WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jan

Adrianna Rozwadowska po 7 latach odchodzi z „Gazety Wyborczej”. Pozostaje szefową związku zawodowego

Jan Czw Gru 01, 2022 9:13 am

Solidarnosc w aggorze? Hm... przeciez tu ludzie na dzielo za 2k zasuwaja a taki Adam z al roz ma 300k i premie co miesiac. Gdzie ta solidarnosc?
Awatar użytkownika
Mi

Re: Adrianna Rozwadowska po 7 latach odchodzi z „Gazety Wyborczej”. Pozostaje szefową związku zawodowego

Mi Czw Gru 01, 2022 10:12 am

Strata wielka dla GW. Szkoda
Awatar użytkownika
Pytanko

Re: Adrianna Rozwadowska po 7 latach odchodzi z „Gazety Wyborczej”. Pozostaje szefową związku zawodowego

Pytanko Czw Gru 01, 2022 11:36 am

Szefowa związku pisze o prawie pracy. Na pewno obiektywnie?
Awatar użytkownika
sall

sall Czw Gru 01, 2022 12:49 pm

"Praca związkowa była absolutnie najlepszą rzeczą, jaka spotkała mnie w Wyborczej”.
A we wyborczej gazecie bębnią 24h, że najlepsza u nich jest demokracja, pokój i wolna miłość.
Czyli bębnią fałszywie i oszukują wszystkich i wszędzie.
A to heca.
Awatar użytkownika
gryplas

gryplas Czw Gru 01, 2022 4:41 pm

Żeby odejść z firmy ale dalej siedzieć w jej zz to trzeba być po prostu zawodową biurwą.
Żenada.
Awatar użytkownika
freddie

freddie Czw Gru 01, 2022 4:43 pm

"sall" napisał(a): "Praca związkowa była absolutnie najlepszą rzeczą, jaka spotkała mnie w Wyborczej”.

Pisze, że najlepszą, bo związkowcy są nietykalni i niezwalnialni, chyba, że popełnią czyn zabroniony przeciw firmie i jej mieniu.
Awatar użytkownika
Stefan z Goeteborga

Stefan z Goeteborga Czw Gru 01, 2022 5:39 pm

"Zgłosiłam się dobrowolnie do programu dobrowolnych odejść" - typowe dla Wyborczej zakłamanie. Do ostatniej sekundy w firmie.
Awatar użytkownika
mural

mural Pią Gru 02, 2022 9:32 am

Agora, popełniasz ogromny błąd pozwalając odchodzić wartościowym ludziom po to, by zostawić mob.erów. Stoisz po złej stronie.
Awatar użytkownika
Prawak

Prawak Nie Gru 04, 2022 1:02 am

Ładna pani
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości