WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
j

Re: Adam Michnik: zmiana władzy straszliwie walnęła „Gazetę Wyborczą” po kieszeni, nie stać nas na oddziały regionalne i korespondentów

j Śro Lis 23, 2016 1:15 pm

Gdzie na świecie są takie gazety, że naczelny idzie na spotkanie jakiegoś nie wiadomo przez kogo stworzonego ruchu udającego spontaniczny protest przeciwników władzy i żali się, że urzędy nie prenumerują jego dziennika?
Awatar użytkownika
Pitbull

Re: Adam Michnik: zmiana władzy straszliwie walnęła „Gazetę Wyborczą” po kieszeni, nie stać nas na oddziały regionalne i korespondentów

Pitbull Śro Lis 23, 2016 1:29 pm

Czy rodzina Karnowskich jest zadowolona z dojnej zmiany ? Czy i o ile wzrosła prenumerata pro PiSowskich tytułów od czasu wygrania przez PiS wyborów ? Czy i o ile wzrosły w nich wydatki z kasy państwowej ?
Awatar użytkownika
@conf

@conf Śro Lis 23, 2016 1:32 pm

"conf" napisał(a): panie michnik - zmień pan pracę i weź pan kredyt;) albo kilka razy wygraj w totka jak panski kolega b. napisałem w skrócie pseudonim bo już mi raz cenzor ... usunął

widzisz, conf, szukasz spisku, a to po prostu sieć nie wytrzymuje z nawałą trolli . Poprzedni twój wpis w całej krasie.... Swoją drogą, świetna ilustracja prawackiej mentalności...
Awatar użytkownika
kuba

kuba Śro Lis 23, 2016 1:37 pm

Bo się popłaczę... Wolny, demokratyczny rynek wita.
Awatar użytkownika
dr Kidler

dr Kidler Śro Lis 23, 2016 1:41 pm

"Edek" napisał(a): Naprawdę robi wam różnicę że kasa z waszych podatków idzie teraz nie nam Michniak tylko Karnowskich, Sakewiczów, Terlikowskich i innych? Jak mnie skroi dres to mam ochotę mu wpier bez wzgledu na to czy jest za Legią czy za Lechem

Mnie robi. Bo nie lubię, gdy ktoś moje podatki wydaje na bezczelne sponsorowanie kolesiów, będące nagrodą za ich zaciekłą propagandę koszmarnej zmiany, opluwanie znacznej części społeczeństwa, szerzenie kłamstwa smoleńskiego i inne duby smalone.
Awatar użytkownika
Niegdyś czytelnik

Niegdyś czytelnik Śro Lis 23, 2016 1:45 pm

p.Michnik naprawdę to myślisz co gadasz? Współczuję Twoim czytelnikom, którym przez lata wpajałeś co to wolny rynek . Zapomniałeś tylko dodać, że te zasady nie obowiązują GW. "Lemingi" jak się kiedyś obudzą przeklną Cię za ten relatywizm.
Awatar użytkownika
Bul, bul, bul... :))

Bul, bul, bul... :)) Śro Lis 23, 2016 1:53 pm

i bul, bul, bul, bul, bul, bul, bul.......... :) :)
Awatar użytkownika
She

She Śro Lis 23, 2016 1:54 pm

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Awatar użytkownika
@she

@she Śro Lis 23, 2016 2:04 pm

She, a gdybyś tak zajęła się (zajął) śmieciami w swoim mózgu... Zalatuje....
Awatar użytkownika
@she

@she Śro Lis 23, 2016 2:06 pm

"She" napisał(a): )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Jeszcze bardziej się rozbawisz na koncercie pana Jana Pietrzaka. Sadząc po licznych wpisach na ... (ta potrzeba zaistnienia!) to twój poziom....
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Lis 23, 2016 2:08 pm

No musi sobie radzic w takich warunkach jak radzily sobie inne pisma, nie ma co plakac czy liczyc na pieniadze rzadowe. Kasa plynie teraz z kierunku niepokornych i teraz to sa media glownego nurtu.
Awatar użytkownika
I tyle

I tyle Śro Lis 23, 2016 2:34 pm

Jak się poczyta większość tych komentarzy to serce rośnie. Cóż to za przyjazny kraj, jacy mili ludzie. Chce się tu żyć...
Awatar użytkownika
@Lucy

@Lucy Śro Lis 23, 2016 3:04 pm

"Lucy Zucker" napisał(a): Panie Adamie. Poważne biznesy tym się różnią od wszelakich geszeftów, że bazują na trwałych podstawach. Tymczasem po 26 latach

Przez 26 lat była tu "demokracja" . Teraz jest, oczywiście, DEMOKRACJA. Jeśli ktoś pamięta demokrację socjalistyczną to ma wątpliwości... Póki jeszcze może je mieć!
Awatar użytkownika
I tyle

I tyle Śro Lis 23, 2016 3:19 pm

"I tyle" napisał(a): Jak się poczyta większość tych komentarzy to serce rośnie. Cóż to za przyjazny kraj, jacy mili ludzie. Chce się tu żyć...

Ktoś się nie zgadza i daje "negatywa"?
Awatar użytkownika
zyzio

zyzio Śro Lis 23, 2016 4:54 pm

super czytać takie artykuły. Ostatni raz GW kupiłem 12 lat temu i żyję :)
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości