychmiast uniewinniły.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 7 gości