WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pytanie

Adwokat syna Beaty Szydło grozi mediom procesami za fake newsy o ojcostwie. „Komunikat mógłby być łagodniejszy”

pytanie Śro Paź 23, 2019 7:32 am

Ojcem zostaje się po porodzie czy po zapłodnieniu? A może dopiero podczas wpisu dziecka do rejestru PESEL? Może specjaliści od życia poczętego nas uświadomią?
Awatar użytkownika
Romuś

Re: Adwokat syna Beaty Szydło grozi mediom procesami za fake newsy o ojcostwie. „Komunikat mógłby być łagodniejszy”

Romuś Śro Paź 23, 2019 7:37 am

Ach te parcie na szkło.
Becia przeczytała o efekcie Streisand i chce to wykorzystać.
Z drugiej strony, jednak ma się czym chwalić.
Syn, niczym święty Józef pomaga piętnastolatce, która przechodząc koło plebanii została zapłodniona przez aniołka.
Awatar użytkownika
Życzliwy

Re: Adwokat syna Beaty Szydło grozi mediom procesami za fake newsy o ojcostwie. „Komunikat mógłby być łagodniejszy”

Życzliwy Śro Paź 23, 2019 7:56 am

Oby dziecko było zdrowe. To jest najważniejsze.
Awatar użytkownika
sf

sf Śro Paź 23, 2019 8:07 am

A Jarosław mówił, że tylko stoi w korku?
Awatar użytkownika
Basia Sowa

Basia Sowa Śro Paź 23, 2019 8:12 am

Jest dzieciak - można pisać. Nie ma dzieciaka - nie można pisać, a kara będzie słuszna. Wolność słowa to jednak nie swawola.
Awatar użytkownika
ddb

ddb Śro Paź 23, 2019 8:12 am

Cała ta historia jest żenująca , sprawą zajmują się politycy twittujac, oceniając i skarżąc nawzajem - jednym słowem farsa na poziomie p Dulskiej
Awatar użytkownika
grzegorz

grzegorz Śro Paź 23, 2019 8:18 am

W dziwnych żyjemy czasach, człowiek nie może się bronić przed kłamliwymi informacjami bo jest oskarżany przez lewicowych dziennikarzy. Świat stanął na głowie.
Awatar użytkownika
adam

adam Śro Paź 23, 2019 8:41 am

Człowiek nie może się bronić przez kłamliwymi informacjami rozpowszechnianymi w necie bo jest krytykowany przez lewicowych dziennikarzy? To jest normalne?
Awatar użytkownika
mariusz

mariusz Śro Paź 23, 2019 8:47 am

Przecież niektóre media robią to celowo żeby zniszczyć mu życie. Tylko dlatego go nienawidzą bo jest synem Pani Premier. Przecież to jest normalne, że w takiej sytuacji trzeba iść na drogę prawną. Skąd ta krytyka ze strony niektórych mediów tzw. głównego nurtu.
Awatar użytkownika
z

z Śro Paź 23, 2019 8:55 am

Kto bogatemu z pieniędzy które im się po prostu należały szastać pieniędzmi na adwokatów :)
Awatar użytkownika
ej Marzena

ej Marzena Śro Paź 23, 2019 9:51 am

Paczko, a ty nie masz takich zasad "jak jest człowiek to trzeba go zniszczyć"? Pamiętam ja do mnie wydzwaniałaś o dowolnej porze wrzeszcząc przez telefon, jak groziłaś mnie i innym, że na nas doniesiesz za korzystanie z firmowych komputerów (bezpodstawnie bo każdy miał w domu lepszy). Paczko nie mów o niszczeniu rodziny bo jeśli chodzi o niszczenie ludzi jesteś w tym ekspertem i moralnym dnem
Awatar użytkownika
kaktus

kaktus Śro Paź 23, 2019 9:52 am

Bo święta rodzina jest nietykalna zwłaszcza kiedy w rodzinie jest ksiądz, który księdzem już może nie chce być. PiS jest żałosny. Wszędzie wchodzi z buciorami do obcych łózek, a do swoich wstęp wzbroniony! Do tego są wściekli, że ktoś raczył to zauważyć.
Awatar użytkownika
Tyle...

Tyle... Śro Paź 23, 2019 10:50 am

A ja myślę, że to prawda. Sprawa została profesjonalnie przygotowana do wyciszenia. Teraz jak już "poczyszczone" teraz można głośno zaprzeczać i grozić.
Jestem ciekaw tylko, gdzie ta biedna dziewczyna jest...
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Śro Paź 23, 2019 11:11 am

Wszystko zostaje w rodzinie.
Awatar użytkownika
mm

mm Śro Paź 23, 2019 12:09 pm

Chciałam zauważyć że ani portale, ani gazety, ani telewizja nie informowały o ojcostwie ojca Tymoteusza. Informacja pojawiała się w komentarzach. Zakładając że ojciec Tymoteusz nie jest ojcem dziecka poczętego przez nastolatkę, to może zamiast straszeniem prawnikiem warto by tak po ludzku powiedzieć "To jest kłamstwo" "Panowie dziennikarze możecie sobie węszyć wokół sprawy ale i tak nic nie znajdziecie".
Mam wrażenie że mamy powtórkę ze sprawy Staraka, im bardziej rodzina ograniczała przepływ informacji tym więcej faktów wychodziło na światło dzienne.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości