WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
farmer

Adam Michnik: władza może przysłać milicję do redakcji „Gazety Wyborczej”, wrabiać mnie w narkotyki

farmer Sob Cze 01, 2019 4:01 pm

Sami są winni przez arogancję nadredaktora i głupotę, przez ostatnie lata, najwyższego kierownictwa. Nic nie zrobili dla przekształceń w dziale poligrafii. Kupili starocie heatsetowe bez możliwości konkurencji w tym segmencie.
Awatar użytkownika
Artur

Re: Adam Michnik: władza może przysłać milicję do redakcji „Gazety Wyborczej”, wrabiać mnie w narkotyki

Artur Sob Cze 01, 2019 4:10 pm

Nic by nie cieszyło tak jak upadek tej gazeciny.

PS. Chowanie gazet na stacjach i tak jest bez znaczenia bo nikt tych wypociny czytać nie chce. Sprawdźcie sprzedaż po odjęciu prenumerat przez biblioteki, hotele i wrogie PiSowi samorządy.
Awatar użytkownika
rycho

Re: Adam Michnik: władza może przysłać milicję do redakcji „Gazety Wyborczej”, wrabiać mnie w narkotyki

rycho Sob Cze 01, 2019 4:17 pm

i jeszcze z innej beczki - zadne szanujace sie panstwo na swiecie nie pozwoliloby sobie, zeby obce panstwa mialy taki udzial w mediach jak to ma miejsce w Polsce. Agora do spolki z Sorosem wlsnie dostala do reki radio Zet. jeszcze narzekaja?
Awatar użytkownika
poPO

poPO Sob Cze 01, 2019 5:33 pm

Milicja, w Polsce nie istnieje od 29 lat. Chyba że A.Michnik obawia się nalotu służb zza wschodniej granicy.
Awatar użytkownika
Romuś

Romuś Sob Cze 01, 2019 5:49 pm

"rycho" napisał(a): i jeszcze z innej beczki - zadne szanujace sie panstwo na swiecie nie pozwoliloby sobie, zeby obce panstwa mialy taki udzial w mediach jak to ma miejsce w Polsce. Agora do spolki z Sorosem wlsnie dostala do reki radio Zet. jeszcze narzekaja?

A ja myślałem, że teraz Polska to państwo szanujące się.
Tak przynajmniej niedawno mówił Pan Premier.
Czyżby kłamał?
Awatar użytkownika
Ihor

Ihor Sob Cze 01, 2019 7:42 pm

A co Adaś wciąga coś po robocie ?
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Sob Cze 01, 2019 8:21 pm

Odwracając zagadnienie można stwierdzić, że GW idzie na wojnę z rządem nie w obronie demokracji czy praworządności ale dla kasy, która płynęła szeroko za poprzedniego układu a obecnie się skończyła. Jak zawsze - chodzi wyłącznie o pieniądze.
Awatar użytkownika
Farmazon

Farmazon Sob Cze 01, 2019 10:34 pm

Za krytykę opozycji w parlamentarnych słowach byłem tu regularnie kasowany, a skrajnie wulgarne antypisowskie bluzgi wiszą w najlepsze. Wolność słowa na . Mediach
Awatar użytkownika
qwer

qwer Sob Cze 01, 2019 10:50 pm

bój się ,tyle lat mieszania i intryg ,nieczystych zagrań -w życiu za wszystko się płaci -poci go zamykać- ci co mieli się na tym "dziennikarzu "poznać już się nie dadzą zmanipulować
Awatar użytkownika
Pisowiec

Pisowiec Sob Cze 01, 2019 10:55 pm

Tylko tępaki czytają tą antypolską gazetę. A ty Michu bój sie bój 🤣😂🤣
Awatar użytkownika
oyeah

oyeah Nie Cze 02, 2019 12:30 am

Po co? Przecież GW dobrze wypełnia funkcję "zaplecza intelektualnego" total-opo. GW/michnikowszczyzna konsekwentnie i z religijną wręcz manią, wpycha total-opo w ślepą uliczkę wyższości moralnej i intelektualnej nad pisowcami. Grunt jest podatny, bo generalnie total-opo to wychowankowie michnikowszczyzny/GW, więc piją z tej krynicy "mądrości" chętnie i odruchowo. I krzyczą o więcej! Na dnie tego problemu nieskuteczności total-opo jest stosunek do samych siebie. Ludzie PO/N/W/PSL/SLD uważają się za mądrzejszych, lepszych moralnie i generalnie sprawnych w pracy politycznej i państwowej. To jest oczywistą nieprawdą, co widać od zarania III RP. Siłą establishmentu III RP (do którego PiS przynależy na zasadzie udziału w życiu polit. ale nie przynależności ideowej/politycznej/towarzysko-biznesowej) jest PRZEWAGA materialna, medialna i poparcie z zewnątrz UE/Niemcy. Po prostu ludzie niezbyt lotni (lub lotni i wyrafinowani niegdyś, jak Michnik) robią politykę, bo mają środki i poparcie. Gdy wyczerpała się formuła, ludzie utracili zaufanie, bo mają poczucie przegranej, to już nawet przewaga materialna, medialna i poparcie z zewnątrz nie są wystarczające. Tymczasem Kaczyński i PiS przez lata klęsk, uczyli się pilnie na błędach własnych i cudzych, by wreszcie złapać wiatr w żagle i skorzystać ze STALOWĄ/KOMPOZYTOWĄ :D KONSEKWENCJĄ, na ewidentnej zapaści projektu liberalizmu, nie tylko w Polsce. Świat się zmienia, po prostu :)
Awatar użytkownika
Jasiu

Jasiu Nie Cze 02, 2019 2:21 am

Pracuje na Orlenie i nic takiego nie słyszałem, chowanie gazet, czysty wymysł Adasia. O narkotyk się może obawiać, pieprzy jak naćpany więc nalot może mieć ale policji A nie milicji
Awatar użytkownika
As

As Nie Cze 02, 2019 3:31 am

GW powoli schodzi ze sceny, ale nie chce się z tym pogodzić. Nadredaktor to przereklamowany weteran walki z komuna.
Awatar użytkownika
jop

jop Nie Cze 02, 2019 6:06 am

Adaś,. nie gwiazdorz. czasy kiedy trzasles tym krajem na szczęście minely
Awatar użytkownika
Andy

Andy Nie Cze 02, 2019 6:47 am

Przez blisko 30 lat GW, ktora reprezentuje tylko jedną opcje polityczną i światopoglądową, miała monopol informacyjny. Również monopol na ogłoszenia rządowe i samorządowe. Kiedy się to skończyło, to jest wielki ajwaj. W jakiej paranoję żyję redaktor wiodący świadczy fragment o milicji, której nie ma od 30 lat :)
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości